Makk on ideaalses seisukorras. Kassetti asemel installitud Bluetooth, trekkid saab makki nuppudega valida.
Tehtud ka RCA väljundid võimendi jaoks. Kaasa orig raam + pistik.
Vaata pilte.
Asukoht Tallinn, Lasnamäe
hind 250.-
https://img-kb.ee/kuldne-image/ad/orig/7b98baef96f63589e0f3cac6a25f1cea ...
Otsing leidis 13 vastet
- 16 Juun 2026 07:27
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: M: Bluetooth makk BMW Reverse RDS
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 49
- 15 Juun 2026 12:30
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: Müüdud: Bmw bavaria c reverse varuosadeks
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 73
- 08 Juun 2026 08:04
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: MÜÜDUD BMW Rool M-Technik 1
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 226
MÜÜDUD BMW Rool M-Technik 1
MÜÜDUD








- 30 Apr 2021 07:36
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: M: vanakooli Becker Europa Cassette 749 + BLUETOOTH
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1449
M: vanakooli Becker Europa Cassette 749 + BLUETOOTH
Müüa vanakooli raadio BECKER EUROPA CASSETTE .
Sisse ehitatud BLUETOOTH , raadio ja kassett samuti töötavad korrektselt nagu peab!
Mega heas korras, nagu uus! Vaata pilte.
https://a.d-cd.net/ZMGRNcB0_QOrQsZ4wDA0BYr03do-960.jpg
https://a.d-cd.net/j4bNTXur5D4DhlpcWXvkeuqQukE-960.jpg
https://a.d ...
Sisse ehitatud BLUETOOTH , raadio ja kassett samuti töötavad korrektselt nagu peab!
Mega heas korras, nagu uus! Vaata pilte.
https://a.d-cd.net/ZMGRNcB0_QOrQsZ4wDA0BYr03do-960.jpg
https://a.d-cd.net/j4bNTXur5D4DhlpcWXvkeuqQukE-960.jpg
https://a.d ...
- 26 Jaan 2021 11:50
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: ----
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1443
----
---------------------
- 08 Mai 2015 18:43
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: Müüdud: e21 Veljed Bbs Mahle BMW R-13
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 3817
- 07 Mai 2015 15:10
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: Müüdud: e21 Veljed Bbs Mahle BMW R-13
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 3817
Re: M: e21 Veljed Bbs Mahle BMW R-13
jah, minu viga. Aitah.
Parandatud.
Parandatud.
- 06 Mai 2015 10:10
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: Müüdud: e21 Veljed Bbs Mahle BMW R-13
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 3817
Müüdud: e21 Veljed Bbs Mahle BMW R-13
http://media.okidoker.com/data01/c/1/7/0/70136/4126609/8560818_2.jpg
http://media.okidoker.com/data02/c/1/7/0/70136/4126609/8560819_2.jpg
http://media.okidoker.com/data01/c/1/7/0/70136/4126609/8560820_2.jpg
Bbs Mahle BMW R13
BMW E21 originaal veljed.
Mõõt (toll) 13
Aukude diam. (PCD) 4 x ...
http://media.okidoker.com/data02/c/1/7/0/70136/4126609/8560819_2.jpg
http://media.okidoker.com/data01/c/1/7/0/70136/4126609/8560820_2.jpg
Bbs Mahle BMW R13
BMW E21 originaal veljed.
Mõõt (toll) 13
Aukude diam. (PCD) 4 x ...
- 04 Mär 2015 09:48
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: M: Rool M-Technik 38cm
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1949
M: Rool M-Technik 38cm
Uus orig. nahk, uus BMW märk, samuti /// ka uus. Seisukord nägu uus.
KBA 70074
Diameeter 38cm.
Sobivus- BMW E30, E24, E28, E32, E34.
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/1LgAAOSwqu9U3Pzs/$_57.JPG
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/V~oAAOSwstxU3Pzv/$_57.JPG
http://i.ebayimg.com/00/s ...
KBA 70074
Diameeter 38cm.
Sobivus- BMW E30, E24, E28, E32, E34.
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/1LgAAOSwqu9U3Pzs/$_57.JPG
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/V~oAAOSwstxU3Pzv/$_57.JPG
http://i.ebayimg.com/00/s ...
- 01 Juul 2014 10:26
- Foorum: Turg - varuosad
- Teema: O:e32/e34 originaal maki
- Vastuseid: 12
- Vaatamisi: 8996
Re: O:e32/e34 originaal maki
Müüdud.
- 09 Aug 2012 10:53
- Foorum: Liikmete autod
- Teema: Bmw 323i 82a Priit300
- Vastuseid: 109
- Vaatamisi: 103612
- 11 Mai 2012 08:12
- Foorum: Liikmete autod
- Teema: BMW E21 315 1984, sillufromIV
- Vastuseid: 190
- Vaatamisi: 155842
Selge, äkki on olemas firma nimi ja kontakt tel ?sillufromIV kirjutas:VOLTAs, 1 euro/kiloDAV kirjutas:Tere.
Kus Tallinnas sa galvaanikast läbi lasknud oma asjad, ja palju see lõbu maksab?
http://static3.nagi.ee/i/p/710/82/17770 ... ce_l.jpg/1
Suured tänud !
- 11 Mai 2012 08:05
- Foorum: Liikmete autod
- Teema: BMW E21 315 1984, sillufromIV
- Vastuseid: 190
- Vaatamisi: 155842
Tere.
Kus Tallinnas sa galvaanikast läbi lasknud oma asjad, ja palju see lõbu maksab?
http://static3.nagi.ee/i/p/710/82/17770 ... ce_l.jpg/1
Kus Tallinnas sa galvaanikast läbi lasknud oma asjad, ja palju see lõbu maksab?
http://static3.nagi.ee/i/p/710/82/17770 ... ce_l.jpg/1