635 csi küsimus ?

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

635 csi küsimus ?

Postitus Postitas raix635csi »

tere soovix teada kus saax hea hinnaga kuuesele nukkvõlli ja muid mootori juppe ? vaja olex teha kap.rem.
ja siis olex vaja veel suunatle klaasi,ukse tihendeid ? tänud ette
raigo.udris@mail.ee
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

IIRC Febi nukkvõllid ei olnud väga kirve hinnaga. Ise küll nende toodangust väga hästi ei arva. Üldjuhul kasutatult head ei saa, kuna see õlituse puudulikkusest tingitud nukkade kulumine tundub olema krooniline. Nukkvõlli ostes pead vaatama, et oleks sobilik jagajaga. Ise astusin sellega ämbrisse. Juppide kohapealt aitab siit foorumist Mart või EBKF-st Janek ning Ladu24 või analoogsed netipoed.
Suunatule klaasid ja tihendid ebay või esindus. Kui veab siis leiab need ka näiteks Jaksi juppideks müüdava masina pealt.
Räägi lähemalt, mis seisus ja millise masinaga tegu
CSi, ti, i, RT, TC1, D
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

635

Postitus Postitas raix635csi »

hmm seisukord on enam vähem,ütleme isegi et päris hea autol on mõningad vead näitex nukkvõllil esimene nukk ära kulund,üx el iste sealjatugi vajab kohendamist ei liigu lõpp astmesse,soendus töötab aind viimases astmes,kliima vaja täita,ja üx tiivaäär vaja värvida ja siis auto vaja poleerida aga muidu täitsa ok.kõik muu toimib.tõin auto leedust sügisel ja pole veel suutnud arvele võtta.aga suvex saab kõik ok vast... piltete ei oska kahjux kasutajate autosse lisada kuna, ma uus tulnuk :)aga loodan,et saan selge.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: 635

Postitus Postitas Ruut »

raix635csi kirjutas:soendus töötab aind viimases astmes
Mõtled siis salongi ventikat? Seal sujuv reguleerimine ja mingeid astmeid ei tohiks olla. Põhimõtteliselt sama veaga minu masinal vajas vahetamist regulaator.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

635 csi küsimus ?

Postitus Postitas raix635csi »

jap salongi oma seal vist oli kolm või neli astet ja minul töötab aind viimases.aga reostaat ära vist nähtavasti see mis on seal kapoti all salongivendika juures.aga ex uurin varsti välja mis viga täpsemalt ..
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

siin mõned pildid

Postitus Postitas raix635csi »

Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Vahi kuradit, sama velg all mis minu omalgi :) Aga astmete ja reostraadiga pole sel salongiventikal mingit pistmist. Seal sujuv reguleerimine ja (vist) türistorjuhtimine. See pooljuht seal ventika juures on ka laialt levinud põhjus, et vent vaid maksimumkiirusel töötab.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Salongi ventika kiiruste viga jah pigem selles türistoris mis mootori juures. Aga samas võibolla mõni leidur on sinna midagi muud ka kombineerinud.
Kliima saame ka ilusti kontrollida ja täita kui vajaust peaks tekkima :D .
Ja muidu täitsa ok kui välja arvata see sumbuti tagumine ots, mille ma isklikult võin tulla ja rellakaga ära lõgatata ( kui muidu hakkama ei saa ) :P
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

635

Postitus Postitas raix635csi »

jah sumbuti tagumine pütt läheb kindlasti vahetusse aga kust kohast ma seda orginaalsemalt saan vist tuleb uus panna ega kasutatud pole mõttet toppida,muidugi kui korralik on siis ju vist võib panna :)
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Re: 635

Postitus Postitas Jaks »

raix635csi kirjutas:jah sumbuti tagumine pütt läheb kindlasti vahetusse aga kust kohast ma seda orginaalsemalt saan vist tuleb uus panna ega kasutatud pole mõttet toppida,muidugi kui korralik on siis ju vist võib panna :)
535-el on samad asjad all mis 635-el.
Seega eks pead vaatama kes midagi sellist müüb :wink:
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

635

Postitus Postitas raix635csi »

tnud vastuse eest :D
Vasta