Klassikaliste BMW'de kokkutulek 2010

tikk
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Mär 2009 09:01
Asukoht: Valgamaa, Hargla - Võrumaa, Väimela

Postitus Postitas tikk »

Kas kella 19:00 ajal võib ka niisama tulla autosid kaema? Või mõni teine aeg?
sõida, aga ära mõlise
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

-e12- kirjutas:Priidu pakkutud idee ühisest lihast sobib soomlastele hästi! See teeks asi palju kergemaks et poleks vaja eraldi poes käia jne... Kas teil on ka mingit külmkast liha jaoks olemas - on nii sõe ju... Ja kuidas vardade-/restidega?
Liha saab kohapeal jahedasse ikka panna. Sõidu ajal ei juhtu sellega midagi kuna mina pikka ringi kaasa ei tee.

Vardad restid on kohapealt? Nuga?
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kiku
Klubiliige
Postitusi: 84
Liitunud: 14 Juun 2006 20:21
Kontakt:

Postitus Postitas Kiku »

Vardad, restid kohapeal aga süsi tuleb ise võtta :)
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Tulen ka siis 95% tõenäosusega kohale ja võtan kaks või kolm sõpra ka kaasa. Raha üritan homme üle kanda :). Kahjuks hainina enam pole, ainult üks E34...
E34 & E32
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

See, et barokkingel kohale tuleb, lisab üritusele kõvasti väärtust.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

-Myyr- kirjutas:Kas vaatama võib ka tulla? Ehk jõuan küll enda haininaga tulla kui jõuab.

Pole osalemis tasu maksnud aga oma pilgu tuleks viskaks üle ja vaataks teiste kätetöid.
tikk kirjutas:Kas kella 19:00 ajal võib ka niisama tulla autosid kaema? Või mõni teine aeg?
Ma mõistagi ei ole, ega saakski olla kõiksugu huviliste vastu. Aga lubage olla veidi kriitiline.

Igal aastal paneme me, korraldajad endi rahad nende ürituste alla. Igal aastal me organiseerime neid oma vabast ajast. Igal aastal kulutame kütust erinevaid potentsiaalseid kohti külastades ja sel aastal nt kokkutuleku orienteeriumise marsruuti koostades. Igal aastal...

Ja no mul ei tõuse käsi kirjutama "ojaa, tulge muidugi poisid". Muhv ütles õigesti, et seesugused üritused peaksid raha MTÜle sisse tooma, mitte neid ei peaks MTÜ eelarvest, rääkimata korraldajate endi eelarvest, finantseerima.

Aga kui kõik hakkavadki "lihtsalt vaatama", siis me jääme hätta, eks?

Kordan veelkord, ei midagi isiklikku. Lihtsalt tahan selle postitusega avada foorumilugejate silmad (muide, ka see foorum ja sisuliselt piiramatu mahuga galerii pole mitte jumalast antud, vaid tööga loodud).
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

nuga kirjutas:Paneme homse (esmaspäevase) seisuga registreerumise lukku.
Panime esmaspäeval registreerimise lukku, mitte sellepärast, et viimasel hetkel ärkajate vastu õelad olla, vaid sellepärast, et meile peab jääma veidi aega organisatoorsete küsimustega tegelemiseks. Me peame kõigile osavõtjatele tagama viktoriinid, rajaküsimustikud, toitlustajale ütlema kui palju inimesi meil on, puhkemaja perenaine tahab teada kui palju telkijaid on, peame ostma nõud, leivad, ketšupid, karastusjoogid jms. Kõik eelnevalt nimetatud hüved on garanteeritud neile, kes olid esmaspäevaks registreerunud. Kuna osavõtutasu on meil väike ja eelarve väga õhuke, siis me ei saa endale lubada seda, et tellime kõiki asju varuga. Kui nüüd tuleb veel peale massiliselt hilinejaid, siis satume meie korraldajatena tule alla, kuna rajaküsimustikke, sööki, jooki jne ei jätku enam algselt planeeritud mahus.

Teine asi, millele ma tahaks tähelepanu juhtida on see, et üritus on siiski eelkõige klassikaliste BMW'de omanikele ja nende kaasadele (ja peredele), kes on osavõtutasu tasunud.

Seega peale esmaspäeva registreerime inimesi ainult erikokkuleppe alusel. Erandi teeme ainult, MTÜ Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi liikmetele, kelle osavõttu me ei piira.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kas mõni Tallinna poolt tulija saaks Priidu juurest Jürist meie karastusjoogilaadungi peale võtta? Kasaris saame ümber laadida, nii et tervet ringsõitu ei pea nendega läbi kolistama.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

nuga kirjutas:Kas mõni Tallinna poolt tulija saaks Priidu juurest Jürist meie karastusjoogilaadungi peale võtta? Kasaris saame ümber laadida, nii et tervet ringsõitu ei pea nendega läbi kolistama.
Ma võin võtta :)
E28 525e & E28 535i
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Raporteerin. Traditsiooniline karikas sillerdab kenasti päiksekäes :)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Raporteerin. Kella 22 seisuga on minu E23 läbi teinud järgmised protseduurid: intensiivne välispesu, nahahooldus, sisepesu, pagasniku puhastus, klaaside puhastus, vahatamine. Ühesõnaga võib sadama hakata, kõik on tehtud.

