kolksub ja logiseb!

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
sven315

kolksub ja logiseb!

Postitus Postitas sven315 »

mul tekkis selline jama ,et tagant kostub mingisugust kolksumist,millist ei tea! asi selles et paremal poolel on rattal loks sees ja jalaga lüües kolksus ka! võtsin ratta alt ära ja loksutasin piduritrumlit,kostus tuttavat kolksumist! võtsin trumli ära aga edasti ei pääsenud sest kuidagi ei tahtnud ,kuna nime ei tea eestikeelset vaatasin realOEMi (DRIVE FLANGE) ära tulla!äkki osavamad mehed annaks nippe kuda kätte saan? ja annaks nõu kui ma laagrid ära vahetan,mille ma ka kiirelt ära tellisin,kuna pühad olid siis saan 2-3 päeva pärast kätte! sooviks natuke näpunäiteid,kes sellest rohkem jagaks,sest ise pole sellega tegelenud!
hanzvonkazak

Postitus Postitas hanzvonkazak »

laagri vahetus kodusel teel pole nii lihtne. aga muidu laagri saad kätte kui algul lased lahti pooltelje, siis selle taha peitub võllil mutter. kui mutter lahti lasta tuleb ratta võll koos kõigega välja. aga nagu eelpool mainitud see töö pole eriti kerge, sest laager on kaherealine ja üksinda seda teostada on raske, samuti kui pole vastavat tõmmitsat on ka asi väga jama. ma ise lasin tuttaval mehhaanikul ära vahetada ja aega võttis mingi tunnikese. endal vaeva vähem ja asi saab palju kiiremini korda. raha taheti mingi 300 töö eest.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

olen vahetanud ise kodusel teel, kõige rohkem pusimist oli veovõllide lahtisaamisega...

muidu on vahetatav küll.
urmet48

laagrivahetus

Postitus Postitas urmet48 »

seal pole keerulist midagi. ainuke asi, mida jälgida laagri vahetuse puhul on see, et sa uut laagrit paigaldades teda viltu kuidagi sisse ei hakka rammima. kindlasti soovitaks laagrit sisse koputada pronkspulgaga. see ei tee laagrile haiget.
sven315

Postitus Postitas sven315 »

vahetasin töö juures ise ära! olemas oli hea tõmmits! laager oli ikka omaga täiesti läbi õnneks veel täitsa puru ei olnud! aga jah vana laagri kätte saamine oli omajagu ooper! ülejäänud tulid kõik lups ja lups lahti! nii hea on sõita kui midagi ei kolise enam taga, aint tagasild undab,ei tea milles see tuleb :roll:
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kas undas juba enne või tekkis see peale laagrite vahetust?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
sven315

Postitus Postitas sven315 »

kusjuures ta on koguaeg undanud! aeglaselt sõites ei unda aga kui mingi 80-90 või enam siis on heast kuulda!
jonx
Postitusi: 124
Liitunud: 02 Mär 2006 19:53
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas jonx »

sven315 kirjutas:kusjuures ta on koguaeg undanud! aeglaselt sõites ei unda aga kui mingi 80-90 või enam siis on heast kuulda!
differ? :roll:
BMW 318i E21 ´82 & BMW 316i E36 '95
sven315

Postitus Postitas sven315 »

kuidas ma saaks sellest undamisest lahti! on mingeid nippe või pean lihtsalt alt ära kiskuma ja vaatama!
Vasta