M: 323i '81 MÜÜDUD

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Suletud
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

M: 323i '81 MÜÜDUD

Postitus Postitas Bronco »

Et siis galeriis olev 323i on müüa, midagi muutunud pole, ainult originaalpeeglid ja originaalsuunad saab kaasa... Paberid on olemas ehk siis auto on arvel.

Autol pole ülevaatust ega kindlustust, ka sumbuti puudub.

Aku peal ja auto käivitub, ka pidurid töötavad seega on põhimõtteliselt liikumiskõlbulik hädapärast.

mootor siis nagu ikka, käigukast on 4 käiguline, sisu tavaline (mitte sport) ning ka seal kõik nagu olemas...

Hinda küsiks siis umbes 6k, tõsise E21 fänni korral ka painutatav...
Viimati muutis Bronco, 17 Okt 2004 20:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kahju küll :(
Kas plaanis siis 318i'ga edasi tegeleda?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

318i-ga on plaanid edasi tegeleda. loodetavasti kevadeks uus värv, madaldus ning muidu tehniliselt korras... peale seda tahaks mootorit natuke järgi aidata 8)
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

No aga tõsta 2,3 "Laura" aiste vahele ja hoia see "Triibu" juppideks. Või arvad, et ta vääriks taastamist.........? Igatahes jõudu..... :wink:
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Tegelt võiksid mulle selle "Triibu" olu(seisu)korrast rääkida midagi...
dokumendid korras? asi selles, et oleks vaja järgmisel suvel mingit "lahjemat" liikurit kui 3,5.....
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

interscope kirjutas:Tegelt võiksid mulle selle "Triibu" olu(seisu)korrast rääkida midagi...
dokumendid korras? asi selles, et oleks vaja järgmisel suvel mingit "lahjemat" liikurit kui 3,5.....
Triibu olukord lihtne, mootor käib kuid kohe kindlasti mitte hästi... see tähendab et pritse on reguleeritud praegu millegipärast tyhikäigul kuskil 1.2-1.4k peale, madalamatel pööretel langeb aga õlisurve ja õlituli hakkab särama... Seega mootor tahaks lahtivõtmist, korralikult puhtaks tegemist ning kindlasti ka mõne kuluva osa vahetamist :P

muidu polegi nagu midagi eriti rääkida, kere tahab kindlasti tegemist, kuigi kui hädapäraselt lappida (seda ma üldiselt ei pooldaks) siis ei tohiks just hirmkalliks minna (tegelikult kui keevitada oskad ja plekki on peaks saama ka väga odavalt :P ) jukerdab natuke süütelukk, st käivitamiseks vaja võtit see loksutada, ning puudu on sumpad (mis uuena kahjuks maksavad suht palju:( )

Dokumentidega on kõik korras, auto ei ole küll minu nimel, oli plaanis see septembris ära teha kuid kuna plaanid muutusid siis nagu ei ole mõtet mitu korda ringi teha. aga ümberkirjutamise taha asi seisma ei jää...

järgmine nädalavahetus arvan et teen paar pilti juurde, pumpan kummid täis ja ajan ta kanali peale, siis saab ka paar pilti altpoolt.

peal on aasta vana aku (garantii 2 aastat, garantiitalong olemas)...

2.3 Laura aiste vahele ei lähe, justnimelt tahan seda 1.8 mootoriga jännata natuke ja nähe kui palju see paljukiidetud M10 plokk vastu peab :D
Triibut juppideks aga ei vaja, ainuke mida sealt tegelikult vajaks oleks tagumised ketaspidurid, kuid sellepärast ei tahak 323 ära lõhkuda, neid pole just sadade kaupa siia eestimaa pinnale jäänud :wink:
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ja auto asus kus? täitsa huvitama hakkas muidu. Aga rahadega on hetkel lood niimoodi, et seda läheb hunnikute viisi mujale praegust...
+7'ne vaja liikuma saada, vaatame, kui ta sul mingi aastavahetusel veel alles on siis võib juba vaadata..........kindlat miskit ei luba... :(
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ja-jah suunad ja peeglid on kah 7'se(facelift'i eelse) omad ja mis valge see sul seal on..... :D
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

interscope kirjutas:Ja auto asus kus? täitsa huvitama hakkas muidu. Aga rahadega on hetkel lood niimoodi, et seda läheb hunnikute viisi mujale praegust...
+7'ne vaja liikuma saada, vaatame, kui ta sul mingi aastavahetusel veel alles on siis võib juba vaadata..........kindlat miskit ei luba... :(
Enne aastavahetust loodan tõsiselt et saaan ta ära müüdud, sest garaazi mul pole ja talveks nagu välja seisma jätta ei sooviks, paku PS'is oma hind, äkki saame kaubale :wink: Asub ta Viljandimaa lõunaosas, tallinnast mingi 180 km, kui transport probleem siis samuti saab ehk kuidagi kokkuleppele ning toimetan auto sinna kuhu vaja :wink:
interscope kirjutas:Ja-jah suunad ja peeglid on kah 7'se(facelift'i eelse) omad ja mis valge see sul seal on..... :D
Suunad peeglid ja 7'mese omad, originaalid on olemas ning tulevad kaasa autoga...
Valge on 316, dokumente pole, ning ostetud mingi 2 aastat tagas varuosadeks 1k krooni eest, kuna ajasin Lauraga kitse kogemata alla ja see oli odavam kui kõiki juppe eraldi osta... Sealt pealt olen ka palju asju juba maha müünud ning endale maha keeranud, põhimõtteliselt hoian seda seal veel klaaside pärast, tlna elu, mine tea mis juhtub...
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

autol on ostja 4.5k eest järgmine nädalavahetus... ostja tundub suhteliselt kindel olema...

Seega kui kellegil soovi siis tuleb kiirelt tegutseda...

Potentsiaalne ostja pidi auto muidu taastama, seega varuosadeks ei lähe :)
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Bronco kirjutas:Potentsiaalne ostja pidi auto muidu taastama, seega varuosadeks ei lähe :)
:D hea seegi... kahjuks jah, endale teda praegu küll ei jõua osta...:(
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

ostja tundub suhteliselt kindel olema...
loodame parimat, aga minu kogemus näitab, et need kindlad ostjad kipuvad maru ära kaduma.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

sysi kirjutas:
ostja tundub suhteliselt kindel olema...
loodame parimat, aga minu kogemus näitab, et need kindlad ostjad kipuvad maru ära kaduma.
ta käis juba 2st nädalavahetust vaatamas, täna hommikul kell 9 helistas ja küsis ega mul sellel autol vesi sees ei ole (väljas olid öösel miinuskraadid ning lund sadas viljandimaal), ning nädala keskel pidi ka üle helistama...

samuti elab suht lähedal ning usun et ta võtab selle ikkagi ära... Ja kui mitte pole midagi, eks ootan järgmist, otseselt ei põle praegu...
Suletud