M: 735iA e23 Highline

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Suletud
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

M: 735iA e23 Highline

Postitus Postitas sysi »

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=384d

Mis kindlasti vajab äramärkimist on:

1) juhi ukse käepidemel nahk rebenenud (2x4cm u)
2) püsikiirushoidja ei tööta
3) taga vasaku tule all mõlk
4) mõningaid asju on kindlasti veel

Kontakt:
PS
tel: 5204261
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

No kus see tormijooks on? Ainult 1 vaataja on olnud :P

2 nädala pärast läheb talveunne :arrow:
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

sysi kirjutas:No kus see tormijooks on? Ainult 1 vaataja on olnud :P
Milleks osta sellise hinnaga vana haid, kui sama raha eest saab juba tunduvalt uuema Ford´i või Kia ???

:twisted: :lol:

edit: Kui keegi aru ei saanud, siis ma tegin nalja...
Viimati muutis omega, 02 Nov 2007 11:31, muudetud 1 kord kokku.
E34 & E32
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

omega kirjutas:
sysi kirjutas:No kus see tormijooks on? Ainult 1 vaataja on olnud :P
Milleks osta sellise hinnaga vana haid, kui sama raha eest saab juba tunduvalt uuema Ford´i või Kia ???

:twisted: :lol:
Isegi kui stiilsusest ja väärikusest mitte rääkida, siis kliimaseadme, nahkpolstriga, elektriliste akende, luugi, peeglite, mäludega istmetega automaatkastiga Fordi või Kiat lihtsalt ei saa osta.

Kui siiski liita ka stiil ja väärikus on vastus ühene :P

Sysi @ Ford Focus diisel :lol:
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Ma oleksin kindlalt üks tormijooksust osavõtja, aga kuna enda oma on nii armas, siis ei saa teise samasuguse pärast teda maha müüa... Hind on küll suurepärane, ma enda oma eest(arvestades töid mis teinud olen) ei saaks mitte kuidagi alla 50000 küsida. Minul siiski õnneks ei ole auto veel müüdav. Kuid hing ihkaks küll seda antud isendit 8)
BMW E91 320D 07/2010
jxrgen

Postitus Postitas jxrgen »

Aga Impsionu Sa võid ju teise hai olemasolevale juurde osta! :wink:
Kasutaja avatar
k6veric
Postitusi: 51
Liitunud: 05 Nov 2006 16:48

Postitus Postitas k6veric »

Sellise auto ostmine on ikkagi luksusasi. Sellist autot ei osteta enamasti igapäeva sõiduks. kuigi hind on mõistlik,arvan mina, et sa müüd seda mingi pool aastat. Selleks ajaks on keegi ikka raha kokku kogunud :D .
Uku
Postitusi: 13
Liitunud: 10 Juul 2007 23:07

Postitus Postitas Uku »

Eks ta kurb ole jah.
Eestlasele on tähtis uus Länka ja maja Viimsis, vanad autod - kes neid künasid tahab ? :shock:
Nii mõeldakse enamasti, suhtumine on natsa vale minu arvates. Lihtsalt pidin välja ütlema :D
Sorry OT pärast ning edu müümisel !

Tervitades,
Uku
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Ei ole see suhtumine nii hull enam midagi. Vastav sihtgrupp on alati olemas olnud ning huvilisi tekib ajapikku juurde. Tee heaoluühiskonda, kus inimestel tekivad ka teistsugused (uued) huvid, millesse investeerida.

Mina arvan endiselt, et kui piisavalt head pakkumist ei tule, peaks Sysi 7er'i endale jätma. See auto sobib talle :lol:
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Vaatamas on kokku 3 inimest käinud, kaubaks siiski pole läinud. Mõned päevad talvepuhkuseni.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Panen auto garaazhi ära? Või keegi veel mõtleb?
Kasutaja avatar
ökosohver
Postitusi: 95
Liitunud: 08 Aug 2007 15:22

no

Postitus Postitas ökosohver »

ma lihtsalt kirjutan siia ka midagi...auto on muljetavaldav aga ainsa lahendusena ma pakuks millest antud hetkel omanik keelduks sada protsenti oleks vahetus kaup 2 s6itva auto vastu...samas see et enamike inimeste väljavaated autode suhtes on kaldunud niiöelda ufode vastu siis jh,,, 3 varianti...kellegi vanaisa, keegi huviline v6i laenatud tuttavalt versjoonid esinevad haininade liiklemise puhul. v6i ma eksin?
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Re: no

Postitus Postitas sysi »

ökosohver kirjutas:ma lihtsalt kirjutan siia ka midagi...auto on muljetavaldav aga ainsa lahendusena ma pakuks millest antud hetkel omanik keelduks sada protsenti oleks vahetus kaup 2 s6itva auto vastu...samas see et enamike inimeste väljavaated autode suhtes on kaldunud niiöelda ufode vastu siis jh,,, 3 varianti...kellegi vanaisa, keegi huviline v6i laenatud tuttavalt versjoonid esinevad haininade liiklemise puhul. v6i ma eksin?
Mis keeles see lause on?
dancce
Postitusi: 23
Liitunud: 21 Sept 2007 13:48

Postitus Postitas dancce »

sysi kirjutas:Panen auto garaazhi ära? Või keegi veel mõtleb?
Pane ta nüüd ära ilusasti tuttu 8) Ma heameelega miilustaks kevadel seda autot :twisted:
E-24 635 ja E-38 740i
Calibra e.Black Bitch
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

kui sul just väga suur rahapuudus ei ole, siis mina soovitaks auto garaazi ja müügi seisma panna, ning järgmisel aastal enne suve uuesti proovida. tegemist on siiski autoga mida ostab ainult haihuviline kes talvel sellega ei sõida. pole ju mõtet täna autot osta kui tead et homme ja järgmised viis kuud sellega sõita ei saa, sellise autoga aga tahaks kohe ja väga palju sõita :D
talvel on hea omada hobiautot mille kallal nokitseda, konkreetne auto aga ei vaja seda ja originaalsus tundub nii hea et lausa kuritegu oleks seal midagi muutma hakata :lol:
hind on samuti väga hea ja alandada ei ole mõtet, küll keegi vahepeal raha kogub ja 6 kuu pärast selle ära ostab 8)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

HAIRIDER kirjutas:talvel on hea omada hobiautot mille kallal nokitseda, konkreetne auto aga ei vaja seda ja originaalsus tundub nii hea et lausa kuritegu oleks seal midagi muutma hakata
Noh, nokitsemist ikka on, tegemist on ikkagi 21 aastat vana instrumendiga :)
Aga müük toimub ruumi-, mitte rahapuuduse tõttu. Praeguste eelduste kohaselt läheb päeva-paari jooksul ära garaazhi (soe :)), ning siis seisab seal kevadeni. Paraku on nii, et see garaazh on kellegi teise kodu ning talvel seal käia ei saa. Siit ka minu küsimus, et kas kellelgi on huvi või mitte :)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Auto magab soojas garaazhis mõnusat talveund, teema ammendatud!
Suletud