Olen E24 600 BMW otsingul

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Vasta
jax
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Mai 2016 12:44

Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas jax »

Sooviksin osta endale E24 BMW 635CSI, vahet pole, kas manuaal või automaat. Hinnaklass kuni 7000.-
jakotillo@gmail.com
+372 56623268
Leedus oli müügis üks USA varjant aastas 1988, kas keegi oskab öelda, tuleb USA autoga arvelevõtmisega probleeme? Lugesin Silweri teema läbi, tundub temal mingi 10 aastat tagasi arvele võtuga probleeme ei olnud. ARK ei saanud vist arugi, et tegemist on USA autoga, kui passi pandi 160KW ja ilm katita.
sillufromIV
Postitusi: 824
Liitunud: 02 Aug 2010 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas sillufromIV »

Uuri müüjalt, kas sellele USA-kale on omistatud Euroopa tüübikinnitus (COC). Võid uurida ka MNT-st, kas midagi sarnast on meie registris.

Kui tüübikinnutust pole, peab taotlema üksisõiduki tüübikinnitust. See on isegi tulede ja muu sellise sobivuse puhul 205-685 eurot maksev ettevõtmine.

Googelda "tüübikinnitus" ja saad erinevatest foorumitest erinevate autodega ettetulnud erinevatest probleemidest lugeda.

Mul omal on just käsil ühe tüübikinnituseta hispaanlase registrisse surumine. Maastur oli Leedu registris vähemalt 2 aastat ja siin sattusin silmitsi ootamatute tõketega regamisel.
Berlingo 1,4i; Suzuki gsx 750 RW '94; Skoda Rapid Scout TSI; Suzukid Samurai 1,9d '02 ja Jimny '99, Hyundai H1 '06
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Re: Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas Jaks »

Arvele võtmisel esinevad probleemid kui auto on esma regristreerimisega 01.01.1998.a. Enne seda ei ole suurt midagi. Tuled vaja üle vaadata, et oleks euro tähised peal ja kui oele siis vaja vahetada. Kaldun arvama, et vana kuuesega pole mingit muret.
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
jax
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Mai 2016 12:44

Re: Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas jax »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 55c68321b6" onclick="window.open(this.href);return false;
Eestis hetkel ainukene minu hinnaklassi jääv masin. Leidsin siit eelmise omaniku pildid ka ülese, kas keegi oskab sellest masinast lähemalt midagi rääkida? Müüjaga juba ühendust võetud, saadab lisapilte, mõned pisikesed roostekohad ja nagu enamustel kont ei tööta ja tuledepesurid ka ei tööta, muidu pidi kõik hea olema.
Manused
Hall 635
Hall 635
Hall 635.jpg (82.24 KiB) Vaadatud 7964 korda
jax
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Mai 2016 12:44

Re: Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas jax »

Sai seda halli vaatamas käidud lõpuks. Auto on erineval aegadel värvitud, tagumine poritiib nendest kõige halvemini, katusel näha vana värvi ja tihend värviga koos. Auto on pikalt seisnud, sees koppinud lõhn, roolivõimu pump lekkis, esimeste ja tagumiste külgmiste klaaside tihendid läbi, uksed seest tugevalt roostes. Seismisest tagumine pakiruum ka vähe roostetab ja kõik võtmed olid rooste all. Mootor toimetas hästi, käigukast vahetas ühtlaselt käike. Kolinaid ei olnud ja auto liikus erksalt edasi.
Auto hind oli 6900.- see jääb viimaseks hinnaks. Mulle tundub, et kui terve auto tahaks uut värvi saada, mis pole eriti odav, siis see 6900.- on selle auto eest liiga palju. Kahju on näha, et selline auto seistes hukka saab, kas seisab kuskil niiskes või lausa väljas.
pocket
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Mai 2008 16:44

Re: Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas pocket »

Leedus müügis olevate USA autode häda on enamasti korralikult pleekinud ja kuivanud salong ja põlenud värvkate, kered aga seevastu väga heas korras -olen paari seal katsunud ja vaadanud, ükski neist ei ole kingitus kuid vähemalt on mida taastada. Müüjatyeks on seal kahte masti tüüpe, need, kes reaalselt toovad -reeglina müüvad kohe ülesostjatele ja siis ülesostjad, kes kipuvad ka kohalikku tuuningut tegema (poleerivad ja kleebivad ja vahatavad jne...), tingida saab samuti kuid selleks peab ikkagi vene keel suus olema -hinnast 1500 alla saada on täiesti reaalne

Viimati võtsin ühe sellise arvele (2015 sügis) ja vajalik oli USA teh pass (mis nägi välja nagu keskkooli diplom ja ka MNT's vaadati seda kerge muigega ning öeldi, et "ju siis on"), teine lugu on ülevaatus -reeglina ei ole USA autodel suuremaid takistusi, kollased suunad ju olemas

Nii, et ma soovitan sul otsinguid avardada ja julgelt suhelda ning pakkuda

Kui treilat vaja siis mul on paar kontakti, ühe auto toomine 200-300!

Tervitades
Raido
ahto191
Postitusi: 6
Liitunud: 02 Aug 2016 14:01

Re: Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas ahto191 »

Käisin ka seda halli vaatamas. Läksime siis tehnilisse kontrolli, CO koik väga hea, 3x alla selle normi mis sellises vanuses autole on. Aga nii kui tahtsime sillad ka läbi loksutada, hakkas omanikul kuidagi väga kiire ja läksime minema. Hiljem oli aga aega juttu rääkida veel küll. Rääkis ka kuidas ta "tegelt seda eriti müüa ei tahaks" aga pojal raha vaja. Ütles et kui meie seda ära ei võta, siis tõmbab kuulutuse maha ja seda enam ei müü. Sellest on a la 1.5 kuud möödas. Kere ei olnud suurepärane, ainuke asi mis väga meeldis oli see et mootor toimetas ja võtmekast taga oli täis :D

Aga muidu ei tea mida arvata.
rauli
Postitusi: 57
Liitunud: 12 Aug 2008 00:04

Re: Olen E24 600 BMW otsingul

Postitus Postitas rauli »

http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php? ... 0&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta