M: BMW 524td '86 odavalt

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Vasta
BuXTYP
Postitusi: 64
Liitunud: 27 Nov 2012 16:36
Asukoht: Rakvere

M: BMW 524td '86 odavalt

Postitus Postitas BuXTYP »

Tere.

Pakkuda '86 aastast 524td hainina. Mootor töötab hästi, käima läks mul iga ilmaga. Pidurdab, sidurdab. Mul võeti load ära ning praegu olen sellises olukorras et pean auto kahjuks maha müüma.
Muidu täitsa sõidukorras. Probleeme on autol küll olemas - esiteks kere on halb. Küttus natuke lekib, turbo viskab õli (korralikud turbod ei ole kallid - 40 eur kanti, nii et pole suur probleem).
Kõik tuled töötavad, nii et tee kindlustus ja ÜV korda, istu ning sõida.
Projektiks vist väga ei sobi, kuid kes teab... Doonoriks aga küll.
Kuulus auto muidu - oli näha sarjas "Ohtlik lend", filmis "Elu nagu paradiisis" ning Dagö klipis "Muusik", kus Lauri Saatpalu viskas talle aken sisse - uksepolstril jälg alles.
Kurb saatus autol - esiots teiselt kerelt keevitatud, pani pauku siksiga kunagi 2001a. vist.
https://youtu.be/fhDZsAG2SxY?t=2m18s

Aku 75ah, 8 kuud vana, nii et värske veel.
Pfeba originaal tagaspoiler. Tagasild kettaspiduritega (originaal 524td on trummlid taga).
Elektriaknad ees. MTech rool. Korralik makk oli kaa olemas aga just üleeile keegi viis autost selle minema. Ja veel üks moment: auto kinni ei käi - lukkuaugud kinni keevitatud.
Kannud, karbid roostes. Põhi kohakuti roostes. Sillad aga vaiksed (või siis lihtsalt mootor liiga lärmakas).
Probleeme palju, ei hakka kõike kirjeldama, aga korralikult sõita sellega sai Kõik mis vaja töötab, muu saab ikka korda teha. Aga arvan et hind on ka õiglane ja pole kivist.

Ega ma selle masina eest palju ei küsi - 500 plekkvelgedel milledel on M/s rehvid 6-7mm protektoriga , 600 eur koos BBS Mahle 14" lamellidel Pirelli - suve annab veel sõita.

Alati arvasin et ei müü ta maha, aga nüüd teist valikut lihtsalt pole, trahvid peab kinni maksma. Pisarad silmas... Kindel sõber oli mul. Loodan et keegi seda korda saab, kuid oleks ikkagi siis targem korralik kere osta projektiks mitte et seda taastada, siin on ikka piisavalt keevitust.
Asub Rakveres, tulge vaatama. Lisan ka pilte nii et mingi kujutus võib tekkida.
Kirjavigadest palun aru saada - olen venelane.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
BuXTYP
Postitusi: 64
Liitunud: 27 Nov 2012 16:36
Asukoht: Rakvere

Re: M: BMW 524td '86 odavalt

Postitus Postitas BuXTYP »

Auto leidis uue kodu ja toredaid inimesi, mees lubas taastada ning tundub tõsine olema! Lõpp hea, kõik hea. Vähemalt mul süda rahul. :roll:

Pilt
BuXTYP
Postitusi: 64
Liitunud: 27 Nov 2012 16:36
Asukoht: Rakvere

Re: M: BMW 524td '86 odavalt

Postitus Postitas BuXTYP »

Ehk teab keegi autost midagi? Võib olla oleks huvitatud tagasiostust, kui teda enam tarvis pole. Uurisin seda ja teist pidi, ei ole mitte midagi teada autost, kus ta on ja mis seisus.
tikkerve
Postitusi: 19
Liitunud: 25 Nov 2011 19:19

Re: M: BMW 524td '86 odavalt

Postitus Postitas tikkerve »

BuXTYP kirjutas:Ehk teab keegi autost midagi? Võib olla oleks huvitatud tagasiostust, kui teda enam tarvis pole. Uurisin seda ja teist pidi, ei ole mitte midagi teada autost, kus ta on ja mis seisus.
Masin minu käes. See kevad pantud 2.5tds vahele kuna 2.4 jooksis kotti. Kere sai keevitatud väheke, et TÜV läbi saada.
Pilt
Pilt
BuXTYP
Postitusi: 64
Liitunud: 27 Nov 2012 16:36
Asukoht: Rakvere

Re: M: BMW 524td '86 odavalt

Postitus Postitas BuXTYP »

Aitäh tagasiside eest! Rõõm kuulda, et auto elab, loodan et teil läheb hästi. Head uut aastat!
Vasta