MTÜ Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Muhv
Postitusi: 268
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Re: veel vastused

Postitus Postitas Muhv »

Baur TC kirjutas:Vastused tõsiselt olemas juba: juhul kui Eestis ei ole M või Z klubid (ja ma ei ole neid näinud) siis peame Z1 või M (osaliselt) omanikud oma "koerakuut" pakuma, sest sellistele on juba BMW tüüp klubi ja BMW Classica käsitleb neid. Soovitute ? partnerluste kaudu saame siis nende "esindaja".

Alpina on sõltumatu auto tootja, kes toodab oma toodang BMW kõrvale. Vanad Alpina autod ei kuule BMW Classica all.
Ikka jube jama küll. Terve õu mul propellerimärgiga masinaid täis, aga klubisse ikka justkui ei kvalifitseeru... :D

Tegelt tahan teada kuidas värskel MTÜ-l läheb. Millal laiemale avalikkusele soolaleiva pidu koos paraadiga korraldatakse?
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3052
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Ma arvan, et paraadiga läheb veel veidi aega, aga esimene võimalus uudistama tulla on ju kohe-kohe tulemas - kevadgrill 22. mail :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1590
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Eile toimus esimene MTÜ Klassikaliste BMW'de Klubi üldkoosolek. Kohal olid 13 inimest, lisaks olid veel 5 liiget volitanud kellegi teise klubiliikmetest ennast esindama.

Päevakorrapunkte oli mitu. Peale koosoleku juhataja ja protokollija kinnitamist valiti uus klubi juhatus. Muudatusi on vaid üks, Kristi (Kiku) asemel on juhatuses nüüd Veiko (VeikoS). Teised juhatuse liikmed jäid samaks - nuga, priit, tõnis ja sysi.

Seejärel vaadati üle MTÜ põhikiri ning viidi sisse vajalikud muudatused.

Kinnitati ka MTÜ sisseastumis- ja liikmemaksu suurused, milleks on kuni aasta lõpuni vastavalt 400 ja 300 EEK ning uuest aastast 30 ja 20 EUR.

2009 aasta majandusaasta aruannet majandustegevuse puudumise ning klubi nooruse tõttu kinnitada polnud vaja.

Toimus tagasivaade 2010 aastal toimunud klubilistele üritustele, milleks olid kevadgrill, suvine kokkutulek, sügisene rajapäev ning sügisgrill. Lisaks külastasid tublimad klubilised suvel nii Läti BMW festivali kui Soome BMW Klubi kokkutulekut.

Klubiliikmed jäid aastaga 2010 väga rahule.

Planeeriti aasta 2011 üritused koos orienteeruvate kuupäevadega:
1) Kevadgrill (korraldaja Jaks) 7. mai 2011
2) Kevadine rajapäev (korraldajad Tanel, Hasso) 30. või 31. mai 2011
3) Suvine kokkutulek 9.-10. juuli 2011
4) Sügisene rajapäev (Hasso, Tanel) 3. või 4. september 2011
5) Sügisgrill 1. oktoober 2011

Arutati ka ürituste formaadi üle ning laias laastus otsustati jätkata senipraktiseeritut, tuues sisse rohkem klassikaliste BMW'dega ringi sõitmist.

Omaette teemaks oli ka foorumi toimimise arutelu, selles osas on oodata päris mitmeid muudatusi:

1) Lugejate autode all lähevad juhatuse valikul teatud autod "Kleepsudeks" - ehk juhatuse meelest parimad klubiautod on esile toodud alati teema tipus, selle eesmärgiks on uute foorumikülastajate esmamulje kujundamine, st et juba elujõulises staadiumis ja paremini korrastatud/restaureeritud autod jäävad esimesena silma

2) Luuakse eraldi kategooria "Üritused", kus leiavad kajastamist klubiga seotud üritused (ning ka teiste klubide poolt korraldatavad kuid Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi eesmärgiga kattuvad üritused)

3) Luuakse eraldi kategooria "In English", et foorumisse sattuvad mitte-eestlased saaksid soovi korral esitada küsimusi või luua kontakte.

4) Foorumit modereeritakse senisest enam. Klubi eesmärgiga mittehaakuvad teemad kustutatakse (sh reklaam). Reklaamivõimalus jääb Klubi toetajatele.

