Kogunemine Pärnus @ 1 Juuli

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.

Milline kuupäev sobib teile kõige rohkem?

Hääletus lõppes 07 Juun 2011 19:57

4 juuni õhtupoolik
0
Pole hääli
5 juuni õhtupoolik
4
100%
Mõni muu. ( kirjuta oma soov teemase)
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 4

Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Kristjan S kirjutas:... ja nautida oma autosi ja kadedaid pilke.EI ole vaja programmi, on vaja ainult 1 vaba tundi jutu rääkimiseks ja väikseks sõiduks.Omaette elamus!
:lol: Oled Sa kindel, et need pilgud, mida Sa naudid on kadedad? Ma arvan, et üldjuhul on need pilgud siiski kaastundlikud :) Pakun, et umbes 95% naistest ja 70% meestest peab siinseid 20-30 aasta vanuseid autosid totaalseteks romudeks, mis oleks tulnud aastaid tagasi metallipressi alla saata. Seda enam, kui masinad on roostes, mõlkis ja/või lääpas ratastega.
Ma sõidan aastaid pea igapäevaselt suvel haidega linnas ringi. Ma pole küll suutnud erilisi kadedaid pilke tuvastada et neist naudingut tunda. Tuim tükk vist :)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

sysi kirjutas:Kristjan S, Tangi, J-rideri jms kommentaare lugedes hakkab mulle üha enam tunduma, et nii kitsarinnalisi inimesi ei saa päriselt olemas olla ning nimetatud tüübid on otsustanud teatud sotsiaal-psühholoogilise projekti raames korraldada mingi in vivo eksperimendi siin foorumis.

Äkki valgustate meid ka, mis on uuringu eesmärk ja kes on tellija? :D
Mis ma jälle kommenteerisin? :D
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

ma arrvan, et võiksite selle risustamise ära lõpetada. Inimene tegi vähemalt midagi tuli palju tuli neid autosid sinna.
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

Tegelikult on ju kõik ikkagi mõtetud vaidlused :D
Mõnele meeldib pannkook soolaselt, mõnele magusalt.
Igaüks ju vaatab asju oma mätta otsast.

Keda huvitab :D
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

Aga jah tahtsin kah öelda, et kogunemine oli OK.
Ükskord liigun juba ise ka mujale kogunemistele peale tallinna omade.
8)
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
martinvr
Postitusi: 89
Liitunud: 28 Okt 2009 17:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas martinvr »

Kui teile on tähtis programm ja wc ja istumine siis teeme nii et igaüks võtab kaasa oma väikese tabureti, on istumine lahendatud. programm: igaüks räägib oma auto ajaloost ja tulevikuplaanidest, tehakse pilte ja süüakse kaasaostetud kiirtoitu. wc on igas poes olemas, ei pea selleks eraldi välikäimlaid tellima.
ilusat päikeselist teisipäeva :)
'82 518/525i
LowGarage.
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

martinvr kirjutas:Kui teile on tähtis programm ja wc ja istumine siis teeme nii et igaüks võtab kaasa oma väikese tabureti, on istumine lahendatud. programm: igaüks räägib oma auto ajaloost ja tulevikuplaanidest, tehakse pilte ja süüakse kaasaostetud kiirtoitu. wc on igas poes olemas, ei pea selleks eraldi välikäimlaid tellima.
ilusat päikeselist teisipäeva :)
(Y)

aga ok.. aitab küll

Kogunemiste point ei olegi ürituse taoline

Seltskond, jutt.. kes tahab käib kusagil kusel kus saab..ja õgib seda toitu mida saab.

Selle eesmärk ongi lihtsalt avardada silmaringi.. mitte puhas fan
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

Üritan siis nii teha, et olen kah kohal. Ilmselt Martin kah, küll-aga ei tea kas ta siis minu kõrval istmel või enda juhi toolis.

Raimo.
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
Ebling
Postitusi: 97
Liitunud: 13 Dets 2008 21:21
Asukoht: Lääne-Virumaa, Kadrina-Tartu

Postitus Postitas Ebling »

Oki, tunnistan, et mulle ka ei meeldi hoolitsemata välimusega BMW-d, küll aga üritan mõista mõlemat poolt. Meie foorumis, mis sai alguse ja tegelikult eksisteerib tänu praegustele klubiliikmetele, on kaks erineva maitsega (võib olla ka võimalustega) seltskonda.
Mina soovitaksin, et mõlemad pooled sõnastaksid ilma mingi vinguva toonita ning võimalikult objektiivselt ja põhjendatult enda argumendid, mis teine teise käitumises on valet ning miks see ei sobi siia keskkonda. Samuti on vajalik pakkuda lahendus mõlemalt poolt olukorra parandamiseks. Eesmärgiks leida kompromiss.
Teine variant on jätkata praeguse kliimaga, mis lõppeks võib kulmineeruda kahte moodi: a) kõik mitteklubilised jaotuvad ära erinevate foorumite vahel või b) asutavad oma foorumi. Mõlemal juhul on ausalt öeldes sitamaik juures: vanad ei suuda aktsepteerida uute vaatenurka ning tõrjuvad neid (seega võib tekkida kõikkidel uutel kahtlus, kas ma ikka sobitun enda masinaga siia?), uued, kes lahkuvad levitavad enda arvamust ja kogemust selle foorumi tegevusest, mis omakorda võib mõjuda klubi mainele halvasti.
Mina arvan, et selline kordamööda halvustav olukord kaua ei kesta, ühel momendil viskab kas uutel või vanadel üle korralikult ning need, kes lendavad siit foorumist on uued. Uued, sest neil pole võimu klubi ega foorumi eksisteerimise üle ning sellepärast kas nad lüüakse siit minema või lähevad ise, sest neid ei sallita.

Võib ka juhtuda, et asi jahtub maha, aga milline on selle tõenäosus?

Ühel või teisel moel jääb praegu ikka väga, väga halb mulje foorumist ja klubist. Need, kes soovivad asjaga liituda ning näevad neid arutelusid küsivad endalt kindlasti, kas see on õige...
E28 525e, 1986
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas raimo »

Üldiselt ma ei saa aru kuidas täiskasvanud ja mõtlemisvõimet omavad inimesed ei saa aru, et üritused võivad olla täiesti ERINEVA suunitlusega.

Ühed üritused on meelelahutusprogrammi, hea toidu, wc ja kõige muu juurde kuuluvaga. Sinna sõidavad inimesed lähedalt ja kaugelt ning tihti kestab üritus mitu päeva.

Teised üritused võivad sellele vastupidiselt olla spontaansed, näiteks iga nädalal kindlal kellaajal kindlas kohas. Kes tuleb, see tuleb. Kes ei tule, see ei tule. Näide:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=8&t=67789
On ju loomulik, et BaurTC ei hakka Palamuselt 1-2h "hängi jaoks" jaoks Tallinna või Pärnu sõitma.
Olgu seda üritus ühes suveks või mitmeks, mis tähtsust sel on? Kui inimestele meeldib suhelda, siis oluline on nüüd ja praegu, mitte see mis 5a pärast toimub.

Ainuke moment, millele võiks tähelepanu pöörata, on oma hormoonide talitsemine sellisele spontaansele üritusele saabumisel ja sealt lahkumisel.

Olen isegi käinud ühel esimestest E30 "parkla" kogunemisel ja sellest ühest üritusest on mul seniajani mitu head sõpra!
E30 325iX '86 (müüdud) ||
E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 ||
E39 530d M-Technik ||
E46
E60 550iA '06 ||
Vasta