BMW E21 316 1982.a. HAIRIDER

Foorumiliikmete autod.
Märgõu
Postitusi: 56
Liitunud: 01 Nov 2011 20:00
Asukoht: Tartu

Re: BMW E21 316 1982.a. HAIRIDER

Postitus Postitas Märgõu »

http://weby.ee/auction_items/20301" onclick="window.open(this.href);return false;
Tegelikult käisin paari teist masinat vaatamas, aga trehvasin ka siin teemas olevat sõidukit. Tundub, et keegi nüüd soovib suisa kasumit saada..omanikule 1300 ja maj. hävinenuna müüki 1700.-ga. Muidugi see on alghind ja eks näis, kas keegi soovib sellise alghinnaga. Natuke koomiline hind siiski.
Lisaksin, et kui hobiautoga tegu, siis tasub mõelda DAS õigusabi kindlustusele. Nii mõnigi tuttav kasutab. Kui taoline kindlustusjuhtum ja oled DAS-i teinud omale, siis DAS juba ise käib vajadusel kohut, teeb ekspertiise jne. Muidugi boonuseks on alati kui on olemas ka miski paberimajandus( ostetud uued varuosad ja tehtud tööde arved).Samas arusaadav, et palju töid tehakse ise kuid siiski tasub uurida seda asja. PS- ma ei tööta DAS-is :)
Visuaalselt muidugi tundusid selle e21 vigastused minimaalsed ( tiib ja esipõll), väga ei süvenenud.
Mina oleks siiski auto jätnud omale ja võtnud remondiraha. Ma võin eksida, kuid minuarust mul taolisel juhtumil(küll ühe igapäevaliikuriga) ei tulnud seda majanduslikult hävinenud märget juurde ja ülevaatus jäi kehtima. Autole sõideti küljepealt õrnalt sisse. Peen joon jooksis mõlemal uksel ja tagatiival+purunenud tagarehv. Auto oli suht vana ja roostes ka ja samuti pakuti raha, et võtavad auto ära. Pakuti 1000.- eur, mõtsin, et see ei lähe mitte, sest autol polnd pm midagi viga ja 1000.-ga ei saa pm mitte midagi asemele osta. Panin teised rehvid alla ja sai rahus edasi sõita- ei häirind mind see kriips küljel. Siis saime kokkuleppele, et annavad mulle 600.- ja remondin auto ise. Kindlustus soovis mult sellist kirja:
Tere.
Olen nõus Teie poolt pakutava remondihüvitsega summas 600 eurot. Remondin sõiduki(Mark Mudel reg nr) ise.
Võimalik, et uue seadusega on midagi muutunud, minu juhtum leidis aset 2012 kevadel.
Igatahes kahju, et masinaga nii läks :)
Njaa, 23.11 seisuga on siiski alghind 700.- ks ära muudetud.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1005
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Re: BMW E21 316 1982.a. HAIRIDER

Postitus Postitas Toivoku »

hind vist pandi alg uses valesti, nyyd 700ga müügis.
http://weby.ee/auction_items/20301" onclick="window.open(this.href);return false;
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
Vasta