5) Tuli välja, et Galerii (www.bmwclassic.ee/galerii) ei ole esmakasutajatele lihtsasti leitav, otsime lahendusi, kuidas Galeriid paremini foorumiga integreerida.

6) Klubiliikmed arutlevad eraldi teemas ka uue domeeninime üle - algne www.e21.ee ei esinda väga hästi praeguseks kujunenud foorumit ja MTÜ'd Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi. Eesmärk on leida universaalsem domeeninimi.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3052
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Täna on meie foorumil üheksas sünnipäev - esimene postitus foorumisse tehti 01.09.2004.

Jõudu-jaksu kõigile kes kunagi asja vedasid, kes seda hetkel teevad ja pealehakkamist neile, kes selle koorma tulevikus enda kanda võtavad :P
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3052
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Mõne sõnaga vahepeal klubirindel toimunust.

Viimase aasta tähtsaim uudis oleks kindlasti see, et Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi on nüüd täiesti ametlik emaettevõtte poolt tunnustatud klubi. Meil on ka uus ametlikele nõuetele vastav, aga endiselt vana head hainina kujutav logo.
Liitumisprotsess käis läbi Eesti BMW Klubi ja meiel klubi liitus EBK'ga juriidilise isikuna. Aastaid proovisime erinevaid võimalusi ametlikuks klubiks saada, aga paraku ei sobinud meie klubi pildile, kus ühelt poolt olid rahvuslikud klubid (nagu ka EBK) ja teiselt poolt margipõhised klubid (näiteks 02 klubi, mis koondab vastava automargi fänne üle maailma).
Igatahes nüüd on see tehtud :)

Mis sellest kõigest muutub? Ega eriti ei muutugi. Pigem selline enesetunde küsimus. Nüüd saame kasutada uut BMW embleemiga logo ja ka klubikaartid tulevad kuskilt "peakontorist" ning on rahvusvaheliselt aksepteeritavad. Uue klubikaardiga saab esinduse varuosaletis konkreetse soodustuse. Ka uue auto ostul saab ilmselt korraliku allahindluse, aga seda ma veel proovinud pole :lol: Soodustuste jutuga ma muidugi absoluutselt ei kihuta inimesi pelgalt soodustuse pärast klubiga liituma, motivaatorid peaksid olema ikkagi teised.

Klubiliikmeid on meil tänaseks 29, mis on päris hea number - pole liiga suur, ega ka liiga väike. Taustainfoks, et EBK's on vist umbes samapalju liikmeid.
Juhatusel on viis liiget: mina aka nuga, Priit, VeikoS, Tomi aka -e12- ja Rauno. Juhatuse koosistumised on igakuised kuhu vastavalt päevakajalistele projektidele kaasame ka teisi klubiliikmeid.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Re: MTÜ Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi

Postitus Postitas Jaan »

Ei osanud ühegi teise teema alla oma küsimust paigutada. Et kas liikmete autode alla tohib ühe mootorratta paigutada? Propellerimärgiga tehase toodangust käib loomulikult jutt. Vanust kakskümmend pluss.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2591
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: MTÜ Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi

Postitus Postitas Ruut »

Kindlasti tohib. Olekski midagi huvitavat vahelduseks lugeda. Galeriisse tuleks adminidel teha Mootorrataste Album.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Muhv
Postitusi: 268
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Re:

Postitus Postitas Muhv »

nuga kirjutas:Ka uue auto ostul saab ilmselt korraliku allahindluse, aga seda ma veel proovinud pole :lol:
Tegelikult on selle kaardiga kaasnevad soodustused sisuliselt olematud. Uue auto ostul ei mõjuta see hinda ei Eestis ega ka Saksamaal. (Minu kogemuses). Muudes asjades jääb soodustus väiksemaks kui lihtsalt niisama küsides pakutav.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2591
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re:

Postitus Postitas Ruut »

nuga kirjutas: 01 Sept 2013 19:02 Täna on meie foorumil üheksas sünnipäev - esimene postitus foorumisse tehti 01.09.2004.

Jõudu-jaksu kõigile kes kunagi asja vedasid, kes seda hetkel teevad ja pealehakkamist neile, kes selle koorma tulevikus enda kanda võtavad :P
Täna siis väikest viisi juubel.
Kuigi tundub, et hoog hakkab raugema siis jõudu ja jaksu kõigile ka edaspidiseks!

,
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Vasta