Eesti haininade kokkutulek 05-07.08.2005

Vasta
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Kui üritus minupool toimub siis võin oma e21 ja e3 rivvi lükata küll, vaevalt et selleks ajaks mõni neist omal jalal liikuma hakkab :wink: . Aga no lükkan tolmu maha ja eksponeerin ikka :D .
Carclassic OÜ
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

www.e21.ee ühe asutajaliikmena panen 05-07.08.2005 esialgse kuupäevana lukku.
Priit perega? - ärge pettuge aga hetkel tunne et e28 525e 85a., lootust on et tulen e23-ga.
tõnis - e21 320 81a.
nuga - ?
kustas - ?
indrek - e28 M535i 1985 DC51
raul - e28 ?
Bronco - e21 318i
Arvo - e24
siim528 - e28
lamp -
pr117 - e21 ?
Saakal - e24 ?
sysi - ?
inc13 - tuleb?
Jaan - e23 732iA
Inc13 minu teada ei oma ühtegi haid enam :roll:
Mina plaanin ikka e21'ga tulla. Praegused märgid viitavad, et see ei pruugigi võimatu olla :P
Nuga tahab ka e21'ga tulla.
Kustas nillib juba pikemat aega kuulutusi, loodame parimat :wink:
Iff tuleks kah pehmeks rääkida - E24 635CSi ja E23 745iA - need autod minu meelest peaksid lausa mõlemad kohustuslikus korras kohal olema. Kas Iff käsi on ja kas mõlemad sinna ka saame - seda arutab Iffiga isiklikult.
Bronco 318i asemel võib hoopis midagi äkilisemat koosviibimisele saabuda :P
Raul miskipärast müüb oma autot... see ei meeldi meile, siit ka minupoolne psühholoogiline surve Raulile, et ta ei müüks autot maha.
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Mina astuks üles e28 528i masinaga :)
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Kui midagi ette just ei tule ja mu E28 528 mootor kestab siis tulen kohale praegu küll kahtlane tuleb vist suve poole lisaks kere lappimisele ka mootorit lappida veidi(järgmine aasata kappremont, teeks juba see aasta aga rahaga on jama)
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

Bronco vbolla 2 autoga tuleb hoopis :P

eks aeg näitab mis elu toob :lol:
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Priit Peljo kirjutas:nuga - ? :)
nuga tuleb 320 Bauri ja kauni kaasaga 8)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Kuupäevaga on natuke kehvasti hetkel, mul tüdruku sünnipäev on 6-s august :roll: Aga vaatame mis teha annab... Võibolla tulen ainult kuuesega, võibolla mõlemaga, eks tulevik näitab
635csi
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

mul 8s august synna :D vist isegi veereb kohale, aga mitte haininnuga :P .
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Kohal olen siis, kui ei pea tööl olema. Kui ei veere mitte mõne haininaga, siis tulen Touringuga... :)

Sellist kohtumist ei näe ju igapäev, you know!

Kustas @ pildistab kaamera punaseks.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kas kellelgi on korraliku fotoaparaati ja videokaamerat (ideaalsel juhul koos mehega) meie ürituseks välja pakkuda? Korralik fotosessioon tuleks igal juhul maha pidada, aga äkki võiks isegi väikese promovideoklipi teha. Mine sa tea, kunas vaja läheb :P

Päevakava osas kah mingeid ideid on? Mina võiks omalt poolt mingi haiteemalise viktoriini kokku klopsida, aga ka kõik muud ideed on teretulnud. Kasvõi PS'i.

Mis rahvas arvab, äkki panen bmw foorumisse kah väikese teema, ehk on sealtpoolt mõni huviline lisaks tulemas :roll:
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

nuga kirjutas:Kas kellelgi on korraliku fotoaparaati ja videokaamerat (ideaalsel juhul koos mehega) meie ürituseks välja pakkuda?
Peegelkaamera on mul olemas, küll filmikere aga keskmise digipeegliga võrreldes olen kvaliteediga väga rahul . :P
Päevakava osas kah mingeid ideid on? Mina võiks omalt poolt mingi haiteemalise viktoriini kokku klopsida, aga ka kõik muud ideed on teretulnud. Kasvõi PS'i.
Mõni lihtsam viktoriin võiks olla küll, äkki ka mingid sportlikud mängud?
Mis rahvas arvab, äkki panen bmw foorumisse kah väikese teema, ehk on sealtpoolt mõni huviline lisaks tulemas :roll:
Mulle isiklikult tundub, et promotööd on piisavalt tehtud ja kõik tõsised Hainina huvilised on juba tee siia foorumisse leidnud?
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

