Natuke naistest

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Natuke naistest

Postitus Postitas lamp »

Et siis minu naisukene sai möni päev tagasi aru et on suurem haide fänn kui mina, :D Asi järgmine, et iga kord kui linnas ringi saab liigutud siis tema poolt saab alati mainitud kui möni hai kuskil seisab vöi mööda söidab. Ise nimetab seda kutse haiguseks. :D
Ise enesest vahva kui vastassugupoole esindajad ka haidesse söbralikult ja asja tundlikult suhtuvad.
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Tegemist vist mingi nakkava viirusega :!: Nojah see on vist arsti poole pöördumatagi selge, et haininad tekitavad sõltuvust :D
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

Haige

Postitus Postitas Tiina »

Et siis haigus syvenes nii kiiresti, et astusin ka kasutajax :lol: :roll:
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Heh, aga kes teist oma naist sellises, sellises või sellises situatsioonis näinud on? :twisted:
Haininade vahtimisest ja mulle margi, numbri ja juhi isiku raporteerimisest ma ei hakka rääkimagi :P
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Esimene pilt on :shock: Huvitav kas säärte pealt naha maha kah sai :) Samas tehnikahuvilistel naistel võimalus keevitades kasulik meeldivaga ühendada - huvitav töö + kiire päevitus :P
Minu naine teab mis haifänn ei ole, aga töödest auto juures on alati huvitatud ja on pannud võimalusel ka käe külge.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Kindlasti on põnev omada midagi massist erinevat...
Viimati muutis Jaan, 15 Sept 2012 13:13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Läheb küll pisut teemast mööda, aga...
Hondatoyotamazda teema pole nii üheselt võetav. Mis seal salata, mina sõidan näiteks igapäevaselt mazda 6'ga. Erinevalt haininadest on see kõigest sõiduriist - odav pidada, ei pea rekka taga pa*atormis põdema ja peab minu 60000km/aasta läbisõidule ilusti vastu. Mul hakkaks küll sellest haininast kahju, mis minu igapäevasõite peaks kannatama :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Ei ole loomulikult üheselt võetav
Viimati muutis Jaan, 15 Sept 2012 13:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Jaan kirjutas:Kuid keegi on oma tütarlapse väga tõsiselt hai-asjandusse pühendanud.
Tänapäeval ju naised enam naljalt riideid ei lapi ja sokke ei nõelu. Lappigu siis vähemalt haininade keresid :lol:
Stiilis... "ahh, vaatasin, et karbid hakkavad hõredaks jääma, lasin naisel ära lappida" :D
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Kuule jah ega nad ei taha tänapäeval eriti salli või kampsunit kududa (ega ise ka ei kooks, tunnistan ausalt). Eks siis leidub ka muud näputööd vabadeks hetkedeks :)
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiina »

Mulle rohkem tundub,et siia arutelusse on toodud beibede prototyyp :cry:
Rääkides meestest ega nad nii kerge käeliselt lasegi naisi auto kallal nokitsema. olen isegi käed õlisex teinud aga nii tyhja tähjaga ja ega ei julgegi oma haile midagi tõsist teha äkki teen haiget veel talle. aga kyyned pahupidi on kyll saanud velgesi kyyrida :lol: ja salongi pirnud punase kyynelakiga yle värvida :roll:

ja teie meeleheax võin öelda,et kudumine pole kah kuhugi kadunud :P
Vasta