El. aknad uimased

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

El. aknad uimased

Postitus Postitas Iff »

Olen tähele pannud et nii mõnelgi vanemal bmw-l käivad aknad aeglaselt. Alla läheb veel kuidagi aga kinni minekut oota terve igavik. Sama lugu on ka mu enda seitsmesel. Kas on midagi mida tuleks määrida või kohendada et aknad paremini käiks? Kuuesel jälle käivad enam-vähem, kuigi ka mitte eriti kiiresti
635csi
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Mul oli kunagi e28 ja sellel käisid aknad jube uimaselt. Ükskord võtsin tõsisema puhastuse ette. Puhastasin kõik pistikud, ühendused, tihendid ja liigendid. Pärast hakkas nagu paremini tööle. Aga niipalju kui mul neid BMW sid olnud on, käivad kõigil aknad kuidagi aeglaselt, näiteks Terranol liikusid nad poole kiiremini :? . Praegusel IX venivad ka niiet kole, peab ka vist lammutama hakkama, või on see tingitud külmast.
Carclassic OÜ
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Venna e28'l venivad ka el. aknad talvel nagu vanad teod, suvel liiguvad paremini.
Arvo
Postitusi: 1372
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Neid tuleb aeg ajalt hooldada jah, kui klaasi kinnitused või need siinid mille sees klaas jookseb on lahti loksunud siis mingi hetk hakkab see värk raskemalt käima ja mootor ei jõua vedada. Sama kehtib tegelikult ka vändaga akna kohta, seal lihtsalt väntad tugevamalt ja kiirusega probleeme ei teki :) Ma enda ex E30-l reguleerisin veidi asja ja aknad hakkasid endisega võrreldes väga reipalt liikuma.
Vasta