M: E12 80a 528i

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Losto

Postitus Postitas Losto »

niimuuseas lisainfoks veel et auto on siiski müügis :)
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Kes teeb mjäu :?: Noh Kustas! Sa otsisid endale kena hainina? Haara aga telefon ja räägi omanikuga kaubast! Äkki on tasumisel mingid järelmaksu-variandid või saad hinnas piisavalt alla...? Et nagu äkki tasuks ära võtta? E12 528 peaks üsna hästi edasi astuma. Tegemist seal on aga selle võrra räägib hinda alla. Ja lõpetuseks - ega magavale kassile hiir suhu ei jookse :wink: :idea:
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Mina hüppan alt ära.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Priit Peljo kirjutas:Mina hüppan alt ära.
Õige! Ma oma tegemistes olen järeldusele jõudnud, et üle kahe hainina (doonorid jätame välja), ei ole mõtet osta, muidu hakkab asi kannatama. Ei saa ju paljude haininade puhul kõigile võrdselt pühenduda (nii ajaliselt kui ka rahaliselt). Seega olen mina üritanud uute masinate juurdemuretsemisest loobuda, kuigi kiusatus on aeg-ajalt ikka väga suur :P
Minu poolt samuti suur sotsiaalne surve Kustase suunas :lol:
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Arvo
Postitusi: 1378
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Ja minu käest oleks tulevasel omanikul võimalus kohe soodsalt karpaga 2,8 mootor osta 8)
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Jaan kirjutas:ega magavale kassile hiir suhu ei jookse :wink: :idea:
Kuid siin toon ära sellise juhtumi, et kunagi jooksis, minu poolt tagaaetav hiir, mu haigutavale kassile suhu. Ja too sõi ta muidugi ära. Vot! :D

Aga kahjuks ikka iga asi omal ajal. Varsti. Ja see järelmaksu variant jääb minu puhul kindlasti ära. Proovin ikka oma elu nii elada, et ei peaks kellelegi võlgu olema. Papp kohe letti, siis ka 100% asi minu oma.

Ilus auto on muidu küll. Komplektne. Karpide pealt tundub, et on vist mingi liist puudu(?).

PS. Jaan, vaatasin just, et üks hea kuulutus on lukku pandud. :?:
Losto

Postitus Postitas Losto »

Liist tõepoolest puudu vbl-a kusagil garaazis on ei oska pead anda :)
Vasta