Klassikaliste BMW'de kokkutulek 2008 - AMETLIK INFO

Suletud
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Klassikaliste BMW'de kokkutulek 2008 - AMETLIK INFO

Postitus Postitas sysi »

Tere, sõbrad!

Traditsiooniline klassikaliste BMW'de kokkutulek toimub sel aastal 2.-3. augustil, Hiiumaal.
Kuigi meie ürituse korraldamise traditsioon on vaid kolme aasta vanune, on see kohtumispaigaks enamikele klassikaliste BMW'de fännidele. Autodest on senini olnud esindatud e12, e21, e23, e24 ning e28. Sellel aastal otsustasime liigutada veidi vanusepiiri ning oodatud on kõik üle 20 aasta vanused originaalkorras BMW'd. Mõistagi kehtib printsiip, et mida uuem on auto, seda originaalilähedasem ta olla võiks.

Seega - omad BMW'd Dixi-ajast e28ni? Sõidad tehaseseades e30'ga? Omad originaalkorras e32'te? Ehk omad mõnd uuematki klassikut - näiteks M5? Tunned, et originaalkorras klassikalised BMW'd pakuvad sulle huvi? Just sina oled oodatud 2.-3. augustini Hiiumaale.

Sel aastal on meil varuks veel üks üllatus - meie kokkutulek toimub koos traditsioonilise üritusega Baltic Open, ehk BMW kabriolettide kokkutulekuga.

Täpsemalt leiab kokkutulek aset Hausma hostelis (www.hausma.ee), kus on piisavalt ruumi ning ööbimiseks 2, 3, 4 ja 6-kohalised toad nii majas kui kämpingus. Päevakavasse kuuluvad traditsioonilised alad nagu väntvõllivise ja mälumäng, tegevust on muudki.

TRANSPORT:
Soovitav on juba täna broneerida laevapiletid sinna ja tagasi!
1. Augustil saarele minejad - soovitav laevaaeg 16.30 mandrilt
2. Augustil saarele minejad - soovitav laevaaeg 10.30 mandrilt
3. Augustil saarelt tulijatele soovitavad laevaajad 16.30 ja 18.30 Hiiumaalt
Igaüks broneerib ise oma laevapiletid
Reedeste tulijate nimekiri tuleb eraldi koostada ning otsustasime, et ööbime ka reedel Hausma hostelis.

REGISTREERUMINE
kokkutulekule registreerumiseks tuleb tasuda 250.-/inimene SEB arvele 10002010190008, Peep Binsol. Kindlasti kirjutada selgitusse oma fooruminimi! Hiliseim tähtaeg registreerumiseks on 15. juuli, ent varem registreerujatel on suurem tubade valik!

MAJUTUS
Ööbimine, nagu öeldud toimub 2,3,4 ja 6-inimese tubades. Tubade broneerimiseks annab õiguse raha kandmine eelmainitud pangaarvele. Selles 250.- ei sisaldu majutuse maksumus, majutuse hinnad on eraldi välja toodud kodulehel www.hausma.ee ning majutuse eest tasuvad kõik osalejad ise kohapeal.

TOITLUSTUS
Meie poolt on organiseeritud toitlustus järgnevalt: Laupäeval kell 13.00 seljanka, kella 18-19-20 ajal saab õhtusööki, mille grillime ise kohapeal valmis (vajalik tooraine, nagu salat ja lihad meie poolt!).
Hommikusöök sisaldub ööbimise hinnas.

Lisaks on plaanis pühapäevasel ringsõidul peatuda mõnes söögikohas (hetkel lahtine, sellega tegeleb Impsionu), kus sööme kiirelt kõhud täis ja liigume edasi. See, mida me sööme, on veel kooskõlastamisel ning ka selle kõhutäie eest tuleb osalejatel ise maksta.

KÜSIMUSED
Palun postitada arutelu teemasse, siia teemasse tuleb ainult ametlik info. Kindlasti pole see postitus lõplik, vaadake seda aeg-ajalt uuesti üle.
ullivilli
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Apr 2008 22:29
Asukoht: TLN

Postitus Postitas ullivilli »

Arvasin, et suht vajalik info praamide ja bronnimise koha pealt:
http://www.tuulelaevad.ee/ või
http://www.laevakompanii.ee/
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Panen veelkord südamele, ostke piletid ära! Osad laevad on juba broneeritud!
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Tubade ja kämpade broneerimisnimekiri nüüdsest siin:

