Klassikute muutmine

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
JanekEnde
Postitusi: 1077
Liitunud: 04 Nov 2011 21:11
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas JanekEnde »

Ei liigu neid klassikuid midagi nii palju. Pärnumaa omad oskan ühel käel üles lugeda ja see ka kõik. Mõni siiski enam ei ole täiesti originaal. Myyri oma olen ainult linnapeal vahel märganud. Harva mõni vanapapi ka tuleb kuskilt e28'ga vastu. e23'e pole oma silmaga veel kunagi näinud, üks e21 liikus siin ringi ning e24 keret pole ka ammu näinud. Rootsi numbritega 2002 seisab ka ühe töökoja taga. Rohkem klassikuid siin märganud ei ole.
e28 520i -> e34 525iAT -> Sierra Gt & Sierra
vahur73
Postitusi: 117
Liitunud: 14 Dets 2012 17:20
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas vahur73 »

Ma lülitan end sellest teemast välja, mul pole ühtegi klassikut! :wink:
Opel Senator A1, 1982
eix22
Postitusi: 402
Liitunud: 30 Juun 2009 11:13
Asukoht: tõrva

Postitus Postitas eix22 »

E28TLN kirjutas:....Väike piiritõmbamine veel materjalide järgi. Klassikaline BMW on veel e23, e28, e30 pr. fl. Ehk siis nn. metallstangedega. E32/E34 juba plastikstanged.
Olen sellega päri, et pre face e30 näeb rohkem klassiku moodi välja. Aga siiski selliste piiride tõmbamine stangede järgi vajaks pisut rohkem järgimõtlemist. Ainult stangede järgi nüüd neid sama kerega autosi küll lahterdada ei saa. Et kui klassikute kokkutulekule tuleb 87a facelift ja 90a kabrio, siis saadame facelifti mehe koju plaststangede pärast, aga uuema aastaarvuga kabrio kohalolek on igati õigustatud, kuna kabrio on kuni 90a lõpuni metallstangedega (aga tehnika siiski juba facelift)
M3 ka ei sobi, need läbi aegade plastikstangedega ja toodetud ka neid palju. Vähe esinev ja hinnatud m-technik paketiga pre faceliftid samuti sinna ei kuulu siis.
Nagunii teevad tõelised fännid sellistel asjadel ainult vahet, suvaline tänavalt ei tee vahet 83a või 90a e30`l.
tel 55570186 - e30 varuosad
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Meie foorumi osas on ja jääb määrangu aluseks BMW enda määrang, millele viitas kasutaja Ruut. Ainult selle lisaklausliga, et ka uuemad ja haruldased masinad liigituvad klassikuteks.
Mis puutub muudetuse astmesse, siis see kõik on maitse asi ja oma maitse pealesurumine teistele ei vii meid kuhugi. Samuti nagu ka foorumis selle üle halamine.
Kes tahab, et asi läheks paremaks, siis ainus töötav vahend selleks on eeskuju näitamine. Hankige omale klassikud, mis teie arusaama järgi on kriteeriumite kohased ning kajastage neid foorumis ja üritustel.
Nii lihtne see ongi ;)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Suletud