O: E24 roolivõimu paak

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
pprz
Postitusi: 49
Liitunud: 04 Nov 2009 13:03
Kontakt:

O: E24 roolivõimu paak

Postitus Postitas pprz »

Otsin 1987 E24 635CSI roolivõimu paaki.

32411128428

Alt kergelt immitseb, tõenäoliselt mingisugune pragu. Võib-olla keegi oskab anda nõu, kas see on keevitatav?

Kontakt: 5null 22 569
Kasutaja avatar
Kristjan S
Klubiliige
Postitusi: 746
Liitunud: 18 Sept 2010 23:44
Asukoht: tallinn

Re: O: E24 roolivõimu paak

Postitus Postitas Kristjan S »

Kindel et voolikud terved ja kinni? Samuti võib pumpa minev põlv lekkida.
e21 318i, e23 735i, e24 635 csi, i3s
pprz
Postitusi: 49
Liitunud: 04 Nov 2009 13:03
Kontakt:

Re: O: E24 roolivõimu paak

Postitus Postitas pprz »

Voolikud värskendasin eelmisel aastal, pingutatud ilusti. Töökoda ütles, et kontrollis üle ja paak ise alt õline.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1674
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Re: O: E24 roolivõimu paak

Postitus Postitas Cardo »

Plekist paaku saab joota kui lekke koht nähtav.
e28
Vasta