*M54B30 mootor, mis on tehtud nüüd 2,8 liitriseks, ehk siis M54B28. Pärit on see 2002 aasta E46-lt ja üsnagi hästi säilinud... hoonimisjäljed on näha jne. On olemas ka juhtmed ja aju ning mootoril oli küljes ka konditsioneeripump. Saan selle komplekteerida ka 2,5 vända kolbide ja kepsudega, ehk siis ta oleks M54B25. Kel huvi, siis küsigu ja saab pikemalt/täpsemalt rääkida sellest! http://album.ee/node/26901927/50309739
Kuna huviline vist kadus, siis saadaval ka TYP 168, ehk väiksese korpusega LSD! Hetkel on see E30-ne korpuses, aga saab istutada ka teistesse... E36 ja mõni vanem hainina ka äkki.
Suuremat sorti huvi korral on müüa ka üks suur LSD (TYP210) see on E34 korpuses.
Offtopic küll, aga tegu ühe ja sama asjaga ju. Ketasplokk on piiratud libisemisega differ (ehk Limited Slip Differential). Samuti on on visco LSD ja torsen on LSD jne.
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
jx kirjutas:pildil olev keskmine differ kuulub millisele buumerile? ja kas tegu ketas plokiga või lsd- ga...
Kuulub see E30-le.. tegemist on ketasplokk LSD-ga! See ei ole ei visco, ega ka torsen mitte.
Ketasplokk on see, kus on hõõrdkettad ja vahekettad ja muu kraam... kui oled kunagi mõnda mootorratta sidurit lahanud, siis tea, et ketasplokk lukk on suhteliselt sarnane... ainult et siduris puuduvad sattelliidid
Offtopic küll, aga tegu ühe ja sama asjaga ju. Ketasplokk on piiratud libisemisega differ (ehk Limited Slip Differential). Samuti on on visco LSD ja torsen on LSD jne.
siiski eelpol nimetatud ei tööta päris ühte moodi...
See teema ei ole loodud solkimiseks!
Nagu näha sinu esimesest postist, siis sa ei valda seda LSD asja veel täielikult.... see teema ei ole ka harimisnurgake.. tee uus teema ja küsi seal seletusi asjadele!
Müüa üks TYP188 LSD
E30 korpuses ja ülekanne on 3,73
Element on korralik/kange, ehk väga hästi säilinud.. polegi nii kanget, muutmata lukustusega LSD-d kunagi omanud veel.
Ostja soovil saan organiseerida ka PowerFlex diffripuksi ning korralikku LSD õli.
On olemas jupid, et E34-le ja ka E28-le see sobilikuks teha (korpus ja tagumine kaan)
Hind on 4500.-
Leidsin ka M20-motronic mootorijuhtmestiku, mootoriaju ning õhulugeja. Juhtmestiku küljes on ka töökorras Lambda andur! Aju ja õhulugeja on ühest koplektist ning selle ajuga saab teha tavalisest M20 mootoriga autost karvavõrra sportlikuma auto. Motronic on see mootor, millel jagaja on nukkvõlli otsas !
See peaks olema üsnagi teretulnud komplekt kellelegi, kes parasjagu ehitab mingit M20 mootoriga autot või üritab seda niisama natuke "tuunida"
Hind on 1000.- kogu moos(juhtmestik, aju ja õhulugeja)!
Kahjuks kastil enam proovimisvõimalust ei ole, kuid töötas ta täitsa korralikult http://album.ee/node/26353515/50272035
Kõik on olemas, et kasvõi manuaalkastiga autost teha automaat ..juhtmed, aju, õlitorud, käigukang ja -tross, kardaan ja käigukastiõli jahutamiseks ka sobiv radiaator jne.
Jääb üle ka üks E36 M50B25 summuti terves pikkuses (tagumine lõpp on hetkel veel auto küljes, kuid see on ka korralik ja tundus olema isegi mingi sportlikum toode! http://album.ee/node/26353521/50272035
Piltidelt jääb mulje, nagu need mehhanismid ajaksid hirmsasti õli välja. Asi ei ole nii.. enamus õliplekkidest on tekkinud liitekohti lahti tehes (mootorit mahavõttes) Üleliia õlised need asjad autol küljes olles ei olnud