BMW 635CSi 1982

Foorumiliikmete autod.
Saakal

BMW 635CSi 1982

Postitus Postitas Saakal »

Leidis omale uue sõbra ja omaniku :D
Viimati muutis Saakal, 04 Apr 2005 17:44, muudetud 1 kord kokku.
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

Saakal

Postitus Postitas Saakal »

Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Nagu näha on auto mõndaaega seisnud. Kas niiskus polstrit rikkunud ei ole? Kuidas kere seisukord on? Mis plaanid edaspidi autoga on, kas käid enne sõitmahakkamaist auto korralikult üle või hakkad kohe sõitma?
Aga muidu auto aus, proovi siis sellest üks korralik hainina teha.
Carclassic OÜ
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

saakal,

esiteks tere tulemast www.e21.ee lehele :)

teiseks see hõbedane 635, mootoriveaga, mis praegu hiiu-suurtükis müügis on - sina olid seotud selle auto eestisse toimetamisega eks?

oskad ehk täpsemalt mulle öelda, mis masinal viga (peale mootorivea), kaua masin seisnud, kas ta on praegu veel ka sinu oma (lihtsalt suurtükis komisjonimüügis) ning et ehk saad mulle veel saata pilte sellest hõbedasest 635'st (tagaots, parem külg, mootoriruum)

kolmandaks edu selle punase 635'ga - loodan, et kui suvel millalgi väikse hainina kokkutuleku organiseerime, siis see masin ka seal rivis :)

sysi.
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

See hõbedane sai ostetud eelmine suvi ! Saksast sai ta toodud ja säde puudus ! Kuna ise autoelektrik ei ole viisin ta ühte töökotta, kuid tulutult ! Käima nad mul teda ei pannud ! Ja kuna aega ka vähe ei jõudnud teda mujale viia ! Nüüd sai omale uus pool juhuslikult hangitud ja vana müüki pandud! Roostet autol on nagu neil ikka ! Läbisõit vana sakslase sõnade kohaselt originaal ja midagi 180 000 ringis!

Ja homme vist saan tast lahti ka :D
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Väga kenad masinad :D
Kui omanikul midagi selle vastu pole, siis ma lisaks nad ka galeriisse E24 sektsiooni :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

Pole selle vastu midagi ja kui huvi võin sulle veel pilte teha :)
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Saakal kirjutas:Pole selle vastu midagi ja kui huvi võin sulle veel pilte teha :)
Nii, tegin ära. Pilte pole kunagi liiga palju, nii et võid alati juurde teha ja kuskile veebi riputada või siis ka nuga@e21.ee aadressile saata ;)

Muide kas see pilt on punasest või hallist?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

Nüüd punasest ! Hall leidis uue omaniku !
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Saakal kirjutas:Nüüd punasest ! Hall leidis uue omaniku !
Halliga oleksid võinud imho esiistmed ära vahetada, need vanemad recarod on väga vähe levinud, eriti nahkkattega. :shock:
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

Kus juures mis sa arvad kas ma seda tegin :D
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

noh, tunnistan üles - mul isa tundis huvi selle hõbedase vastu. aga kui istmed punasesse panid - siis hea, et jaole ei läinud :)

aga tegelt võid öelda, mis sellises korras kuuesed seal maksavad (mobile hõbedase hind oli 1250 eur, tean), aga see punane tundub nagu olevat pärit kuskilt utiliseerimise platsilt?

ühesõnaga - kas mobile hinnad pole väga võrreldavad muude turgude "käsimüügi" hindadega?
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

sysi kirjutas:n aga see punane tundub nagu olevat pärit kuskilt utiliseerimise platsilt?
Miks seda arvad ? Tehniliselt ja kere poolest hallist peajagu üle :D
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

Kas keegi oskab aidata tiivaäärte ja küljekarpide leidmisel ?
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Kui huvi siis ma teisipäeval lähen sinna firmasse kust ma oma auto plekid tellisin, võin e24 karpide ja tiivaäärte kohta uurida :)
Carclassic OÜ
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Saakal kirjutas:Kas keegi oskab aidata tiivaäärte ja küljekarpide leidmisel ?
Suursõjamäe tn-l firma nimega Almelo. Tagumised tiivaääred ja küljekarbid saad kätte kokku umbes 1000.- eest 8)
Saakal

Postitus Postitas Saakal »

tõnis kirjutas:Kui huvi siis ma teisipäeval lähen sinna firmasse kust ma oma auto plekid tellisin, võin e24 karpide ja tiivaäärte kohta uurida :)
Oleks igati tänulik !
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Saakal kirjutas:
tõnis kirjutas:Kui huvi siis ma teisipäeval lähen sinna firmasse kust ma oma auto plekid tellisin, võin e24 karpide ja tiivaäärte kohta uurida :)
Oleks igati tänulik !
Nonii, käisin siis ja uurisin. Nende plekikataloog näitab ainult tiivaääri ja küljekarpe (karbid nagu kahest tükist, sisemine ja välimine, täpselt ei saanud piltidelt aru), rohkem sealt e24 plekke saada ei ole. Ja hinnad jäävad sinna 200-300 kanti tükk, mul ei olnud aega täpsustama hakata.
Carclassic OÜ
Suletud