Ettepanek varuosade ja autode müügikuulutuste osas.

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Ettepanek varuosade ja autode müügikuulutuste osas.

Postitus Postitas vol2 »

Tervist.

Vanad autod lagunevad, ja aegajalt läheb mõnda varuosa tarvis.
Mure selles, et juppide müüjad ei pane kuulutusse oma kontakttelefoni ja varuosade asukohta. Mõlemad on väga vajalikud, et koheselt kontakti saada ja hädavajalik jupp muretseda.

Siinkohal priva pole lahendus. Siin mõni kuulutaja viskab teate ülesse ja ise pärast nädalaid foorumist eemal. Niikaua katkine auto lihtsalt seisab.

4x4 foorum on selle koha pealt väga hea eeskuju. Kui müügikuulutuses pole müüja kontakttel. siis see lihtsalt kustutatakse.
Samuti Mersuklubil korrektsed müügikuulutused koos kontaktidega. Kui kuulutus pole korrektne, siis see lihtsalt eemaldatakse.

Siinkohal ettepanek foorumi haldajatele selles osas midagi ette võtta. Ilmselt kõige lihtsam lahendus on reeglitesse lisada kontakttel. kirjapaneku nõue.
Ja kuulutusse lisatud nr.omanik võiks ikka vastu ka võtta kui helistatakse.

Olen sellega pidevalt kokku puutunud, et inimesed ei kirjuta kuulutusse kontakti, ega asukohta. Need kes ise autosid remondivad ilmselt saavad aru probleemi tõsidusest.
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Re: Ettepanek varuosade ja autode müügikuulutuste osas.

Postitus Postitas Priit Peljo »

vol2 kirjutas:Tervist.

Siinkohal ettepanek foorumi haldajatele selles osas midagi ette võtta. Ilmselt kõige lihtsam lahendus on reeglitesse lisada kontakttel. kirjapaneku nõue.

Kõik ju olemas?
http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=2641
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Mida vähem enda kohta infot levitada, seda parem :D.

Mina ei kirjuta reeglina oma tel numbrit jupimüügiteemadesse (käin päevas mitu korda foorumis ka muidugi). Siiani ei ole probleeme olnud.

Kunagi kui müüsin EBK foorumis mõned autod varuosadeks, siis:
1) helistati ka öösel kell pool 1 (ala "mul atlantise ees löödi küljeklaas sisse, kas klaasi ei ole?").
2) kuigi müüsin E36 juppe, igaks juhuks helistati ja küsiti hoopis E39 juppe.
3) Umbes aasta hiljem veel helistati ja küsiti juppe, kuigi jupid kõik müüdud ning teema ammu lukus.

Siin foorumis ma olen mõned korrad numbri lisanud, sest üldiselt on tegemist viisakama seltskonnaga :).

Samas,
Streetrace foorumis ajab suht närvi, kui teen ostuteema ning endal kiiret pole - paari tunni pärast on juba teema kustutatud tel.numbri puudumise tõttu. Kuigi kirjutan veel eraldi välja "kontakti saab PS kaudu".
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Postitus Postitas vol2 »

meelis k kirjutas:Mida vähem enda kohta infot levitada, seda parem :D.

Mina ei kirjuta reeglina oma tel numbrit jupimüügiteemadesse (käin päevas mitu korda foorumis ka muidugi). Siiani ei ole probleeme olnud.

Kunagi kui müüsin EBK foorumis mõned autod varuosadeks, siis:
1) helistati ka öösel kell pool 1 (ala "mul atlantise ees löödi küljeklaas sisse, kas klaasi ei ole?").
2) kuigi müüsin E36 juppe, igaks juhuks helistati ja küsiti hoopis E39 juppe.
3) Umbes aasta hiljem veel helistati ja küsiti juppe, kuigi jupid kõik müüdud ning teema ammu lukus.

Siin foorumis ma olen mõned korrad numbri lisanud, sest üldiselt on tegemist viisakama seltskonnaga :).

Samas,
Streetrace foorumis ajab suht närvi, kui teen ostuteema ning endal kiiret pole - paari tunni pärast on juba teema kustutatud tel.numbri puudumise tõttu. Kuigi kirjutan veel eraldi välja "kontakti saab PS kaudu".
Suht täpselt kirjeldasid olukorda. Kui E36 juppe müüa, siis selline tõenäosus olemas küll, et öösel helistatakse.
Ma konkreetselt mõtlesin haininade foorumit. Siin foorumis mina kõikse suurem kratt olen ja sellegi poolest öösiti kaashaiomanikele ei helista.

Priit, kahjuks minu arvuti seda linki ei ava, vastu terendab "banned".
Ehk ütled, mis seal telefonide kohta kirjas on.
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Hmm, see on küll huvitav...
http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?t=2641 loodetavasti töötab.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Postitus Postitas vol2 »

nuga kirjutas:Hmm, see on küll huvitav...
http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?t=2641 loodetavasti töötab.
Kõik ilusti kirjas. Ka tel. numbri ja asukoha nõue.
Hetkeseisuga olen saanud privasse küsimise peale tel. numbri.
Ei taheta millegi pärast numbrit avalikult kuulutuses näidata. Kuigi see kiirendab ju oluliselt osapoolte kokkusaamist ja tehingu toimumist.
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Osad inimesed ka ei saa näiteks juba kasvõi oma ametikohustuste tõttu näiteks oma numbrit avalikult levitada. Nii et numbri nõudmine ei ole minu meelest põhjendatud.

Küll aga võiks kuulutuse lõpus olla märgitud eelistatud kontaktiviis - olgu see siis telefon, PS või e-mail.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Vasta