LUKKU! M/V: e34 525i `88 sedaan, manuaal. ÜV-04.2015 TLN

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Suletud
sillufromIV
Postitusi: 824
Liitunud: 02 Aug 2010 21:24
Asukoht: Tallinn

LUKKU! M/V: e34 525i `88 sedaan, manuaal. ÜV-04.2015 TLN

Postitus Postitas sillufromIV »

Kuigi ise ei pea e34 kerega masinat klassikaliseks BMW-ks aga siiski pakun siin foorumis ...

1988.a sedaan e34 525i, M20B25 125kW, manuaal, Cirrusblau metallik, shadowline liist (?), toonklaas, käetugedega riidest sisu (korralik, juhiistet veits parandatud), veluurmatid, 4x el.aknad, el.luuk, udutuled, püsikiirusehoidja, kolme kodaraga rool, eri laiuse ja -suurusega valuveljed (ees 7x15, taga 8,5x16"), karbikatted, BMW teisaldatav kärukonks, kesklukk, BMW stereo kõlaritega, BMW apteek istme all. Järelpaigaldatud tuulesuunajad esiustel ja katuseraamid BMW. Tugev karterikaitse. Venekeelne remondimanuaal.

Kõik, mis peal, töötab. Masin käivitub, sõidab ja pidurdab korralikult. Kevadel TÜV-l probleeme ei olnud mingeid. Esiklaasil näiteks säilinud mootori sissesõidu juhend (saksakeelne), kelladeplokil bensiinivaliku soovitus. Masin seisab vahel 40 päeva õues akuklemm peal ja käivitub raskusteta. Üldiselt on auto sile ja üks komplektsemaid BMW-sid, mis mul kunagi olnud on. Sobib nii igapäevaselt asju ajama kui ka hobiautoks.

Tõin selle kevadel mootoridoonoriks aga komplektsus ja originaalilähedus ei lubanud mul seda rappima hakata. Vahetasin summuti keskmise ja lõpupüti roostevabast uute vastu ning lappisin piduritorud, paigaldasin konksuraami. Panin rapitud juhtmestikku tagasi originaalstereo pistiku ja Bavaria CII Reversi, mille hiljem CIII RDS-i vastu vahetasin. Läbisin TÜV probleemideta ja olen seni tuhatkond kilomeetrit seda kasutanud, peamiselt kerge (200kg) haagise vedamiseks. Nüüd ihkab hing midagi huvitamat.

Masin on minu nimel, piiranguteta. ÜV kuni 04.2015

Hinnasoov 1000€. Auto leiba ei küsi ega põleta mu käsi. Vahetuseks võib pakkuda SÕITVAID MANUAALKASTIGA e28 bensiin, e30 kupee, e36 kupee/compact. Võin juurde maksta.

Kontakt P.S. Auto asub Põhja-Tallinnas.

Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt
Berlingo 1,4i; Suzuki gsx 750 RW '94; Skoda Rapid Scout TSI; Suzukid Samurai 1,9d '02 ja Jimny '99, Hyundai H1 '06
Suletud