entusjast: e23 728i 81a

Foorumiliikmete autod.
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Mnjah. Viga ei ole ikkagi näidikutes, kellegil mõnd pädevat elektrikku pole pakkuda, kes suhteliselt odavate hindadega tegutseks
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

ok, ökonomaiser ja tahhokas on elektrilised, aga kas ka spidomeeter??

E21 on küll spidomeeter mehaaniline ja trossiga... ning üldiselt on vähemalt tahhoka juhtmeid ainult 3, ning need peaksid ka ise suutma tuvastada kas töötavad või mitte...

muidu pakuks et viga ikka kuskil näidikute plokis..
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Las keegi vaatab selle tagasillal asuva anduri üle :idea:
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

nii spidokas kui ka kõik muu on seal elektriline. Külge läeb ainult kaks pistikut. Mõlemas ligemale 20 kontakti. Tagasillaanduri olen juba kord lahti kiskund-ei midagi. Proovisin peale teist blokki. Viga täpselt sama
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Kas oled teist andurit proovinud? Või äkki on see juhe viga saanud, mis piki põhja andurini jookseb? See on suht lihtne süsteem tegelikult ja viga on raudselt midagi sellist... lihtsat. Kontakti viga ühes või teises kohas, seal ei saa muud olla.
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Nüüd kergelt teistlaadi küsimus. Sõites ükskõik mis käiguga siis madalatel pööretel hakkab jünksutama. Annan kergeltgaasi ja asi korras. Millest viga otsima hakata. Oma mõistus ütleb et äkki bensufilter või säde künlajuhtmete näol kehv
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Katsu kõrgepinge kaablid töötaval mootoril käega üle (eeldades, et süda on korras :D ), edasi mõõda testriga kõikide kaablite takistused üle. Variant veel, et jagaja juures midagi logiseb.
Bensiinisurve tasub üle mõõta, selleks sobib näiteks kadaka turult soetatud gaasikeevituse atsetüleeniballooni (0-25atm) manomeeter.
Aga variante on veelgi mis jamada võivad.
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Kas keegi oskab öelda kuidas käivad e23-l taguymised istmed välja. Osadel autodel on spetsiaalsed klambrid millest tõmmaters iste lahti tuleb aga e23l neid ei leidnud. Tahaks turvavöö otsi kätte saada
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Nii. Valgustan teid siis kah hetkeolukorrast. Mootor andis saba. Kiskusin siis kogu mootori laial ja oh üllatust kui ma kaane maha võtsin. Esialgu oletasin et kas tihend või kaas on töölepingu lõpetanud, kuid selgus et kolvis on auk. Niipalju kui mina mootoritega kokku puutund olen ei ole ma sihukest asja näind. Kolmandas silindris on kolvi peal auk, samas klapid ja kogu muu krempel terve. Kõigi eelduste kohaselt peaks 20. juuli kanti uue mootori saama, aga niikaua masin seisab :cry:
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

olemas korralik 2.8 mootor. puudu karterikaan. klubihinnaga kui kokkutulekul oma silmaga autot näen :wink:

EDU
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Entusjast kirjutas: Kõigi eelduste kohaselt peaks 20. juuli kanti uue mootori saama
Vist ei ole saanud?
Küll midagi välja mõtleme 8)
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Kuna on plaanis Eestist pikemaks ajaks kaduda otsib mu auto endale uut ja head kodu. Mis kõigetähtsam, selle koduga peab kaasnema ka väga hea peremees. Tahan, et see auto ikka ilusti tänavatele jõuaks ja et uus omanik ta eest ilusti hoolt kannaks. Hetkeseis on selline et puudu on mootori alumine pool. Saab kaasa ka teise seitsmese millelt põhiosana saaks plekki, kui seda vaja peaks minema. Kaasa ka teine mootor, millel plokis auk. Sillaosa on väga heas korras. Ülevaatus on kehtiv ja isegi kindlustus paar päeva. Raske südamega müün kuid veel raskem oleks teda kuhugi määramata ajaks seisma jätta.
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

case closed
Suletud