HAI hobisõiduk või mitte

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta

Kas Sinu HAI on Sulle ...

hobisõiduk
29
71%
igapäevasõiduk aastaringses kasutuses
12
29%
 
Hääli kokku: 41

Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

HAI hobisõiduk või mitte

Postitus Postitas Ruut »

Ühes teemas käidi välja väide:
...v.a. mõni fanat kel peab ka kõvasti pappi olema et pidada nii hobi autot kui ka igapäeva sõidukeid.
Mind hakkas huvitama, kui paljudel on ta hai aataringne igapäevasõiduk ja paljudel hobiauto teis(t)e autode kõrval?
Mis puudutab väidet "kõvasti pappi", siis minu arvates püsikulu hobiautole on liikluskindlustus kevadest sügiseni. Samal ajal, kui hobiautoga kulgen siis teine masin ju seisab ning ei tarbi ei kütet ega varuosi. Kahju, et enam sellist kindlustust teha ei saa, kuhu kõik autod sisse kanti aga maksid vaid võimsaima järgi - olid ajad
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Re: HAI hobisõiduk või mitte

Postitus Postitas tanele28 »

Ruut kirjutas:Ühes teemas käidi välja väide:
...v.a. mõni fanat kel peab ka kõvasti pappi olema et pidada nii hobi autot kui ka igapäeva sõidukeid.
Mind hakkas huvitama, kui paljudel on ta hai aataringne igapäevasõiduk ja paljudel hobiauto teis(t)e autode kõrval?
Mis puudutab väidet "kõvasti pappi", siis minu arvates püsikulu hobiautole on liikluskindlustus kevadest sügiseni. Samal ajal, kui hobiautoga kulgen siis teine masin ju seisab ning ei tarbi ei kütet ega varuosi. Kahju, et enam sellist kindlustust teha ei saa, kuhu kõik autod sisse kanti aga maksid vaid võimsaima järgi - olid ajad

Ma parem ütleks nii et peab palju pappi olema et haid aastringselt kasutades korras hoida ,teades eesti talvesid mis mõjuvad autole väga rängalt.

Minu hai talvel seisab.
E28 525e & E28 535i
SwitC

Postitus Postitas SwitC »

Kuna mu esimene E28 seisab sakus garaazis,siis jah ... ütleks üldse enda koha pealt,et minu auto pole minu jalge all meetritki sõitnud.
Järgmine nädal lähen tooma endale ühte haid,millel ainult võtit keerata ja sõita :)
Ühesõnaga minu arvamus ja ka sõitmine siis hakkab ka piirduma ainult suvega ehk siis hobiauto.Muidugi tekib probleem auto hoidmisega,kuna garaazi pole kuskilt võtta.Talveks tahaks uue värvi selga saada :)
Aga eks näis mi aeg toob.Nüüd vähemalt korralik ja hea (loe:normaalse) palgaga töökoht ning siis võib endale selliseid väljaminekuid lubada :)
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

igapäeva hobisõiduk ütleks siis :roll:
suveks üks, talveks teine. võiks ju talveks mingise jaapanlase hankida aga ei istu väga see :)
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Puhas hobiauto,see aasta sõitnud ainult 1200km.Talvel ei raatsi sõita ja liiga madal on ka.
EX M535i 1985.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Nojah. Umbes sellist suhet ma ootasingi. Paistab, et tegu on mingite rikkurite foorumiga :lol:
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

Postitus Postitas raul »

Mul ka puhas hobikas - hea kui suvede kesmiseks kokku 2000 km tuleb. Pealegi, kui igapäevaselt "hobikaga" kulgeks, siis tuleks juu paari aastaga autost tüdimus peale.
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

see suvi ehk 5000 km sõitnud, umbes oktoobrini sõidan, vast tuleb teist samapalju veel. niiet suvel on pigem igapäevaauto (tööauto seisab enamus aega - ei kipu nagu sõitma kui võib ka haiga tööasju ajada ja kulu kompenseeritakse :wink: )
kuna talvel auto garaazis siis panin, et hobiauto.
Viimati muutis Ihv, 17 Aug 2006 16:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Silwer
Postitusi: 319
Liitunud: 26 Jaan 2006 14:01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Mina panin et tegemist on hobisõidukiga aga tegelikult on asi tiba keerulisem - ta on mul tööauto aga sõidan temaga siis kui tahan, kui tahan tiba rohkem emotsioone kui seda pakub laisalt cruisimine siis sõidan tsikli, oma E30'te või siis hoopis mõne muu autoga.
BMW 325i E30 2,7 Turbo Stroker
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

Ma ka ikka hobiautoks panin. Viimase aastaga on läbisõitu umbes 20K või peale tiba, sest olude sunnil polnud muud liikurit. Eelnevad kolm aastat praktiliselt masin seisis, vahel harva sai kruisitud suvel. :)
E24 630CS `78
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Panin ka et hobi. Minul on ka see haiteeme suts keerulisem. Nimelt ei tegele ma haidega mitte selleks et saaks sõita, vaid mind huvitab rohkem ehitamine ja kollektsioneerimine :wink: .
Carclassic OÜ
E.R.I.K
Postitusi: 183
Liitunud: 23 Nov 2004 07:14
Asukoht: kallavere

Postitus Postitas E.R.I.K »

mul siis mõeldud nii et 525i aasta ringi ja 320 (kui ma ta kunagi valmis saan) oleks siis hobi auto :wink:
58256076 Erik
remus

Postitus Postitas remus »

siiamaani arvasin et mu haist saab selline pool hobi auto ja pool igapäeva liikur aga nüüd jääb see hobi autoks täielikult millega vahepeal mõni ots teha (see võib juhtuda samas alles aasta pärast :cry: ) igapäevasteks sõittudeks on paberist plekiga mitsu
Vasta