Hey!
Mõnda aega pole kirjutanud midagi nüüd aga juhtunud midagi siiski on. Sõbra poolt sain hea kingi vahepeal mis kohe kasutust leidis

Niisiis, algatuseks viisin auto tööjuurde et vahetada survelaager ja käigukasti õli. Kuna sõita sinna ei tahtnud siis vedasin autot eelikuga, kuid teepeal purunes kunde poolse ratta kinnitus kett ja auto lendas eelikult maha, õnneks jäi üks koormarihm õõtsa taha kinni ja auto jäi esipõlle peale kinni.

Natuke aega aega nokitsemist ja kast maas oligi.

Kastist voolas välja umbes pool liitrit paksu õli. Õnneks metall laaste kätte ei saanud aga otsalaager vajab vahetust

Summutaja on väga närune, kuid küll kunagi selleni jõuan.

sidur ja korv kannatavad muretult veel ja neid torkima ei hakanud.

Vana siduri töösilinder lagunes ära ja selle vahetasin välja.

ja survelaager oli minu äranägemise järgi küll suhteliselt otsakorral, oleksin pidanud seda enne tähele panema juba.

Käigukasti jaoks ostsin 4l õli ja kasutusse läks 1,5l

hea nipp kuidas üksi kasti alla sain

perepilt

Niisiis ruttu kindlustus ja ülevaatlus tehtud ja eesti teid vallutama.

Ukseääred ja karbid on siiski üsna läbi. Korralikud uksed olemas ja karbid ka plaanis korda teha üksaeg. Kuid nüüd siis kirsi juurde selle tordi otsas.

Nimelt õlipumba rullik jooksis maha. Arvatavasti enda loll viga et mootorit komplekteerides unustasin korralikult kinni keerata. Üks hetk kadus turbo ära ja siis kadus jõud ära, sidurit vajutades suri mootor välja ja kui uuesti siduri pedaali vabastasin siis olid rattad blokeeritud. Veidike hiljem vedas starter juba mootorit ringi kuid ei hakanud enam teda piinama.
Hetkel veel ei tea mis edasi saab. Vaevalt ta maha müün, kas võtan järgmisele varuosadeks või siis ostan uue mootori ploki ja teen veel põhjalikuma mootori remondi ära. Selliseks ta hetkel jääb.

niikaua sõidan vene plekiga.