Nuga juurest sõitsin just läbi, Nuga ja Kiku alles käisid peenemate siidilappidega ümber auto.
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Ajate mulle hasardi peale, aga nii väga kui ka ei tahaks, ma ei saa olla teiega :cry:
Soovin teile sinna ilusaid hetki ja palju meenutamist väärt sündmusi! Edu ja jaksu korraldamisel ka kõigile korraldajatele!
Eks pean hiljem leppima piltide vaatamisega...
Võibolla järgmised aastad on mulle kergemad ja saan ikka teiega ühineda ja loodan, et olen kaua hai omanike nimekirjas.
BMW E91 320D 07/2010
Smurff
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Apr 2009 19:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Smurff »

Kui kusagilt töötava viskosiduri leian, siis astun kah õhtu poole läbi ehk :wink:
850Ci
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

osavõtt

Postitus Postitas Baur TC »

Ma ei võta sellel aastal osa.

Põhjuseid on mitu, üks oluline on foorumis ilmunud tekstid, kus just eriti ei meelitata hiliseid tulijad.

Ma tean, et ma ei ole ainukene, keda häirisid need ütlused. Aga vähemalt mina tahan seda avalikustada ja ma ei viitsi kodus istuda ja seda pahameel (või kurbust) lihtsalt ise üksi alla neelata nagu teised.

Soovin osalejatele rõõmsameelset kokkutulekut.
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Smurff
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Apr 2009 19:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Smurff »

Nii nii...käidud, näidud ja kõik tore. Juba tagasi kodus ja ligi 4a seisnud auto vedas kah tripi kaasa ilusti. Praegu just jõudsin koju ja peale paari kähriku, ei õnnestunud rohkem loomi öise tee peal näha. Ürituse jebijatele-sebijatele tänud :wink:
850Ci
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Tänud korraldajatele ja osalejatele.

PP perega.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Head Sõbrad,

Pean vajalikuks omalt poolt Christophi (Baur TC) postitust kommenteerida. Christophil on täiesti õigus selles osas, et inimestele, kes tõesti asjaolude tõttu ei saanud oma tulekust õigeaegselt teatada, mõjus minu kõneainet tekitanud postitus ründavalt. Selles osas pean vajalikuks vabandada ja nii see polnud mõeldud.

Küll aga teiselt poolt tahaksin inimestele, kes seda teemat siis Christophiga arutasid lahkelt soovitada ürituse korraldajatega alati ühendust võtta. Me tegelikult ei ole halvad ja vastikud inimesed :)
Kuna ma ei tea, kes need inimesed on, siis loomulikult ei osanud ma ka mitte midagi ette võtta, kui Christoph mulle kell 23 kokkutuleku eelõhul helistas.

Loodan, et see segadus on nüüd klaaritud ja mul on väga kahju, kui keegi jättis sellepärast tulemata.

Kogu see eelnev jutt puudutas siis ettenägematuid asjaolusid. Nende alla ei kuulu "vaatab, kas tulen", "oleneb ilmast", "kui midagi muud teha pole", "kui naine lubab" jms asjad.

Pahameelt tekitanud postitused viitasid just sellele, et kui me teaksime täpselt, palju inimesi tuleb, siis me saaksime selle ürituse kõigile registreerunutele kindlasti korraldada veel parema :)

Igatahes mina väga tänan kõiki osalejaid :) ja kaaskorraldajaid Nuga, Priitu, Tõnist ja Kikut ka :)
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Tänud ka minu poolt ürituse korraldajatele :). Kahju ainult, et ma nii hilja kohale jõudsin ja väntvõlliviskest ning muudest mängudest ei saanud osa võtta.

Ning inimeste ees, kellele öösel pahameelt valmistasin, olen ka vabanduse võlgu. Kui kunagi veel samasse seltskonda satun, siis enam see ei kordu! Sest vigadest ju õpitakse.
Eks mõned asjaosalised teavad, millest jutt...

Aitäh veelkord korraldajatele! :)
E34 & E32
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Ilusti kodus nüüd. Tänud ka meie poolt korraldajatele, olite väga tublid. Sõit oli hea mõte. Tomile kah tänud huvitavate autode kohale organiseerimise eest.
Kasutaja avatar
YZK
Postitusi: 216
Liitunud: 23 Okt 2006 12:46
Asukoht: Türi

Postitus Postitas YZK »

Kuna see nv palju üritusi toimus,siis sinna ei plaaninudki jõuda, aga hulk vahvaid bmw tüüpi masinaid sai nähtud juhtumisi torilt läbi põigates :wink:
RIP: e28 : 2x520i,525i,528, e30: 2x 323i, 2x e30 325E e36 :325, E36 320
Vasta