Eesti haininade kokkutulek 05-07.08.2005

Vasta
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Eesti haininade kokkutulek 05-07.08.2005

Postitus Postitas sysi »

05-07.08.2005 on esialgne kuupäev.

Niisis, lugupeetud hai-kolleegid!

Et meie ühine ettevõtmine ei jääks pelgalt internetipõhiseks, on juba varemgi olnud kuuldusi sellest, et tuleb pidada maha üks stiilne vanakooli bmw'de kokkusaamine.

Alustuseks - midagi konkreetset veel otsustatud ei ole -
ei asukohta (nähtavasti saab olema kuskil Eesti keskosas, suure tõenäosusega Tartus või selle lähiümbruses),
ei organiseerijate ringi (siin saategi kõik teie kaasa lüüa),
ei kuupäeva (nähtavasti saab olema suve keskpaigas või isegi augustis).

Miks ma selle teema tegin? Selleks, et saaksime varakult ideedega tulevast kokkutulekut üles ehitama hakata. Ma olen organiseerinud mõnd analoogset üritust ning kogemusest lähtuvalt käin välja idee, et arutaksime põhjalikult läbi selles osas, et milline täpselt see kokkusaamine olema peaks, et mitte jätta otsustamist viimasele hetkele.

Ma algatuseks enda nägemust, siia teemasse kirja ei pane, ootan teie omad ära.
Aga mõned juhtivad küsimused küll teile:
kas:
-korraldada pelgalt päevane üritus, ilma ööbimiseta, seega ka ilma õlle, söökideta jms?
-korraldada ööbimisega üritus - selle probleemiks saab olema koha leidmine (suure parkimisplatsiga), maksumus, ning tõsiasi, et halva ilma korral edasi lükata üritust on suht komplitseeritud.

Samuti olenemata korraldatava ürituse iseloomust peaks olema võimalikult vähe neid "vaatan, kas tulen" inimesi.

Niisis ootan teiepoolseid ideid, milline võiks see kokkutulek välja näha.

Sysi.

EDIT:
Tulijad

Asukoht
Viimati muutis sysi, 02 Aug 2005 09:42, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Täitsa huvitav mõte :) . Üritus võiks tõesti toimuda, aga äkki näiteks Pärnupool, siis saaksid Tallinna ja Tartu haimehed oma haidega natuke kodunt eemale ka :D . Mis mõnu see ikka on kui sõidad üritusele mööda oma igapäevast teed pidi metsatuka taha, ikka korralik läbi Eesti kruiis 8) . Ise pooldaks ikka kahepäevast üritust, saaks mõnusalt väike õlle näpus autode vahel jalutada ja asja kaeda 8) , pärast väike saun ja grillimine :D . Üritus võiks siis jääda ikka kesksuvesse.
Ei tea kas ma saangi sellele üritusele tulla, mul ju sõitvat hainina pole ja kui oma rullikaga tulen saan veel peksa ka :shock: . Aga ehk mõtleb selleks ajaks midagi välja :wink: .
Carclassic OÜ
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Kui leidub organiseerijaid kuskil mujal, siis ega minul midagi konkreetselt selle vastu ei ole :)

Samas siit Tartust a la Pärnumaal toimuvat üritust korraldada on kah väga nadi.

Sysi.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kobisen niipalju vahele, et hainina olemasolu pole 100% vajalik, kui süda ikka hairütmis tuksub, siis võib ikka kohale tulla. Tõsi, auto tuleks metsatuka taha jätta :P
Samas... kindlasti on meie hulgas ka mitme haiga inimesi ;) Ehk saab nendega kokkuleppele :D
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Ma pakuks välja et korraldada üritus minupool, parklaks annaks terve hektari põldu niita, grillimis võimalus olemas, saun ka, kui keegi end natuke vettekasta soovib siis jõgi kiviga visata ja ööbida saaks ju telkides :) Mingit koha maksumust ei oleks ja üritust võib rahulikult mitu päeva pidada 8).
Siis ei peaks ma ka jala tulema, lükkaksin oma haiskeleti samasse ritta ja teeks asjaliku näo pähe :D .
Carclassic OÜ
inc13
Postitusi: 277
Liitunud: 07 Okt 2004 21:20
Asukoht: EU

Postitus Postitas inc13 »

Ma jätan see aasta vahele ,varsti pole mul enam enam ühtegi sharki :(
the only substitute for cubic inches is cubic dollars
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Noo jah, ise tulen siis küll kohale, kui "hainina huviline". Aga võib-olla saan vennalt laenata e28't. Tõnise mõte on hea (mul tulla mõnikend kilti.. :D ), just ka ööbimise mõttes - telkides.

