O:500 seeria "haikala"

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

HAIRIDER kirjutas:nyyd siis veendutud selles et kui soovid ise head masinat myya siis tahavad kõik seda mega odavalt saada, ehk siis kui myyd ntx 10kiloga heas korras autot siis ei ole keegi huvitatud ja kõik väidavad et selle turuhind on ~7 kilo. samas kui paljud ise pyyavad oma palju hullemaid autosid myya palju kallimalt, ise veel oma hinda õigustades, krt .... :evil:
Pla pla pla ... :lol:

Peace.
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

:) eino ex see jah selline mõtetu möla ole, aga no ajab ikka täiega vihale kui pead sõitma kuhugi karuper..e ja mingit kohta otsima ning omanik väidab tel teel mitu korda et kõik jumala bueno ja kohale minnes vahib sind mingi roostes ja mõlkis masin mis mitte kuidagi ei taha tööle minna (ja hind ei olnud mitte väike) :evil:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Sellise hinnaklassi auto puhul kohtad igasuguseid inimesi, igasuguste maailmavaadete, autode ja asukohtadega.

Paratamatus, kui tahad midagi leida.
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Mis sa siin üldse lobiseb?

Postitus Postitas Baur TC »

Ma kahtlen selles, et sa üldse korralikku autot otsid ja et sul on raha selle auto ülapidamiseks hobiautona ja nii edasi! Tänapäeval ei ole E 28 hobiauto enam mingi vana ront ja odav liikumisvahend - kui sa sellist otsid osta parem E 34!

Minu valduses on korralik E 28, saatsin sulle pakkumise, aga sa ei ole autot ise vaatamas käinud.

Arvad sa tösiselt et mingi imemasin kukub sulle 12000 EEKiga sülle? Vaata huvi korral www.e12e28.de mis korralikud E 28 maksavad Saksas.

Mis sa üldse tahad - nii sama muljet jätta, et sa oled köva ostja?

Hakka tösiselt pihta ja teadvusta endale et korralik E 28 ei ole alla 20000 EEkí kättesaadav ja siis hakka otsima ja osta sobiv isend ära kui sa selle Eesti pinnalt leiad.

Olen nous sinu soidukulude hüvitamisega kui sa leiad minu valduses oleva E 28 tehnilised vead vöi läbiroostetatud osad - pakun sulle sama moodi - tule läbi ja ma näitan sulle oma auto peal, kus on tema hea ja halvad küljed (E28 üldarvestuslik).

Millest me siin üldse räägime? Eesti ühest otsast teise ei ole rohkem kui 350 km otsaga raisata - nii auto otsimine on siin suht lihtne ja soodne. Vördle Saksa olukorda - kui auto asub Münchenis ja ise elad Hamburgis siis sa pead 850 km soitma, et ainult ühte masinat ülevaatamas käia!
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Re: Mis sa siin üldse lobiseb?

Postitus Postitas Sander »

tee ise korralik e28 !
...
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Mul on!

Postitus Postitas Baur TC »

Mul on korralik olemas, mis ma pean nüüd tegema? :roll:
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Re: Mis sa siin üldse lobiseb?

Postitus Postitas Priit Peljo »

Baur TC kirjutas:Mul on korralik olemas, mis ma pean nüüd tegema? :roll:
sass85 kirjutas:tee ise korralik e28 !
See postitus sass85-lt oli vist ikka nn "HAIRIDER"-le :wink:
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Kas see auto polegi siis piisavalt korralik :shock: ?:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

8000.- , see nagu poolmuidu saadud ju :roll: . See auto oleks ammu juba minu oma, kui mul oleks õigel hetkel raha olnud.

edit: Veel üks korralik 524td shadowline :
http://www.soov.ee/searchCar.do?carBody ... adIndex=8&
E34 & E32
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

TO Baur TC: hmm... ise kyll nagu ei leia et kui peaxin siin kõvatama siis mis kasu sellest saaks? :? aga no eks igaüks arvab mis tahab. see et ma pole veel kodanik Baur TC autot kaenud tuleneb võibolla sellest et see minu hinnaklassist mitu korda kallim, samas pole ka saanud mingit pildimateriali sellest huipukorras 525e-st, mis on mitu aastat seisnud ja suht plank. samal ajal kui korralik samasugune masin oli jõgeval myygis 8kiloga ja sinu kysitav hind hakkab juba 535 hinna ligi kiskuma. ja rääkides et e28 hinnad ongi laes :lol: kle vaata natuke mobilet või nettiautot või eesti kuulutuste lehti ja autofoorumeid, ning näed reaalsust.
samas ei tea ma jah võibolla sul ongi mõni eriti korralik isend, aga no sellise suhtumisega ei avalda sa kyll positiivset mõju oma auto myygile :evil: lisax proovin ma ka alati saada võimalikult palju infot netist nii auto, auto käekäigu kui ka omaniku kohta. see kulunud istmega e30 (läbisõit ainult 150 000 ja hind ka "vastav" võrreldes konditsiooni) mis ka sinu poolt myygis oli, oli ka hea näide omaniku myygistrateegiast ja millegi pärast oli just EBK foorumis sinu myygiteema "KÕVATAMISE" all :D - http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... &start=150
lisax veel selline mõnusa sisuga myygi kuulutus sinu poolt, otse saksast, omanik vana härra, kohalik bmw klubi kiitis auto heax, ja hind ainult 500.-euri (mis peax ju nii prillikal masin ikka palju kordi kallim olema), ja sa usud kõike seda ning ka seda mis hooldusraamatus :lol: (tegu siis e30ga). - http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
aga jah kui EBK foorumit sirvida siis sinu myygistrateegia tundubki selline et "tuled kohale siis näed, enne aga mitte mingit lähemat infi" :D -http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=
lisax veel see et selle ylihea e28 kohta pole sa kusagil sõnagi maininud, kui see nii hea ja nii rariteetne juba, nagu sa väidad, siis mix sellist masinat kõigi eest varjata?
rääkides sellest et kas mul on raha et sellist masinat pidada ja et e28 pidamine on midagi meeletult kallist :? no offence aga millest seda järeldad, ise nagu kyll nii ei mõtle. ja sa väidad et e28 pidamine on kallis ning e34 pidamine odav :D
kõik kogu see eelnev teeb minule sinust väga huvitava vaatepildi mis aga ei meelita mitte sinu masinat kaema :roll:
läx kyll teemast väga off aga stressirohke elu ei lase igalyhel omale pähe istuda.
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