--------------------------------------
*3kt1 kolmekohaline tuba - Jouni Lehtiniemi + kaaslane
*3kt2 kolmekohaline tuba - Kimmo Jussila + kaaslane
*3kt3 kolmekohaline tuba - Ruut + kaaslane (+ laps)
*2kt1 kahekohaline tuba - Tõnis + kaaslane
*2kt2 kahekohaline tuba - Iff + kaaslane
*2kt3 kahekohaline tuba - Tomi + kaaslane
*2kt4 kahekohaline tuba - Ervin911 + kaaslane
*4kt1 neljakohaline tuba - Tomi Vourinen + kaaslane + tütar + koer
*4kt2 neljakohaline tuba - Ravic + kaaslane + Tauri + kaaslane
6kt1 kuuekohaline tuba - Alando + Michel_P + Ullivilli + Jaks
--------------------------------------
*2kk1 kahekohaline kämping - Pr117 + kaaslane
*2kk2 kahekohaline kämping - Trevi + kaaslane
4kk1 neljakohaline kämping - Nuga + kaaslane
*4kk2 neljakohaline kämping - Ingmarp + kaaslane + Tanele28 + kaaslane
*4kk3 neljakohaline kämping - Martin + kaaslane + Rzmz + kaaslane
*4kk4 neljakohaline kämping - Raunz + Retroracer + Omega + Martin
*4kk5 neljakohaline kämping - Christoph + kaaslane + tütar (+ Lauri?)
4kk6 neljakohaline kämping - Siim528 + kaaslane
4kk7 neljakohaline kämping - Sysi + kaaslane
--------------------------------------
52 kohta broneeritud/makstud, 8 vaba
Maksnud, aga ei ööbi kohapeal - Impsionu + kaaslane
Tärniga tubadesse rohkem inimesi ei paneks.

Viimati muutis nuga, 29 Juul 2008 09:40, muudetud 37 korda kokku.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Mul pole ilmselt tuba vaja. Kui magama minnakse jalutan oma daamiga koju. Loodan et see sobib teile? Need lisakohustused, mis mul on, täidan ma puhkuse jooksul. Puhkus algab homsest. Laeva ma ka bronnima omale ei hakka veel, kuna ei tea millal hakkan liikuma. Kindlalt reedel, aga kellaaega ei tea, kui enam hiljem bronni ei saa, siis tulen üldjärjekorras(oma pool elu nagunii seal järjekorras passinud).
BMW E91 320D 07/2010
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Mulle helistas Hausmaa hosteli omanik ja kurtis muret. Nimelt ta ei suuda eristada, kes helistajatest on BMW üritusega seotud ja kes mitte(just peamiselt need, kes üritavad reede vastu laupäeva seal ööbida, sest seda pidid ju igaüks ise tegema nagu arusaan). Mõned ütlevad ja mõned mitte.
Palun õelge kui tahate ööbimist seoses haininade üritusega(parem kui ütlete lihtsalt BMW-de kokkutulek vms.)
BMW E91 320D 07/2010
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Ühisstardiks kogunemine reedesele 16.30 praamile Tallinnast minejatel toimub 13.45 Pärnu maantee ääres Laagri Maksimarketi parklas. Stardime 14.00!

Kes selle praamiga üle sõidavad võiks mulle PS'iga teada anda (et mitte teemat läbustada).

Teada järgmised nimed:
Impsionu
Nuga
Priit
siim528 (liitub sadamas, bronnita)
Sysi
Viimati muutis Priit, 31 Juul 2008 15:38, muudetud 3 korda kokku.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

02.08 10:30 praami peale lähen mina. Eeldatavasti paljud teised kah. Kes samale praamile lähevad andku teada(soovitatavalt ps), teeb kah ühise stardi Laagri Maksimarketi parklast. Kogunemine siis 07:45 ja start 08:00, kui kellaaegades muutus toimub annan teada.

Nimekiri:

ingmarp
trevi
mina
retroracer
omega
Martin
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

kas saab kohapeal ka veel maksta?
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

karu kirjutas:kas saab kohapeal ka veel maksta?
Ma arvan et helista Nugale ja küsi, saad kõige kiirema vastuse.
Carclassic OÜ
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

[quote="raunz"]02.08 10:30 praami peale lähen mina. Eeldatavasti paljud teised kah. Kes samale praamile lähevad andku teada(soovitatavalt ps), teeb kah ühise stardi Laagri Maksimarketi parklast. Kogunemine siis 07:45 ja start 08:00, kui kellaaegades muutus toimub annan teada.

teeremont on ka! arvestage seda ka!
745, R-23, R-12
Suletud