huvitav treiler

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

huvitav treiler

Postitus Postitas raul »

Eile peale haruteed Pärnu maanteel, tuli mulle vastu (st suunaga Tallinnasse) üks huvitav veoauto treiler - seal peal paistid esindatud olevat kõik erinevate põlvkondade kolmesed. Eesotsas oli üks isend mille numbrimärgiks oli E21 :)
Huvitav, kas UM tulemas uue kolmese presentatsioon /vms üritus ja siis kõik kolmesed kohale veetud? Iseenesest oleks tehasekonditsioonis E21 üpris huvitav uurida...
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Pidi selline asi tulema jah. Kuigi see e21 on väidetavalt kohalik ja tehasekonditsioonist suhteliselt kaugel.
Muide, algul taheti sinna ritta sysi punast :P
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
renks
Postitusi: 194
Liitunud: 30 Dets 2004 23:38
Asukoht: Peetri

Postitus Postitas renks »

nuga kirjutas:Pidi selline asi tulema jah. Kuigi see e21 on väidetavalt kohalik ja tehasekonditsioonist suhteliselt kaugel.
Muide, algul taheti sinna ritta sysi punast :P
vut sysi oma võiks seal reas nüüd küll olla :roll: :lol:
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Aga mis siis juhtus? Et Sysi oma sinna ei lähe? Mootor maas, kas sellepärast? Ma loodan, et see e21 on ikka korralik... :D

Kui nad UM'is välja pannakse, siis lähen kindlasti oma kaameraga neid paberile jäädvustama.... :D
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Mul on jah auto laiali, mootor poleks isegi olnud probleemiks (kapotti ei pea ju lahti tegema), aga mul on salong ka laiali, esiotsaplekid laiali jms. Ühesõnaga liiga palju ehitamist oleks olnud pelgalt selleks etteasteks. Loodame, et seal eksponeeritav auto on sama hea või parem :)

Sysi.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Vaatasin just Mootorite Maailm'a(kordus), seal tutvustati kusagil Pärnus uut 3-seeria BMW'd. Mingi vennikese intervjuu ajal oli näha kaugel olevat rohelist e21'te. Väliselt igatahes läikis ja oli 2 esitulega. Kaldun arvama, et nad ei pane neid UM'is üles.
Vasta