enthusiast - `78 630CS

Foorumiliikmete autod.
Vasta
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

enthusiast - `78 630CS

Postitus Postitas enthusiast »

Tere!


Olen uus huviline, siin teie seas, kuigi oman antud autut juba 2002 aastast. :)
Tegemist on küllaltki rariteetse isendiga ja väga hästi ja hoolega hoitud.
Viimased aastad saksas, omaniku(vanapapi, kes oli omal ajal masina uuena ostnud) :shock: , lahkumise tõttu auto lihtsalt seisis. Uurisin natuke antud modifikatsiooni tausta ja toodeti vaid seda karpaga mudelit midagi 5700 tk ja eestis arvel vist 3 oli. 8)

Auto on täiesti originaal iga nurga alt, algaegadest orig 14" Alpina velg, päikesekäes ilusti sillerdav teleskoopantenn ja nikkelpeegel ainult juhil.

Sisu korralik ja terve, selline luksplüüz, siis huvitav riistapuu on Blaubunkti orig analoog - kassettraadio mäludega ja mikrofoniga, mis kenasti juhtme otsas. Raadio ainult funkkab, ülejäänust pole sotti saanud :?

Lähiajal teen pildid ka galeriisse :wink:
Viimati muutis enthusiast, 18 Okt 2006 01:36, muudetud 3 korda kokku.
E24 630CS `78
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Jutu järgi tundub igati aus masin olevat. Nüüd jääb vaid üle pilte oodata. Kuskandis auto asub ka muidu? Ja kas on äkki huvilistel võimalik pilku heita?
635csi
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

Autu asub täitsa Tallinnas ja iga päev. Nagu mainitud sai, olen see talv sunnitud temaga sõitma ja näha ikka saab kui vaid huvi. :)

Suurema osa ajast viibin viimsis.
E24 630CS `78
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Kas Sul on siis see vanem, ehk, igasuguste spoileriteta E24? Kui nii, siis 8) vot sellised kalad mulle meeldivad...
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

just selline ongi..... 8)

lugesin siin turufoorumis, et Silweri vend müüb originaal esipõlle päris lahedat, et selle lubaks sinna küll, aga ei enam :)


selline põll http://hem.passagen.se/laover/Pict0018.JPG


mu hai ka hõbedat karva 8)
E24 630CS `78
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

enthusiast kirjutas:Suurema osa ajast viibin viimsis.
Siis ehk suvel trehvab. Liigun oma kuuesega suviti sageli talveaia kandis.

Ega Sinu masin ole halli värvi? Mõni aeg tagasi nägin ühte esimese generatsiooni kuuest Lasna Maksimarketi parklas. Mõtlesin veel, et kas omanik on teadlik stangede ja plekkide hindadest sellele masinale. :shock:
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Re: Hanno alias enthusiast - `78 630CS

Postitus Postitas kustas »

enthusiast kirjutas:kassettraadio mäludega ja mikrofoniga, mis kenasti juhtme otsas:
:shock:
Milleks siis selline asi? Kus ta siis täpsemalt asub? Saad sõiduajal karoket linti laulda... :D
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

võis täitsa olla küll ja korra :)

keredetailide hindadest olen teadlik kyll......pyyangi alati parkida kahe auto kohale võimalikult laialt ja kaugemale.....aga ajukatele ikka meeldib külje alla pugeda :lol:

või mida sa silmas pidasid....vargust? See ainult treilaga mahdollista :wink:
ptui...ptui...ptui :?
E24 630CS `78
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

just selleks vist ongi. :D ...sest makil on record nupp olemas täitsa ja mikrofon ilusti maki kõrval hoidja sees....võta ja laula :lol:
Viimati muutis enthusiast, 13 Mär 2006 23:53, muudetud 2 korda kokku.
E24 630CS `78
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

enthusiast kirjutas:või mida sa silmas pidasid....vargust?
Pidasin silmas peaasjalikult libedaid teid ning soola. Oma kuuese olen puhtalt suveautoks jätnud.
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

Autu sai toodud 2002 a. ja sõitis iga suvi vaevalt kaks kuud kokku, sõbrake sai 2004 uue värvkatte .....auto liigub alates detsembrist äärmiste olude sunnil ja järgmine talv enam kindlasti mitte. Autot pesen korra kuni kaks nädalas ja sõidan ainult hädavajalikke sõite....kui ilm ainult lubab. Rehvideks värsked naelad 175/80/14.....noo mitte ei ole libe :lol:

PS. Kevadel plaanis värviparandused, sest bensupaagi luugi juurest kobrutab ja esitiiva nurk ka veidi.

Loodan et oli ammendav vastus :)
E24 630CS `78
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Nojah, aga nendest värsketest naeltest võib vähe kasu olla, kui mõistus on mõne kaasliikleja maha jätnud. Elavaks näiteks hiljaaegne suurem avarii tartu maanteel Jüris. Ja see sool ei hakka üldjuhul värvkatet järama, vaid urgitseb rohkem seest poolt.
Aga ära saa must valest aru. Ma ei mõista siin Sind hukka. ;) Igaüks ise teab, kuidas oma vara kasutab/käsutab.
Istun preagu mingi vastiku tõvega kodus ja igavusest pole muud teha, kui siin mulli ajada
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

.....samamoodi ma ei taha väita, et Sul pole õigus......kahtlemata on.....ja süda tilgub verd, et pean sõitma.....aga usu.....asjaolud tõsiselt sunnivad.....muud liikurit pole ja hetkel ka võimatu soetada.....aga leib vaja lauale tuua.....ja tegelikult on see hukkamõistu väärt küll :oops: .....aga mis sa hädaga teed, loodan väga, et see üks talv vanakesel hinge seest korja :( (nädalas u 200 km sõidan)
E24 630CS `78
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Seda on nüüd küll kahju kuulda, et kaks aastat tagasi värvitud auto juba värviparandust tahab...
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Minu 2 aastat tagasi värvitud auto tahaks ka 2x 0.5cm2 värviparandust praegu.... selline on kord elu :)
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

jahh....teatavasti esimese generatsiooni e24 on roostele suht vastuvõtlik ja tuleb tunnistada, et sama töökoda värvimisel enam ei kasuta ka.
E24 630CS `78
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

ehk poisid teie seast keegi väärt maaler? :)
E24 630CS `78
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

nii....homme....st. täna..... paneks pildid siis ka üles(tehtud kiiruga ja möödaminnes :) ).....et niisama ei kõvataks :lol:

aga andke nõu vähe......kuidas? :?
E24 630CS `78
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

enthusiast kirjutas:nii....homme....st. täna..... paneks pildid siis ka üles(tehtud kiiruga ja möödaminnes :) ).....et niisama ei kõvataks :lol:

aga andke nõu vähe......kuidas? :?
See oleneb sellest, kui koduselt sa ennast arvuti taga tunned ja kui palju pilte sa panna tahad. Kas ainult tutvustuseks mõned või hakkad pidevalt asjade käigust pilte lisama.
Kui arvuti on sinu sõber, siis teeme sulle galerii kasutajanime, teed sinna oma alamkausta ja laed ise sinna pilte vastavalt oma äranägemisele.
Kui see nüüd tundus keeruline, siis saada pildid lihtsalt mulle meili peale nuga@e21.ee
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

enthusiast kirjutas:ehk poisid teie seast keegi väärt maaler? :)
Siin on minu teada päris mitu maalrit, aga ehk nad ise annavad endast märku :wink:
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Vasta