mulle jäi selgusetuks,kuhu kanti tõnis jääb?
Viimati muutis Sander, 13 Mai 2019 22:09, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

sass85 kirjutas:mulle jäi selgusetuks,kuhu kanti tõnis jääb?
Märjamaalt paarkümmend kilomeetrit Pärnu poole.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

sass85 kirjutas:mulle jäi selgusetuks,kuhu kanti tõnis jääb?
teine kysimus on et kui paljud on tallinnast?
Ma tulen Tallinnast, aga arvan et ei leia seda kohta niisama lihtsalt üless pärnu kant mulle suht tundmatu :?
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

vazrider kirjutas:Ma tulen Tallinnast, aga arvan et ei leia seda kohta niisama lihtsalt üless pärnu kant mulle suht tundmatu :?
Tartust tahaks igatahes kambaga tulla, ehk organiseerivad tallinna mehed kah mingi ühistuleku. Kundlasti paneme siia teemasse ka asukoha kaarti, et inimesed oskaks ka kõrvalise abita kohale sõita :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

mina tallinnast tulija, arvatavasti leian koha üles ka (liikunud sealkandis veidi) :!:
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Lauri_L
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Veebr 2005 12:29

Postitus Postitas Lauri_L »

Terekest.

Tuleksin isegi kohale, siiski küll uuema e34-ga (pargib eemale) :D. Hai huvi on piisavalt suur, et ei saa mitte tulemata jätta. Tõnise juures juba pikemat aega uudistamas käidud. Ehk saan aidata fotode tegemisel. Pakkuda oleks:
Canon EOS 300 peegelkamera EF 28-80mm objektiiviga
Minolta Z1 digikaamera 38-380mm kahuriga :P
+ statiiv
seega pildid vahemikus 2cm makro kuni 10x opt suurendus saavad positiivse lahenduse.
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

nuga kirjutas:
vazrider kirjutas:Ma tulen Tallinnast, aga arvan et ei leia seda kohta niisama lihtsalt üless pärnu kant mulle suht tundmatu :?
Tartust tahaks igatahes kambaga tulla, ehk organiseerivad tallinna mehed kah mingi ühistuleku. Kundlasti paneme siia teemasse ka asukoha kaarti, et inimesed oskaks ka kõrvalise abita kohale sõita :)
Ma oleks ka selle kambaga tulemise poolt, väga uhke tunne oleks ikka sõita pikkas haide rivis :)
Et, siis küsimus Tallinnast tulejatele, et kas annaks korraldada seda ühist minekut ja palju oleks tulijaid?
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

vazrider kirjutas:
nuga kirjutas:
vazrider kirjutas:Ma tulen Tallinnast, aga arvan et ei leia seda kohta niisama lihtsalt üless pärnu kant mulle suht tundmatu :?
Tartust tahaks igatahes kambaga tulla, ehk organiseerivad tallinna mehed kah mingi ühistuleku. Kundlasti paneme siia teemasse ka asukoha kaarti, et inimesed oskaks ka kõrvalise abita kohale sõita :)
Ma oleks ka selle kambaga tulemise poolt, väga uhke tunne oleks ikka sõita pikkas haide rivis :)
Et, siis küsimus Tallinnast tulejatele, et kas annaks korraldada seda ühist minekut ja palju oleks tulijaid?
kindlasti annaks korraldada, ise oleksin ka käpp. kõik kes ühineks võiks märku anda kuidagimoodi..
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Arvo kirjutas:Mulle isiklikult tundub, et promotööd on piisavalt tehtud ja kõik tõsised Hainina huvilised on juba tee siia foorumisse leidnud?
Ei ole tegelikult :(
Mul näiteks on mitmeid tuttavaid haininafänne, kes ei ole internetiga väga suured sõbrad. Neile olen ma aga tegelikult juba personaalselt märku andnud.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Vasta