Haijaht

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Mis kala?Räägi välja.
EX M535i 1985.
inc13
Postitusi: 277
Liitunud: 07 Okt 2004 21:20
Asukoht: EU

Postitus Postitas inc13 »

indrek kirjutas:Mis kala?Räägi välja.
Vistual tuning...... kogu kala.
sellist tuld ei eksisteeri
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Valgete taga suundadega E28 tagatuli eksisteerib,pole küll ühtegi käes hoidnud aga kunagi soome foorumis müüdi u.1500.-eeku tükk.
EX M535i 1985.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Valget suunda annab ju ise teha :roll: Või olen ma maailma asjadest valesti aru saanud... :lol:
Üks sell austriast näiteks nokitses oma e21'le sellise tuleklaasi valmis:
Pilt
Täitsa kena minu arust, eriti kombineerituna selliselt värvitud stangega :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Sorry, kuid e21'le küll ei sobi (minu arvamus ja see ei ole tähtis), e28'le müüb mingi (saksa, kui ma ei eksi) sait esi ja taga valgeid suunatule klaase. Tagumistega on nii, et e28'l on tagumised tuleklaasid raami sees ja kui tahad näiteks suunatule klaasi välja vahetada, siis lööd suunatule klaasi sassi ja paned, näiteks, silikooniga uue külge(valge suuna). :wink:
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Mulle meeldib see E21 variant.
EX M535i 1985.
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

See peaks haijahiga haakuma küll ehk siis jäi silma üks E21,pruun 316/18 ja ainult 50m kaugusel minu majast.Teeks pilti aga pole teha millegagi.
EX M535i 1985.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Seisab ta seal ikka juba pikemat aega? Kui keegi taga sõidab siis ei haaku see haijahi teemaga... Võiksid millegagi ta ikka pildile saada, äkki kellelgi abiks. Oeh, ma nüüd esimesest novembrist soomes (kuuaega), haaran oma fotoka kaasa, äkki saan mõned haruldused pildile... kõigile teada ju, et soomes kõvasti vanu bemme....
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

kui seisab siis oleks huvi... mul sõber otsib kehvas seisukorras ja odavat hainina, soovitatavalt 4 silindrist ning pritsega, kuid usun et saab hakkama ka karpaversiooniga..., dokumendid peavad vaid olemas kindlalt olema...
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Ei tea kaua ta seal olemas on olnud,ise eile esimest korda nägin.Kas auto reg.number aitaks,kui keegi hoovis askeldab siis muidugi lähen küsin.[/quote]
EX M535i 1985.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

reg. number aitaks :)

Samuti kui kedagi näed askeldamas siis oleks huvi hinna vastu, samuti auto täpne asukoht tuleks kasuks
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

interscope kirjutas:Tegelt nägin miidurannas(tallinn) ühte e21 320i'd. Seisis ta ühes hoovis, silma jäid mingid imelikud valuveljed ja ees oli neli tuld(mis olid korralikud). Rehvid olid tühjad, numbrite küljes ülevaatus klepse polnud ja parempoolne esikülg tundus õrnalt mõlgitud olevat. Lähedalt ei uurinud aga mingisugune päss kakerdas seal hoovis ringi. Ei tia, kaugelt tundus enamvähem olevat... Kui kellelgi on soovi, siis võin millalgi sealt läbi astuda, pilte teha ja infot auto kohta pärida... :wink:
Seesama auto on siis müügis BMW foorumis...

Link: http://www.bmw-club.ee/forum/viewtopic.php?t=7489
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ok, siit siis küsimus Sysi'le või Nuga'le.....
See sinine e23 (732i), kus iganes ta seisis, millises korras olid järgmised osad: esinina, esimesed suunatuled, esitiivad, tagauksed, pagasiruumi luuk, tagatuled, tagastange, salongis uste käetoed ja juhiiste....
oleks väga tänulik informatsiooni eest, kuna sellised jupid tahavad minu autol välja vahetamist....

ette tänades,
interscope.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ok, vaatasin pildid siis uuesti üle ja võtan küsimuse tagasi....
aga äkki miski ikka kõlbab.......help......
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Seisev e21

Postitus Postitas kustas »

Noh, leidsin ta siis Flash'i alt, keegi oli pildistanud....
See auto seisab juba suvest saadik Merimetsa Selveri parklas. Ühekorra nägin mingit vanakest seal ukse kallal....(?)

Pilt
Lauri_L
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Veebr 2005 12:29

Postitus Postitas Lauri_L »

Terekest

Ise ma pole küll suurem asi haide-fännaja, kuid BMWsõltlane ikka :)
Paar tähelepanekut olen teinud Tallinnast, Rahumäe politsei maja eest parklast, kus pidevalt seisavad kaks vana 7st hainina, üks punane ja teine tumehall(must), nii 15m pealt mööda sõites tundub, et masinad on nii enam-vähem olukorras, otsest suurt roostetamist ei paista ja samas pole kumbki kuhugi poole kreenis ega vildataks, samuti puuduvad välised mõlgid-mõrad. Tundub, et autod pole mõnda aega sõitnud, kuna on pisikese lumekihi all, siiski on punane sinna kuskil 2 nädalat tagasi kolinud. Üritan ehk mõne pildigi klõpsata, mida küll politsei maja ees eriti teha ei tahaks, aga vast ikkagi, igatahes päris muljetavaldav pilt, kus kaks haid kõrvuti :)

Lauri_L @ pildistama :D
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

Postitus Postitas raul »

Praegu paha aeg pildistamiseks, kauem ühe kohapeal seisnud autod meenutavad rohkem lumemägesid kui autosid...
Pildistamisse suhtuvad inimesed ka erinevalt - kord Puka asulas majasilte pildistades sain majast välja hüpanud vanamehelt kõvasti kärada. Aga kui sai natukese tutvust sobitatud ja räägitud, miks just seda vidinat pildistan, siis vana leebus, läks hoogu ja rääkis praktiliselt kogu asula ajaloo ära :)
Lauri_L
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Veebr 2005 12:29

Postitus Postitas Lauri_L »

Tundub, et nende kahe hai puhul on tegemist autodega, mis on omanikult politsei poolt ajutiselt seisma pandud autodega. Mustal ei vasta kindlasti määrustele vägagi tume 8) kile esiklaasidel, teise masina kohta ei oska suurt midagi öelda, võiks ju sõitev olla? :?: Punane oli seest suhteliselt korraliku sisuga (niipalju kui piiluda üritasin) ning omas manuaalkäigukasti, musta sisse ei näinud.

Piltide tegemine käis jooksu pealt, aga siin nad on :D :D


http://www.zone.ee/laurill/hai/
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Mnjaa, punane on ilus, fake udukad ette pandud ja vasaku külje, tagumise ukse aknaäärne liist on vahetatud... :wink:

Kuid mis võimalused on kumbki neist kätte saada?

punane - 266FAK
must - 333OAB

mis mootoritega tegu? Nuga?
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

mis mootoritega tegu? Nuga?
sõnum ark'i maksab 25 eeku, jätke Nuga telefoniarve rahule :lol:
Vasta