K: E28 diferentsaali kohta

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

K: E28 diferentsaali kohta

Postitus Postitas tanele28 »

Probleem siis selline et, läbi on e28sal kas differ v mingi tihend aga iga hommik auto alla õli loik :( , häält veel õnneks ta ei tee aga tuleb välja vahetada.
Ja küsimus siis selline, et mille vastu ta vahetada võib tegu muidu 2.8 mootoriga, järsku saaks alla vähe suurema mootoriga isendi diffri peaks äkki kauem vastu, ise nii värske omanik sel autol et isegi ei tea palju võib see differ maksta, kuna plaan terve vedrustus ja sillad suvel lahti võtta siis tahaks uut või vähe kasutatud juppi alla saada, et ikka vastu peaks.
Äkki kellegil vedeleb mõni heas korras differ või keegi teab kust ta osta kõige parema hinna kvaliteedi suhtega, ma ise suht nõutu praegu romula kaupa mul ka suurt usku pole :cry:
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kõige targem oleks ehk olemasolev differ mõnel heal spetsialistil lasta üle vaadata. Vähekasutatut sa vaevalt et leiad ja uus maksab UM'is üle 20keegu.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Oskad kedagi ehk soovitada? Või ehk keegi tallinnalane oskab soovitada mõnda head meistrimeest sest 20k pole mul küll kuskilt võtta :(
Viimati muutis tanele28, 26 Apr 2005 17:15, muudetud 1 kord kokku.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

vaata seda teemat. saad pool autot suht odava raha eest endale.
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=

keri teema lõppu.
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Tänud sulle Ruut et selle lingi andsid üritan kogu selle kupatuse mis seal pakutakse oma omandusse saada :P
Vasta