to sass85: eesmärk ongi see et leida sobiv isend millest teha korralik e28, ehk siis hetkel käimas sobiva tooriku otsingud :D
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

TO HAIRIDER: Mida sa siis üldse taotled, kuulutad välja et soovid autot osta ja kui midagi pakutakse, siis kõik aga kallis ning pa*k? Laiad siis, et korraliku auto eest nõus ka rohkem välja käima, pakutakse korralikku, siis jälle jutt et kallis ning kehva (kui raha ei ole ära hakka laiama siin). Need autod mis siin enamjaolt 5-12 kiloga müügis on, ongi sellises vanuses, seisus ning hinnaklassis. Sellised autod aga mida on rohkem hooldatud, natuke taastatud, need maksavadki rohkem. Sa ei saa ju nõuda et keegi müüks oma korraliku (korralikuma kui teised turul) e28 sulle poolmuidu ära.
Võtame näieteks minu e28. Olen sinna reaalselt aastaga 60 kilo sisse ladunud, nüüd näiteks pakuks sulle 45 kiloga. Sa ei tuleks isegi autot vaatama, ütleksid kohe et mõtetult üle hinnatud, sitas korras jne. Kui sul oleks tõsine huvi korraliku (tõsiselt korraliku) e28 vastu ja raha ka, küll siis leiaksid siin müüdavatest endale sobiva. Aga paistab et rahaga on sul kitsas, autot tahaks ja jätkub ülbust ka teiste autosid maha teha.

Edu auto otsingul!
Carclassic OÜ
Tambet
Postitusi: 125
Liitunud: 01 Veebr 2005 22:01
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tambet »

Ja ärgem unustagem, et kui pealinnarahvas peab kaugemale kui 50km kodust sõitma siis on see juba kaugel, bents kallis ja pealegi pommiauk kah veel.
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

ma ei tea kas sõnastan oma texti nii aru saamatult või milles asi :?
kus ma väitnud olen et ma tahan osta autot 40 kiloga? oli ju öeldud et alates 10kilo ja päris ronte ei soovi, aga samas ei soovi ka selliseid mis 100% restaureeritud ja mille hind minu alghinnast palju kordi kallim. eesmärk on leida võimalikult hea algmaterial mida siis ise taastama hakata, mitte et osta auto mis 100% huipukorras. ja ntx 40kilo väga heas korras hai eest on isegi vähe, aga kahjux on eestist sellistele raske ostjat leida.
ma ei saa aru millest tuleb selline suhtumine, varem tundus et haifoorumis suht norm rahvas :?
ma ei tea mida ma pean siia kirjutama et kõik arusaadav olex :?
ok sõnastan siis ymber: Pakkuge ainult ronte ja rimakaid, kuna olen vaene ja ei hinda autosid piisavalt kallix!!!! :evil:
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

ja no krt ma ei saa aru mix hakkavad need kelle masinat ma veel pole jõudnud vaatama minna kohe siin sapisusi loopima :? paremad ja lähemad pakkumised vaatan esmalt yle ja kyll siis jõuan ka teie pakkumiseni ja tulen vaatan ka teie masina yle, kui varem midagi pole leidnud. aga no sellised märkused ei muuda teie masina myyki kyll paremax:( umbes nii et kui ma konkreetselt kellegi pakutavat ei taha siis kohe kisa lahti, et ma plõksin ja kõvatan siin niisama. aga no ok edu siis sellistele ka oma masinate myygil. :evil:
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Aijah, naerma ajab :D
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

nii selle teema, mis juba suht läbux on muutumas, võib kinni panna. sobiv isend leitud ja ää ostetud 8)
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Tore et lõpuks leidsid auto mida otsisid.
Ootame siis juttu ja pilte alateemas Lugejate autod.

Priit@huviga ootab mis auto siis soetatud.
Peace. 8)

Kas see?
taimz kirjutas:525i - 87

- Customa made nahksisu
- Puitrool
- WM tagapütt
- El aknad ja peeglid
- Roolivõim
- Valuveljed 16' (Ees 205, taga 225 rehv)

Mootori surveaste ideaalilähedane, õlirõngad võiks vahetada.
Veermikuremont sai tehtud kevadel.
Kerel läbivat roostet ei esine.


[img]http://cartuning.ee/taustapildid/images ... i[270].gif[/img]

15'900.-
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

kahjux mitte, jõudsin uue juba ennem ära osta (samuti 525i, lisades veel siia et yx 525i mul juba on :D ). kuid ka see masin on väga huvi pakkuv ja kindlasti proovin lähiajal ka selle yle vaadata, ninng kes teab ... :wink:
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

HAIRIDER kirjutas: sobiv isend leitud ja ää ostetud 8)
Mõni pilt sellest autost :wink: ?
E34 & E32
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

pildid ja väike tutvustus - http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=1088 :)
Suletud