USA-st kaup Eestisse?

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

USA-st kaup Eestisse?

Postitus Postitas Ruut »

On keegi USA-st autojuppe vms. kraami viimasel ajal eestisse tellinud? Ma vaatan, et Bilsteini B8-SPRINT või B6-SPORT amordid on seal pool suurt lompi poole odavamad, kui siin kohapeal. Kas oli mingi rahaline piir, millest alates tuli hakata tolli ja käibekat maksma või hakkas see juba 1 sendist?
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

Kui Te saate väljapoolt Euroopa Liitu postisaadetise, siis peate valmis olema impordimaksude tasumiseks. Teie väikese väärtusega saadetisele rakendatakse üldjuhul maksuvabastust kuni 21,98 euro (344 krooni) ulatuses. Füüsiliselt isikult füüsilisele isikule edastatavale kinkesaadetisele rakendatakse maksuvabastust kuni 45 eurose (704 kroonise) sisuväärtuse korral. Maksuvabastus ei laiene tubakale, tubaka- ja alkoholitoodetele ning parfüümidele ja tualettveele.
Allikas: http://www.post.ee/eraklient_tolliinfo
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
Kasutaja avatar
priit300
Postitusi: 225
Liitunud: 05 Jaan 2010 23:21

Postitus Postitas priit300 »

Võibolla saab tema aidata ,turboclubis selline teema http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?f=11&t=5215
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Tikutaku foorumis jäi ta juba ennist silma ja saatsin meili.

... ja sain ka juba vastuse. 2x131$ amordid oleks eestis 294€ eest. Summa summarum on kuludeks (saatmine+toll+..) veidi üle 100€. Võrreldes ühe kohaliku B6 pakkumisega on endiselt võit ca 90€
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
airhead
Klubiliige
Postitusi: 380
Liitunud: 13 Sept 2008 19:35

Postitus Postitas airhead »

Mina olen tellinud http://netikuller.ee/ kaudu. Siiani teenusega rahul.
e6 2000 Touring `73
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Netikuller nende oma kalkulaatori järgi tuleb kirves - samad tingimused kuni 10kg kaaluv pakk ja hind on 459€
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Ruut kirjutas:...oleks eestis 294€ eest. Summa summarum on kuludeks (saatmine+toll+..) veidi üle 100€.
Tuleb välja, et tolli ja käibekat selles hinnas siiski ei ole :( Seega lõppkokkuvõtes see hind hea ei tule.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Roland
Klubiliige
Postitusi: 54
Liitunud: 22 Apr 2006 08:49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Roland »

BMW klubi foorumis on(oli) selline mees nagu Janek temalt ostsin Bilstein B6-d E28-le. Esimesed olid 2500 eeki tk, tagumised 1750 eeki tk.
E32 750i & E30 325i Cabrio + E82 135i
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Janekit tean ja tunnen hästi. Amordi teemal on temaga ka räägitud ja hinnadki saadud. AGA USAs on need ikkagi tunduvalt odavamad! Selle 2500 krooni eest saab pea 2 amorti.

Mul on praeguseks hetkeks selgus majas, et usast ma tellima ei hakka. Nüüd peab lihtsalt valima odava ja imo viletsa ning kalli kuid oluliselt parema variandi vahel.
Amort lõi õli välja, seega väga pikkade tarnetähtaegadega ei viitsi aega viitma hakata.

btw, UM pakub e24 originaalamorti 167€ eest. Tarneaega ei osta öelda ja ka tootjat mitte.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Täna tõstsin pagassi siis sellised amordid: 8641-1080 SPORT. Olid alates 2007a Eestis maaletooja riiulil tolmu kogunud :shock: Võibolla viimased Euroopas. Mõned USA lehed veel pakkusid neid aga ametlikest kataloogidest ja toomisest on maas.
Pilt
Minu poolest võib teema lõpetatuks lugeda
CSi, ti, i, RT, TC1, D
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ruut kirjutas:
Ruut kirjutas:...oleks eestis 294€ eest. Summa summarum on kuludeks (saatmine+toll+..) veidi üle 100€.
Tuleb välja, et tolli ja käibekat selles hinnas siiski ei ole :( Seega lõppkokkuvõtes see hind hea ei tule.
Ise kui olen Eestisse mõne uue ja kallima poolse asja saatnud, olen saadetava väliskarbi välja vahetanud, ja pakendile märkinud et tegu on kasutatud asjaga, ning väärtuseks pannud mingi madalama summa. Aga ilmselt suured poed sedasi kellelegi vastu ei tule :).
Vasta