Otsin 1987 E24 635CSI roolivõimu paaki.
32411128428
Alt kergelt immitseb, tõenäoliselt mingisugune pragu. Võib-olla keegi oskab anda nõu, kas see on keevitatav?
Kontakt: 5null 22 569
O: E24 roolivõimu paak
- Kristjan S
- Klubiliige
- Postitusi: 746
- Liitunud: 18 Sept 2010 23:44
- Asukoht: tallinn
Re: O: E24 roolivõimu paak
Kindel et voolikud terved ja kinni? Samuti võib pumpa minev põlv lekkida.
e21 318i, e23 735i, e24 635 csi, i3s
Re: O: E24 roolivõimu paak
Voolikud värskendasin eelmisel aastal, pingutatud ilusti. Töökoda ütles, et kontrollis üle ja paak ise alt õline.