O: E9

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Vasta
Kasutaja avatar
SILT
Postitusi: 23
Liitunud: 09 Jaan 2009 23:25

O: E9

Postitus Postitas SILT »

Huvitavad rohkem liikuvad, kui seisvad isendid aga võib ka pakkuda neid, fotomaterjal oleks ka teretulnud koos pakkumistega.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

WWW.MOBILE.DE seal peaks olema küll
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
SILT
Postitusi: 23
Liitunud: 09 Jaan 2009 23:25

Postitus Postitas SILT »

karu kirjutas:WWW.MOBILE.DE seal peaks olema küll
küsida võib
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Ma ei tahaks uskuda et siin kuulutamise peale keegi e9 sulle pakkuma tuleb. Neid on siin Eestis täpselt niipalju et 1 käe sõrmedel saab kokku lugeda, omanikeks on tõsised e9 fännid ja ei usu et mõni siin pakkuma hakkab enda autot. Soovitan soojalt kaugemalt otsima hakata, raha ja aega varuda ning vaatama sõita. Selle auto taastamine ei ole mitte odav lõbu, seega tuleks võimalikult kobe isend osta ning vajadusel ka natukene rohke selle eest maksta.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
SILT
Postitusi: 23
Liitunud: 09 Jaan 2009 23:25

Postitus Postitas SILT »

tõnis kirjutas:Ma ei tahaks uskuda et siin kuulutamise peale keegi e9 sulle pakkuma tuleb. Neid on siin Eestis täpselt niipalju et 1 käe sõrmedel saab kokku lugeda, omanikeks on tõsised e9 fännid ja ei usu et mõni siin pakkuma hakkab enda autot. Soovitan soojalt kaugemalt otsima hakata, raha ja aega varuda ning vaatama sõita. Selle auto taastamine ei ole mitte odav lõbu, seega tuleks võimalikult kobe isend osta ning vajadusel ka natukene rohke selle eest maksta.
Tean seda kõike aga küsida võib. Päris mitu masinat lihtsalt seisab maarjamaal ja äkki keegi on mõtelnud loobumise peale, sellest ka minu küsimus. Mobiles on väga ägedaid masinaid 8)
michel_p
Klubiliige
Postitusi: 82
Liitunud: 24 Mai 2005 12:25

Postitus Postitas michel_p »

teema tekitas kohe huvi, aga seal Maarjamaal vast jah kaks toorikut, kuid need minu info kohaselt vajavad ikka hulka tööd ja uusi plekke. Aga soovin julget pealehakkamist ja oleks tore kohata siin Eestimaal mõnda sellist väärikat isendit :)
Kasutaja avatar
SILT
Postitusi: 23
Liitunud: 09 Jaan 2009 23:25

Postitus Postitas SILT »

michel_p kirjutas:teema tekitas kohe huvi, aga seal Maarjamaal vast jah kaks toorikut, kuid need minu info kohaselt vajavad ikka hulka tööd ja uusi plekke. Aga soovin julget pealehakkamist ja oleks tore kohata siin Eestimaal mõnda sellist väärikat isendit :)
huvitav oleks teada, kas keegi omab E9 3.0 CSi-d ka?
Vasta