lukku

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Suletud
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

lukku

Postitus Postitas Ruut »

Kuna 320 sai müüdud ning uus omanik ei olnud doonorautost huvitatud, siis jäi see mulle hoovi peale. Ehk on siit kellelgi huvi antud "masina" vastu. Pildid on galeriis üleval. Doonor sai soetatud ühe Bmw Klubi foorumlase käest.

Kere on heas korras, sirge ja kõva ning suhteliselt vähese roostega. Suurematest detailidest puuduvad mootor, käigukast, esiklaas, istmed, esituled.

Kapoti all on alles pidurivõimendi, salongiventilaator, roolilatt ja osaliselt juhtmestik. Kardaan ja sillad ka all. Salongist on võtta korralik pragudeta armatuurlaud koos kindalaekaga, katuseluugi mehhanism ning kõiksugu polstrid-matid.

Lisaks eelnevale on pakkuda M20 2,0 plokikaas, väljalaskekollektorid koos "pükste" ja resonaatoriga. Plokikaas sai vist maha võetud mikroprao kahtlusega. Veel üks paar esitiibu (tumesinised) ning roheline BBS esispoiler.

Hea, kui keegi kogu täiega ära võtaks - hinnaks oleks näiteks ümmargune 1k - sellise raha võiks ta eest vist metallikokkuostus saada. Võib ka juppe eraldi küsida.

Ruut

EDIT: BBS spoila sinna 1k hinda ei kuuluks ja selle hind on läbirääkimiste teema, kuna pole päris minu oma. :wink:
Viimati muutis Ruut, 01 Okt 2005 23:23, muudetud 1 kord kokku.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

upitaks veidi teemat. kui soovijaid pole, siis tuleb vist kuusakoski tee ette võtta.
Maddafaker

Postitus Postitas Maddafaker »

Kus asud?
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Tallinnast ca 20 km - Vääna lähedal
E28
Postitusi: 268
Liitunud: 10 Juul 2005 21:32
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E28 »

kas E21 kere?on mingid dokumendid ka olemas?
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

E28 kirjutas:kas E21 kere?
ikka
on mingid dokumendid ka olemas?
kahjuks pole :oops: kuigi kerel numbrid peal - seega teoreetiline võimalus on eelmine omanik ülesse otsida. olen oma postkastist kustutanud ka bmw klubi foorumlase kontaktid, kelle käest see ostetud sai ja otsing enam mullu sügiseseid teemasid välja ei too.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

ei midagi :oops:
Viimati muutis Bronco, 12 Juul 2005 07:21, muudetud 1 kord kokku.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Ei olnud need mitte. See kere oli Tarbeklaasi tehase hoones (või selle kõrval) koplis. Praegu seal mingi sadam kõrval - Hundipea? Anyway, ei olnud sellise olekuga tüüp, et oleks kusagilt varastatud masin. Tegijatel oli lihtsalt projekt pooleli jäänud ning aja jooksul auto paberid kuhugi kadunud.

Tegelikult leidsin mobiilist, et müüja tel nr on mul siiski olemas. Seega kui keegi on huvitatud jälgede ajamisest siis ka esimese niidiotsa saab koos autoga kaasa :wink:
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

aga ära siis neid esi tiibasi niiväga kellegile teisele peale suru :D
mul ikka weel huvi olemas aga aega väga napilt.
...
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

upitaks väheke teemat, ehk on huvilisi tulnud. talvel saaks sest küll lapsele hea liumäe aga võibolla soovib keegi sihipärasemalt asja kasutada.
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

Ruut kirjutas:upitaks väheke teemat, ehk on huvilisi tulnud. talvel saaks sest küll lapsele hea liumäe aga võibolla soovib keegi sihipärasemalt asja kasutada.
kannata selle asjaga ,ma sipa veel nokitsen oma viiesega siis tulen vaatama su kähkusõidu autot...
...
Suletud