Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
caspar08
Postitusi: 22
Liitunud: 12 Jaan 2017 19:06

Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas caspar08 »

Olen veidike erinevaid lehtesid sirvinud ja hinnavahed on osadel juppidel üsna meeletud. Kas keegi oskab soovitada, millisest poest saaks kõige parema hinnaga enamusi kaupu? Plaanis vahetada veepump, tõenäoliselt ka erinevad jahutusvedeliku lõdvikud ja klambrid, filtrid, erinevaid pukse ja silladetaile, kapotiamordid, piduritorud/voolikud/klotsid(vb ka kettad), erinevad rihmad(k.a. mootori oma). Nimekiri üsna suur. Samuti võib kommenteerida, et millise tootja tooteid võiks valida või vältida, milliseid määrdeid võibolla erinevatele poltide peale määrida, mida veel võiks vahetada hoolduse käigus jne(vb mõned poldid või tihendid veel lisaks töö käigus vahetada?). Õnnestus leida üks e28 üsna asjalikus korras, aga hooldust pole tükk aega saanud. Muidu toimetab kenasti, aga pidurid veidi nõrgad, üks piduritoru lömmis ning jahutusvedelikku immitseb kuskilt veepumba vahelt vist. Seetõttu soovikski teostada suuremaid probleeme ennetavat hooldust.
Ette tänades,
Caspar
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Re: Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas Toivoku »

atlantvaruosad.ee aitab hästi kindlasti, ja tegelt kui teed konkreetse listi saan ka mina aidata. vältida toprani tooteid, paljude juppidega on muidugi juba nii,et enam väga valikut ei ole, võtad mida antakse.
Ja viimase aja mingi veider leid on autovaruosad.ee
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
caspar08
Postitusi: 22
Liitunud: 12 Jaan 2017 19:06

Re: Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas caspar08 »

Toivoku kirjutas:atlantvaruosad.ee aitab hästi kindlasti, ja tegelt kui teed konkreetse listi saan ka mina aidata. vältida toprani tooteid, paljude juppidega on muidugi juba nii,et enam väga valikut ei ole, võtad mida antakse.
Ja viimase aja mingi veider leid on autovaruosad.ee
Varuosatark.ee on ka üsna abiks olnud e36 ja isa avensisega, neil hooajaliselt vahepeal -20% ringis soodukad, siis on hinnad teiste "netipoodidega" võrreldes päris head. Hakkan nimekirja koostama, üritan mingi realoem vms järgi täpsed koodid ka hankida.
TrvP
Postitusi: 6
Liitunud: 12 Sept 2014 14:46

Re: Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas TrvP »

Minu enda uus vaieldamatu lemmik on aeromotors.ee . Olen sealt saanud e30-le juppe odavamalt, kui osadest e-poodidest soodukaga. Toimetavad kenasti ja Pärnu mnt-l esinud ka vms.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas Ruut »

Väga suurt vahet pole kust tellid. Enamus kohalike e-poode toob kaubad samadest ladudest. Ise kasutan enim eparts ja ladu24. Neil on vanemad mudelid nagu 02, e21, e24 ka valikus olemas ja epartsil tundub valik olema suurem. Klubi liikmed saavad ka otse KGK ja Mercantile kataloogidest tellimused teha. Kui personaalsemat teenindust tahta, siis julgeks Eero Põllu't ja AutoINT-i soovitada.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
caspar08
Postitusi: 22
Liitunud: 12 Jaan 2017 19:06

Re: Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas caspar08 »

Tänud lisainfo eest. Aeromotors ja varuosatark tunduvad kõige asjalikumad kohad. Aeromotorsi hinnad väga soodsad teiste kõrval, varuosatargas on siis hea kui -20% periood on(seda väga tihti).
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Re: Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas Toivoku »

autovaruosadonline.ee on ka mingi suth soodne koht.
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Re: Kus poest võtta e28 524td varuosi?

Postitus Postitas -Myyr- »

Pärnumaal saan mina aidata.
Saan kaupa baltist,poolast ja forssist tellida.

Klubilistele teen nii head soodukat, kui kannatab :)
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Vasta