e24 kojamehed

Kõik tehnilised küsimused.
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

e24 kojamehed

Postitus Postitas raix635csi »

tere küsimus selline.
mis võib viga olla kui kojamehed käivad esimeses astmes aeglasest ja katkentlikult ja kui välja lükkad siis oma kohale tulevad ka jõnksutes :)
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

üldiselt kojameeste releel on külmjoodised lahti, kaitsmekarbis see suur relee, võta lahti ja vajadusel jooda jalad trükkplaadil üle
e28
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Tihti aitab kojamehi paremini liikuma ka hoovastiku korralik puhastus ja määrimine.
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

kojamehed

Postitus Postitas raix635csi »

tänud .võttan õhtu kojamehe relee maha :)
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Kas torgid seda beeži isendit? Anna teada, kui mingi tulemuse saad. Minu omal sama probleem aga pole viitsinud sellesse veel süüvida. (Viletsa ilmaga sõidab üldjuhul mõne muu masinaga.) Intervall hakkab paremini tööle, kui kojamehed on mõnda aega töödanud 1. või 2. kiiruse peal.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

Postitus Postitas raix635csi »

Ruut kirjutas:Kas torgid seda beeži isendit? Anna teada, kui mingi tulemuse saad. Minu omal sama probleem aga pole viitsinud sellesse veel süüvida. (Viletsa ilmaga sõidab üldjuhul mõne muu masinaga.) Intervall hakkab paremini tööle, kui kojamehed on mõnda aega töödanud 1. või 2. kiiruse peal.

sama jama nii minu kui ka tema autol jah :) see vist kuueste tüüp viga :) oki annan teada :)
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

raix635csi kirjutas:
Ruut kirjutas:Kas torgid seda beeži isendit? Anna teada, kui mingi tulemuse saad. Minu omal sama probleem aga pole viitsinud sellesse veel süüvida. (Viletsa ilmaga sõidab üldjuhul mõne muu masinaga.) Intervall hakkab paremini tööle, kui kojamehed on mõnda aega töödanud 1. või 2. kiiruse peal.

sama jama nii minu kui ka tema autol jah :) see vist kuueste tüüp viga :) oki annan teada :)
No ärge seda siin nüüd tüüp veakas küll tembeldage :wink:
Kindlasti on palju isendeid mil seda viga pole :P
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

Postitus Postitas raix635csi »

Cardo kirjutas:üldiselt kojameeste releel on külmjoodised lahti, kaitsmekarbis see suur relee, võta lahti ja vajadusel jooda jalad trükkplaadil üle
jap relee siis sai maha võetud ja teine pandud ja pole relee viga :(
kas kellegil veel ideid :)
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

Postitus Postitas raix635csi »

Jaks kirjutas:
raix635csi kirjutas:
Ruut kirjutas:Kas torgid seda beeži isendit? Anna teada, kui mingi tulemuse saad. Minu omal sama probleem aga pole viitsinud sellesse veel süüvida. (Viletsa ilmaga sõidab üldjuhul mõne muu masinaga.) Intervall hakkab paremini tööle, kui kojamehed on mõnda aega töödanud 1. või 2. kiiruse peal.

sama jama nii minu kui ka tema autol jah :) see vist kuueste tüüp viga :) oki annan teada :)
No ärge seda siin nüüd tüüp veakas küll tembeldage :wink:
Kindlasti on palju isendeid mil seda viga pole :P

nu kindlasti on korralike : :)
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Minuomal kah sama viga ja pole kah jõudnud süveneda. Hea kui keegi otsa lahti teeks :D
635csi
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

minu e23-l sama viga, et intervalliga (või sel juhul kui kangi alla vajutad korraks, et kojamehed käivad ainult 1 kord) kojamehed käivad katkendlikult. Samas mõnikord harva käivad viisakalt. Esimeses ja teises asendis käivad nii kuis peavad. Muidu mõtleks ka mehaanika viga, kuid kuna intervallis käivad kojamehed sama kiirusega, mis esimeses püsivas astmes olen ka arvanud, et asi relees või kuskil juhtimisahelas, aga torkida pole viitsinud.
Tundub vana hainina tüüpveana, oleks täitsa hea kui keegi põhjuse üles otsiks/leiaks.
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

Postitus Postitas raix635csi »

trevi kirjutas:minu e23-l sama viga, et intervalliga (või sel juhul kui kangi alla vajutad korraks, et kojamehed käivad ainult 1 kord) kojamehed käivad katkendlikult. Samas mõnikord harva käivad viisakalt. Esimeses ja teises asendis käivad nii kuis peavad. Muidu mõtleks ka mehaanika viga, kuid kuna intervallis käivad kojamehed sama kiirusega, mis esimeses püsivas astmes olen ka arvanud, et asi relees või kuskil juhtimisahelas, aga torkida pole viitsinud.
Tundub vana hainina tüüpveana, oleks täitsa hea kui keegi põhjuse üles otsiks/leiaks.
just täpselt nii käituvad ka minu kojamehed :D
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Jääb üle proovida teist lülitikangi ja mootorit, samas mul kunagi oli selline probleem ja sai relee remondiga lahendatud, e28 ju sama relee ma arvan
e28
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

Postitus Postitas raix635csi »

Cardo kirjutas:Jääb üle proovida teist lülitikangi ja mootorit, samas mul kunagi oli selline probleem ja sai relee remondiga lahendatud, e28 ju sama relee ma arvan
peax olema jah ja e30 kaa sama relee ... aga võibolla pukksid kinni :)
Kasutaja avatar
Argo Allikmets
Postitusi: 80
Liitunud: 07 Apr 2008 17:13

Postitus Postitas Argo Allikmets »

Mul on e28l sama probleem. Aga mul see haigus suht süvenenud juba, vahepeal jäävad kojamehed keset ekraani täitsa kinni:D
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Oh kohe niipaljudel selline mure :cry:
Ma pean siis küll õnnelik olema, et minu kuuekal sellist sümptomit pole :P
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Sama teema oli/on ka minu E23'l. Vahetasin relee ära ja asi ei muutunud ning rohkem ei viitsinud pead vaevata sellega. Ilmselt on viga kangis, kuna mul toimis asi nii, et kui kangi alla vajutada (see üks tuur kojamehi) ja all hoida, siis käisid ilusti, aga kui lahti lasta kang, peaksid kojamehedoma tiiru lõpuni tegema, aga need hoopis hakkasid katkendlikult tõmmeldes edasi liikuma.
i6
Postitusi: 60
Liitunud: 18 Mai 2005 17:48

Postitus Postitas i6 »

Oli sama häda,aga probleem oli üldises massis.Pärast massijuhtme vahetust kõik korras.
635CSI
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

Postitus Postitas raix635csi »

i6 kirjutas:Oli sama häda,aga probleem oli üldises massis.Pärast massijuhtme vahetust kõik korras.
kas tõesti võib selline asi olla :) kõlab uskumatult :)
aga vaatan üle ...
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

kojamehed

Postitus Postitas raix635csi »

viga vist üldiselt teada kuid täpsustan mingi päev ja panen teistele teadmisex üless :)
Vasta