Suvine kokkutulek 9.-10.juuli Eisma külalistemajas

Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Avalikustame laupäevase (09.07.) kogunemispaiga. Kogunetakse alates hommikul 10.00. Siis räägitakse, mis hakkab toimuma ja kuidas. Vägesid juhatavad Jaks ja Hasso. Esimene auto pääseb ringile 10.30. "Start" on avatud kuni kella 12.00ni. Ärge sellegipoolest palun plaanige saabuda alles 11.50.

Kogunemisplats asub Tallinn-Narva maantee ääres, mõned kilomeetrid linnast väljas. Vahetult enne paremal asuvat platsi on silt "Jõelähtme jõgi". Osade GPS seadmete puhul sobib koordinaatideks ka kombinatsioon 59.439784,25.133382 (Google Maps). Teiste puhul on koordinaadid kirjas kaardil. GPS'i peale võib panna ka asula Jõelähtme või Koogi- igal juhul peaks Tallinna poolt tulles seljuhul õigesse kohta jõudma.

Pilt
Pilt

Ringsõiduks/orienteerumiseks on plaanitud 4-5h ja ~160km. Võtke kindlasti kaasa vett, mida tarbida. Samuti tankige vajalik kogus kütust kuna tankimisvõimalust rohkem teepeale ei jää! Peale ringsõitu on plaanitud kehakinnitus juba kokkutulekupaigas.

Edasise kava avalikustame kui see on paigas.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Panen veel südamele et kellel on kogu summa tasumata siis oleks aeg seda teha. Minu andmetel on tänase seisuga kuuel registreerunul osa summast tasumata.

Tulijate nimekirja peaks lukku panema 3. juulil, et Eismale teada anda tulevate inimeste arv. Selle järgi tehakse ja tellitakse söögid.

SEE KEHTIB KA PÄEVAKÜLALISTE KOHTA! Palun tasuge osavõtutasu eelnevalt!
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Kuna mu autoga on seis nagu on, siis ma ei saa kahjuks ennast kirja panna ja üleüldse selguks tulemine suht. viimasel hetkel. Seega, kas mul siiski mingi võimalus on sinna pääseda selliseljuhul?
Juhul kui tuleksin, siis ilmselt ööbiksin telgis ja kui ilm paha siis ööseks ei jääkski!
BMW E91 320D 07/2010
michel_p
Klubiliige
Postitusi: 82
Liitunud: 24 Mai 2005 12:25

Postitus Postitas michel_p »

Makstud päevakülalise tasu. Tulen otse majutuskohta.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Väravast kedagi ära ajama ei hakata, aga siiski oleks kena korraldajat austada ja oma tulek eelneva osalustasu ülekandmisega ära kinnitada.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Tundub et viimase hetke otsustajaid ikka on. Hetkel on oodata 65 ööbivat külalist :wink:
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Koos päevakülalistega 71.

Ja päris lukus veel arv ei ole, niiet kiirustage. Ma arvan et reede hommikul võiks küll asi selge olla.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Makstud päevakülalise tasu.
E28 525e & E28 535i
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

Olen tähele pannud, et on kahte liiki klubiüritustel osalejaid. Ühed, kes näevad ööd ja päevad vaeva, et auto kokkutuleku ajaks sõitma saada ja teised, kes näevad ööd ja päevad vaeva poleerimise ja vahatamisega, et värvi läige ikka piisavalt sügav ja nahk ikka piisavalt pehme oleks.

Igatahes - edu ja jaksu mõlemale grupile!
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Muhv kirjutas:Olen tähele pannud, et on kahte liiki klubiüritustel osalejaid. Ühed, kes näevad ööd ja päevad vaeva, et auto kokkutuleku ajaks sõitma saada ja teised, kes näevad ööd ja päevad vaeva poleerimise ja vahatamisega, et värvi läige ikka piisavalt sügav ja nahk ikka piisavalt pehme oleks.

Igatahes - edu ja jaksu mõlemale grupile!
Ja siis on üks grupp kes näeb ööd ja päevad vaeva et need sinu poolt mainitud kaks gruppi kokkutulekul kohtuks ja et neil seal võimalikult hea oleks :lol:
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

Priit - see grupp on väljaspool arvestust, kuna neid saadab igavene au ja kuulsus! Tänutunne rahva südameis! :!:
Loodame, et te ei pea jala tulema kuna oma autod pulkadeks või pesemata.

Rõõm on tõdeda, et võisin rahuliku südame ja "kole-hea-meelega" liituda ka alljärgneva üritusega: http://www.facebook.com/#!/event.php?ei ... 9504804207

Kutsun teidki osalema :D
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Kui keegi soovib kahest tuba ööbimiseks, siis olen valmis enda oma loovutama.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
VeikoS
Klubiliige
Postitusi: 459
Liitunud: 20 Nov 2007 19:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas VeikoS »

Täna viimane päev registreeruda!
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Mina pesin eile mõlemad autod ära ja panin sõiduks valmis.

Osalejatest: 73 maksnud + 6 küsimärgiga Lätlast!
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kõik kes te pole varem kokkutulekul käinud - registreeruge kiiresti ära ja tulge vaatama! Sel aastal on soomest ja lätist nii palju külalisi, et kindlasti leiab uut ja huvitavat uurimist autode näol ning uusi kontakte piiritaguste huvilistega. Lätist näiteks tuleb päris palju e30'd ja oleks hea kui meiepoolt oleks neile ka midagi vastu panna. Teisalt ei ole ka meie vanade klubiliikmete kontsentratsioon eriti suur, nii et ideaalne võimalus uutel huvilistel ühineda.

Kohapeal on võimalus vahetult klubi köögipoolega tutvuda, mitmesugust nänni osta, erinavatele auhindadele konkureerida ja mis põhiline - vägev suvine bemmielamus on kindlustatud 8)
Tulemas on läbi aegade suurima autode arvuga klassikaliste BMW'de kogunemine!
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Viktoriin

Postitus Postitas Baur TC »

Viktoriin koosneb 30 küsimusest.

Võimalik on saada kuni 36 punktid, sest igal küsimusel võib olla rohkem kui üks õige vastust!

Ise olen laupäev peale lõuna (14 - 15°°) kohapeal ja võtan 30 Eesti keelsed viktoriini versioonid kaasa.

Huvi korral toimib laupäev õhtul väike informatsiooni-esitlus-arutelu minu poolt kust ma annan natukene info vastuste kohta.

Nagu ikka, kes saavutab 0 points from the german jury peab 10 klubikaaslaste autod pesema!


:lol: - Nii rahvas hakkate BMW raamatud lugema :roll:

...ja tulen E36 kabriolettiga
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Vaikselt hakkab kogu vajalik autodesse saama- ülimalt läbimõeldud ja kompaktse pakkimistehnikaga. 8)
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Eeskujulik üüritus rahvusvahelisest tasest!

Postitus Postitas Baur TC »

Eeskujulik üüritus rahvusvahelisest tasest!

Rohkem sõnad ei ole vaja!

:D
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Aitäh, kõigile!
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

Igal tasandil korralik üritus! Tänud korraldajatele!
Orienteerumine oli super, ja Baur TC viktoriin tase omaette. Kui miskit veel, siis järgmine kord võiks välja panna ürituse ajakava ja kui orienteerumine möödub paljudest kohvikutest, siis peab ajaliselt arvestama osalejate kiusatustega sinna sisse astuda :wink:

Tänud ka kõigile osalejatele - tore oli!
Vasta