PS. olen ma vähe õllene vä, kuid kas Sysi und Nuga on soovahetust teinud? :lol:

Kustas.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

interscope kirjutas:PS. olen ma vähe õllene vä, kuid kas Sysi und Nuga on soovahetust teinud? :lol:
Nagu sysi ütles: we must worship our superiors
Pealegi on märts naiste kuu, seega võiks haininade kõrvalt neile natuke rohkem tähelepanu pöörata :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Eks ta vist õige ole jah... :roll:
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Tõnise pakutud variant oleks ideaalne,õlut ja grillida ja haisid uurida.Ei taha ära sõnuda aga olen üsna kindel tulija.Midaiganes see kuupäev olema saab(juuni ei sobi mulle).
EX M535i 1985.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Juuni ei sobi juba selle pärast, et esiteks on siis üliõpilastel sess, Jaanipäev jms. Samuti arvan, et paljud masinad ei ole veel selleks ajaks valmis.
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

Postitus Postitas raul »

Ma pooldan ka Tõnise pakutud varianti - suht tüütu on öösel/õhtul, üritusest väsinuna teise Eesti otsa koju sõita :(
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Praeguse seisuga siis tundub, et tuleb organiseerida 2-päevane üritus. Loomulikult ootan veel arvamusi selles osas :)

Ja kui üritus tõesti leiab aset Tõnise juures, siis Tõnis peab mingi väga sileda platsi organiseerima meie haidele... :P
Samuti ei teeks paha autode pesemisvõimalus (tegu on ikkagi suht fenomenaalse ettevõtmisega, mis tuleb ka fotofilmile kenade piltide näol talletada).
Telkides ööbimise vastu vast ühelgi põlisel auto all roomaval haininamehel midagi pole?

Tore, et juba nii palju tagasisidet on :)

Sysi.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Võib-olla on sellest natuke vara rääkida, kuid siiski, mõni nädal enne kokkusaamist tuleks raha asjad ka korda ajada - õlled, grilli teema jms.
Või ostab igaüks endale ise piiritult õlu ja liha?
Või veel parem, äkki on Tõnis nii külalislahke ja ostab kõik kraami enda raha eest... :lol:
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Kui juba kevadel varakult platsi muruniitjaga suruma hakata küll siis kesksuveks korralik sile muruplats ka olemas on 8) . No kui Sysi oma autot pesta tahab siis peab ta ka seda saama :D , voolik täitsa olemas ja vee pigistab sealt ka välja :wink: . Ise arvan et kõige ideaalsem aeg oleks haipäevade pidamiseks juuli lõpp või augusti alguspool.
Aga muidugi ootame veel ettepanekuid erinevatest kohtadest ja võimalustest :)
Carclassic OÜ
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Pigem arvan, et kui Tõnis meid võõrustab, siis meie (tulijad) organiseerime söögid-joogid. Kas individuaalselt või kollektiivselt - eks seda paistab. See on kõige väiksem asi.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Olen paar korda suuremat grillpidu kodus organiseerinud :) . Söögi ja joogiga on saanud niimoodi teha et igaüks on kaasa võtnud midagi juua ja süüa sellises koguses mis ta ise arvab ära tarvitavat. Kohapeal on kõikide söögid joogid kokku pandud. Alati on niipalju toitu ja jooki veel järgi jäänud et ühe grillõhtu oleks saanud veel pidada 8) .
Carclassic OÜ
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Pakun välja kuupäevi 23.07 kuni 09.08.
Kuna käime naisega vaheldumisi tÖÖl (pikknädal ja lühikenädal) siis selle suve ainuke ühine puhkus meil sel ajavahemikul.
Kui tuleme siis koos kahe lapsega, üks neist raske puudega.
Loodan arusaamist :)
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Mul sobib täiesti terve suvi 8) Kui just põtrade juurde ei pea minema :?

Priit, millisega siis Sina kohale veered?
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

minule isiklikult sobiks ka augusti algus ma arvan suht hästi...

Ning koha asukoha suhtes ei ole pretentsioone, olgu või Narvas (või vastukaaluks Iklas) kohale tulen ikka, kui hainina olemas on... (ei me kunagi ette tea mis elu toob :? )

Telgis ööbimise vastu ei ole ka absoluutselt midagi, ning 2 päevane üritu oleks parem variant, kuna teooriass on siis ikkagi suvi ning väike õlle/liha ei tee kellegile paha, kuid autoga peale seda sõita ei või...
Vasta