E28 Hartge ?

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
SwitC

E28 Hartge ?

Postitus Postitas SwitC »

Küsimus siis selline,et täna 20 paiku Tallinnas Järvevana tee kandis nägin hallikat tooni Hartge klepsudega "Haid"

Kas on tegemits mingisuguse isekleebitud variandiga või tõesti selline olemas eestis ?
Tean,et on seitsmene ja kuuene olemas,aga viiene E28 kerega ? :roll:


sorry,et sellise asja pärast pidin uue teema tegema,aga lihtsalt hakkas asi huvitama :)
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

Tean,et on seitsmene ja kuuene olemas


E24 vast ikka ainult Hartge klepsu-rooli ja muu pudipadi-tuuning, ilus ja korralik auto paistis olevat. Mõtled vist sama, mis müügis oli. :roll:
E24 630CS `78
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

viiekat küll ei tea- pole näinud
aga kuuene pidavat minema minu endisele koolivennale, väga headesse kätesse :D
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
SwitC

Postitus Postitas SwitC »

Kusjuures ma olen enam kui 100% kindel,et tegemist oli E28'ga 8)
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

Postitus Postitas raul »

Mingit infot leiab E30.de lehelt:
Pilt
Ja kui googlesse sisse toksida Hartge H5s tuleb ka üht teist.
PS. Üks Tallinna sinine e28 sõitis ringi Hartge 3,5 mootoriga, info küll puudub oli see pärit e28 või e34 pealt.
SwitC

Postitus Postitas SwitC »

raul kirjutas:Mingit infot leiab E30.de lehelt:
Pilt
Ja kui googlesse sisse toksida Hartge H5s tuleb ka üht teist.
PS. Üks Tallinna sinine e28 sõitis ringi Hartge 3,5 mootoriga, info küll puudub oli see pärit e28 või e34 pealt.

Sellest sinisest pole kahjuks mingit aimu,aga sellist halli värvi oli ta küll.Hartge kleepsud jms oli peal.Ma ei usu,et keegi neid niisama hakkab külge kleepima.Ja mis veel meelde jäi,et ta oli suht väsinud välimusega..
Pakun,et omanikuks oli mingi mõttetu rullnokk,kes ei tea autost tuhkagi ja käib kägistamas kuskil fooride taga sellega.Aga kas siis näiteks teh passis kah miskit muud moodi märge ka sees või lihtsalt samamoodi nagu tava E28'l,et mootori litraaz jms nipetnäpet ?
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

See sinine on EBKF-st Erik G oma. Ta müüb juba pikemat aega seda, mis sellest masinast veel järgi on. Hartge mootor on sealt jupp aega tagasi edasi müüdud ja IIRC vahepeal üritati sinna (edutult) bi-turbo V12 vahele mahutada.
Kui masin ehe H5 on, siis võiks see ka teh pass kajastuda. Alpinal vähemalt see nii peaks olema k.a. oma VIN-kood
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

Ruut kirjutas:See sinine on EBKF-st Erik G oma. Ta müüb juba pikemat aega seda, mis sellest masinast veel järgi on. Hartge mootor on sealt jupp aega tagasi edasi müüdud ja IIRC vahepeal üritati sinna (edutult) bi-turbo V12 vahele mahutada.
Kui masin ehe H5 on, siis võiks see ka teh pass kajastuda. Alpinal vähemalt see nii peaks olema k.a. oma VIN-kood


v12 mootor oli kunagi iffi kuuese vahel nagu ma aruolen saanud,pole nagu eriti kajastatud seda teemat et miks pole enam ja kuidas se sinna istus jne................

poleks muidu teadnudki seda kui sattus kunagi yks autoleht k2tte.
...
Vasta