M: E32 730i '87

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Suletud
Toni
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juul 2021 09:34

M: E32 730i '87

Postitus Postitas Toni »

Tere!

Enne, kui panen oma silmarõõmu kusagile avalikku kuulutusteportaali, mõtlesin, et pakun siia. Suvalisele inimesele müüa ei taha, usun, et siin on fänne, kes oskavad ja tahavad soliidses eas BMW-d pidada.

Autost:

BMW 730i, 1987. Värvus on hõbedane metallik, automaatkast. Kliima, elektriaknad, must nahksisu, elektriluuk, ees käetoed, taga käetugi, valuveljed, püsikas, LSD, jne. Auto on vaatamata oma vanusele ma ütleksin, et üle keskmise heas seisukorras: kõik pealolevad asjad mulle teadaolevalt ka töötavad, ka kliima puhub ilusti külma. Mootor käib ilusti, kast töötab ka päris kenasti. Viimasete aastate jooksul autoga talvel sõidetud ei ole, seisnud on kuivas ja soojas garaazis, igal aastal saanud hoolduse ja mõnisada kilomeetrit suvist sõitu eestimaa asfaldil. Sisu on ilusasti säilinud, istmed terved, nahk päris ok, lagi ei ripu ja on ilusti korras. Kerel leidub kergeid kriimukesi ja pisemaid täkkeid, roostet on pigem väga väga vähe selles eas auto kohta. Ühesõnaga - kes otsib endale sellist seitsmest, siis ma usun, et on väärt kaalumist.

Auto asub Tallinnas, kokkuleppel saab tulla vaatama ja saan tulla näitama. Auto on seisukorras, et julgeksin istuda ise sisse ning sõita kuhu vaja.

Loomulikult on autol ka kehtiv värske ülevaatus ja kindlustus.

Kes soovib lisainfot, siis palun võtke ühendust. Odavalt ei müü, ulmehinda ka ei taha. Kuna auto on siiski 34 aastat vana siis ostjale räägin ära ka kõik mulle teadaolevad pisematki nokitsemist vajavad detailid.

Tõnu
50üheksakümmendseitse604
Toni
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juul 2021 09:34

Re: M: E32 730i '87

Postitus Postitas Toni »

Lisan ka lingi: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.ph ... _missing=1

Kel huvi, helistage.

Terv.,
Tõnu
Toni
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juul 2021 09:34

Re: M: E32 730i '87

Postitus Postitas Toni »

Kellel korraliku auto vastu konkreetne huvi, võib ka omapoolse pakkumise teha.

Kahjuks ei ole aega teda kasutada ja temaga tegeleda ning kurb vaadata, et seisab...

Terv.,
Tõnu
Toni
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juul 2021 09:34

Re: M: E32 730i '87

Postitus Postitas Toni »

Endiselt ootab üks korralik E32 omale uut peremeest.

Helista või kirjuta ja saame kindlasti kaubale.

Tõnu
Toni
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Juul 2021 09:34

Re: M: E32 730i '87

Postitus Postitas Toni »

Auto leidis omale uue ja hoolsa peremehe, mille üle mul on hea meel.

Seega võib teema lõppenuks lugeda.
Suletud