E21.ee rajapäev?

Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

Eelistaks ikkagi eraldi üritust, kus osaleks ainult haid, oleks vähem rahvast ja vähem segadust :)
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

trevi kirjutas:Eelistaks ikkagi eraldi üritust, kus osaleks ainult haid, oleks vähem rahvast ja vähem segadust :)
Ja mina eelistaks lisaks veel järgmist aastat ja korralikku planeerimist. Seda nii isiklikust huvist kui ka, et mitte +4'C vihmasel rajal oktoobri lõpus lörtsis kruisida :)
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

sysi kirjutas:
trevi kirjutas:Eelistaks ikkagi eraldi üritust, kus osaleks ainult haid, oleks vähem rahvast ja vähem segadust :)
Ja mina eelistaks lisaks veel järgmist aastat ja korralikku planeerimist. Seda nii isiklikust huvist kui ka, et mitte +4'C vihmasel rajal oktoobri lõpus lörtsis kruisida :)
Nõus Sysi ga, eelistaks ka korralikku planeerimist ja panustaks kevadele. Kes sellel aastal rajale tormata tahab, võib nagu Tauri välja pakkus EBK cup üritusel kätt proovida. Nii mõnigi on oma auto juba talvekorterisse ära pannud ning ma ei näe mõtet enda autol vastu talve ülevaatust ning kindlustust tegema hakata et korra rajale minna.
Carclassic OÜ
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

ma arvan et e23 sinna rajale ei sobi, olen ühe e23 vedelaks sõitnud juba. sinna peaks ikka sellise auto tooma millest pärast kahju poleks. :) mul selleks üx pea-aegu räim e28 http://www.bmwclassic.ee/galerii/album227/aah
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2554
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Minu poolelt on nii, et esimesel oktoobril lõpeb bauri kindlustus ning selle pikendamisel ja auto külmetamisel ei näe otsest mõtet. Seitsmene ei ole ka tõesti üldse mitte selleks et rajal end tõestada :lol:

Ühinen kevadise raja mõttega. Pealegi võib talve jooksul palju muutuda 8)
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Märg rada piinaks autosid vähem, ja üldsegi ei pea igaüks seal pingutama nii, et tilk ninaotsas. Pigem võiks see sügisene üritus olla ikkagi, et kokku saada ja pisut muljetada.
e28
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Cardo kirjutas:Märg rada piinaks autosid vähem, ja üldsegi ei pea igaüks seal pingutama nii, et tilk ninaotsas. Pigem võiks see sügisene üritus olla ikkagi, et kokku saada ja pisut muljetada.
No samas on märja rajaga alti suurem võimalus välja sõita. Ja see minule isiklikult kohe kindlasti ei meeldi.
Ja samas muljetamiseks on mõnusam rahvas kuskile grilli juurde kokku koguda ja mõnusalt aega veeta. Ja seda võiks ju teha kuskil kus on RMK laagriplast või mõni teine ilus koht.
See muidugi puhtalt minu arvamus.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Kes kardab autot lõhkuda, võin omaltpoolt kardi kaasa võtta :D
e28
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Cardo kirjutas:Kes kardab autot lõhkuda, võin omaltpoolt kardi kaasa võtta :D
Noh kas asi just kartmises, aga liiga palju olen sellesse autose om aega ja muid asju paigutanud, ning seega ei taha teda hetkel kuidagi kahjustada.
Aga jah kindlasti on kardiga ka seal lahe kimada :wink:
E28
Postitusi: 268
Liitunud: 10 Juul 2005 21:32
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E28 »

Jaks kirjutas:
Cardo kirjutas:Kes kardab autot lõhkuda, võin omaltpoolt kardi kaasa võtta :D
Noh kas asi just kartmises, aga liiga palju olen sellesse autose om aega ja muid asju paigutanud, ning seega ei taha teda hetkel kuidagi kahjustada.
Aga jah kindlasti on kardiga ka seal lahe kimada :wink:
Linnasõiduga on risk palju suurem auto ära lõhkuda kui raplas
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

E28 kirjutas:Linnasõiduga on risk palju suurem auto ära lõhkuda kui raplas
Olen Raplas autoga rajal käinud sõitmas ja olen näinud ka välja sõite.
Seega eks igaüks otsustab ise kas sõidab või ei.
Kuid ma olen enda otsuse teinud, et kui jahe ja märg ilm siis kindlasti autoga rajale ei lähe.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Mina võin nii sügisel kui ka kevadel tulla. Samas pean ütlema, et eelneva kogemuse puudumisel ma tõenäoliselt lihtsalt kruiisin vaikselt seal rajal :lol: Saab vähemalt esimese kogemuse kätte :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
bballa
Postitusi: 78
Liitunud: 25 Sept 2006 18:14

Postitus Postitas bballa »

Olen käpp klassikaliste BMW-de rajapäevale, kui masina kokku saan, oktoobriks kindlasti koos. Kevad on kindlasti kenam ja mõnusam aeg, kuid ei ütle ka sügisesest driftimisest ära, kui miski muu üritus ei sega seda.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

http://www.racinghistory.lv/fotoarhivs% ... _0007.html

Lätis korraldati juba 1995 selline asi :P
-e12-
Klubiliige
Postitusi: 475
Liitunud: 05 Juun 2006 09:27
Asukoht: Helsingi

Postitus Postitas -e12- »

Lätil on ju vanad traditsioonid! 8)
e12 520i 1975
e30 325ix 1987
e30 325iA cabrio 1988
e34 540iA touring 1994
Vasta