BMW 524td '87 (e28) franck1

Foorumiliikmete autod.
franck1
Postitusi: 70
Liitunud: 16 Mär 2014 09:14

Re: BMW 524td '87 (e28) franck1

Postitus Postitas franck1 »

Hey!

Ei tea kust alustada ja kust lõpetada.

Kuu aega peale hainina kokkujooksmist nägin unes, et auto läks käima (nii naljakas kui see ka ei ole). Oli pühapäevane päev ja mõtlesin, et ega see tükki küljest ei võta kui ma selle õlipumba rulliku ära vahetan. Niisiis Läksin otse auto juurde ja hakkasin nokitsema.

Pilt

Vigastada saanud detailid olid õlipumba rullik ja hammasrihm.
(Paremal on näidisvarjant sellelt milline vasakul olev detail olema peaks)
Pilt
Pilt

Sammuti oli viga saanud väntvõlli ees olev suur ratas (ei tea täpselt nimetust). Uued tükid oli kohe võtta ja lappisin kõik taas kokku. Kui ma nüüd päris aus olen siis antud hetk ei olnud minul mitte mingi sugust lootust et masin käima läheb ja veelvähem et ta minukäes veel sõidab. Niisiis panin aku peale, andsin ühekorra eelsüüdet ja kullake läks käima poolest pöördest. Ootasin, kontrollisin et üle ei kuumeneks, andsin tuure aga ei ilmnenud mitte mingeid tõrkeid ning kõik töötas nagu peab. Tegin siis kindlustuse ära ja hai oli taas omas rivis.

Pilte parimatest päevadest.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimasel pildil on pidurdamisjälg.

Nõnda sõitsin autoga läbi natuke rohkem kui 2000km ja siis märkasin enda auto parkimiskohtadel kütuseloike. Asi oli kütusepumbas, sõitsin veel umbes 200km läbi ja siis läks asi käest totaalselt ära, tühikäigul lekkis minuti jooksul ligi liiter kütust. Kuna minul ei olnud enam võimalik autoga tegeleda kuna mul oli vaja käia iga päev tööl, siis müüsin auto vennale maha.

Siiski jääb see auto minu esimeseks autoks millega liiklema hakkasin. Antud haininast õppisin palju, sain aru et need asjad ei käi nii lihtsalt et võtan võtme kätte ja keeran muttri kinni, et ühest raipest ikka assja saada siis võtab see kõvasti aega ja veelrohkem vaeva. Nüüdseks hetkeks olen omanud peale hainina kuute autot: Lada 2105, ford mondeo, opel vectra b, volvo 940, ford sierra ja nüüd volvo 850 ja mitte üheski ei ole olnud sama mugav sõita kui haininas. Võibolla üldistan hetkel hainina liiga palju aga minule on e28 lemmik ja asi on siiski maitses. Kindlasti ei jää see viimaseks, võinoh.. tegelikult on uus juba silmapiiril.

Antud hainina on nüüd jõudnud niikaugele:
Pilt
Pilt

Palun teema lukustada!
Kasutaja avatar
rean
Postitusi: 579
Liitunud: 25 Nov 2005 20:03
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 524td '87 (e28) franck1

Postitus Postitas rean »

Vanale rauale puhusid eluvaimu sisse , algne seis oli ikka suht lootusetu .
Kannatust ja vaeva on palju nähtud , vähemalt ta elab edasi 8)
e21 316 81a ; e30 325i 86a ; e28 520i 83a
JanekEnde
Postitusi: 1077
Liitunud: 04 Nov 2011 21:11
Asukoht: Pärnu

Re: BMW 524td '87 (e28) franck1

Postitus Postitas JanekEnde »

Algne seis oli jah väga nutune. Uus värv paistab ka väga Ok, kui vaid esipõll ka värvi all oleks.. :)
Mugavuse koha pealt mõne muu margiga ei anna tõesti eriti võrrelda.
e28 520i -> e34 525iAT -> Sierra Gt & Sierra
Vasta