entusjast: e23 728i 81a

Foorumiliikmete autod.
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

entusjast: e23 728i 81a

Postitus Postitas Entusjast »

Sihuke aparaat ta mul siis on Värvus kuldne, Lisad: vändaga katuseluuk ja elektripeeglid Miskine pardaarvuti sarnane hakatis kah olemas Üldiselt on kere korralik Põhi mäda ei ole Inuke asi mis kohe karjuvalt vahetus saada tahab on juhi poolne tagumine tiivakaar, milles roosteus on pesa teind
Pildid ka siisPilt
Pilt
Pilt

tegelikult on mul veel pilte autost arvutis. Kui keegi tahab võin neid veel lisada[/url]
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Mis plaanid siis autoga.....?
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kui sul rohkem pilte on, siis teeme sulle galeriisse kasutaja ja saad oma masinast sinna eraldi albumi teha :D
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Hetkeseis on selline et auto jääb alles matsin müügimõtted maha.
Plaan on esialgu selline, et tuleb kardaani jamadest lahti saada. Siis tuleb leida pädev keevitaja, kes mul ühe tagumise tiivaääre ära vahetaks, siis tuleb korda teha väikesed iluvead kuid neid leidub ainult üksikuid Eks siis vaatab, mis edasi saab Unistuseks oleks sellele autole nahksisu saada, kuid see plaan jääb esialgu rahasüsti ootama, aga eks pisitasa tuleb teda edasi aretada ja teha Tuleb teha kõik et see autu seisma ei jääks kuhugi
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Need müügimõtted mata hästi sügavale.Kas suvila tänavalt tõesti ei leidnud sobivat kardaani,eile käisin seal terve hunnik oli?Sauelt oled küsinud,vaadanud?Igatahes jõudu ja jaksu ja palju pappi sulle.Selle auto väärtus seisneb originaalsuses(nii palju kui võimalik)või originaali läheduses ja komplektsuses.
EX M535i 1985.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

ma jälgisin seda teemat sinu kardaani ja käigukastiga ka bmw foorumis... Sõna seal võtma ei hakanud aga paar assja tahaks küll üle küsida...

Kas tõesti maksab selle vana 7se (mida ikka leidub mädanemas aianurkades nagu kõiki vanemaid bemareid) käigukasti ning kardaan koos nii palju raha et selle taga asi seisab????

Asi väärt taastamist ning 1500 krooni mis küsiti seal bmw foorumis 5 käigulise manuaal kasti eest+ kõik sinna juurde kuuluv ei tundu just palju et saada autot liikuma... ja kui auto liigub tuleb ka tahtmine muid asi teha ning nokitseda...

vana auto ülesputitamine ei ole odav tegevus, ning minu jaoks ei tundu 1.5k korras 5-käigulise kasti + kardaani eest bmw selle aja lipulaeva koht teps mitte palju :oops:

Lihtsalt väike mõtteavaldus, loodan tõsiselt et asjast saab ikka asja :wink:
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Njah võibolla olekski targem uued plaanid teha Eks näis Tol hetkel kui kasti installisin siis tundus nagu oleks neid kardaane sellele lademes. Aga tuleb tõdeda,et ei ole Üks koht kuhu pole veel vaatama jõudnud on Laagri romula kus pidi kardaan kõigi eelduste kohaselt vedelema Tegelik põhjus miks auto seisab on see, et kool on hetkel esmajärguline. Teen tasa ja targu ning seepärast ka aega kulub
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Entusjast kirjutas:Hetkeseis on selline, et auto jääb alles, matsin müügimõtted maha .... Plaan on esialgu selline, et tuleb kardaani jamadest lahti saada. Siis tuleb leida pädev keevitaja, kes mul ühe tagumise tiivaääre ära vahetaks, siis tuleb korda teha väikesed iluvead, kuid neid leidub ainult üksikuid .... Tuleb teha kõik, et see autu seisma ei jääks kuhugi
Õigel teel, auto müümine mõttetu. Kuna tegemist palju, siis auto garaazi talveks ära ja kevadeks korda. Otsi ja 5-kast kusagilt, esiteks kiirendus parem ja ka ökonoomsem ja neid leidub rohkem. Seda, et teha tuleks kõik, et autu seisma ei jääks on küll väga õieti öeldud... Ise ma küll poleks vist õige mees sellist asja ütlema, kuna kardan, et minu seitsmese elu saab seal garaazis otsa...... :cry: :cry: :cry: Aga parem, kui ta saab nii otsa, kui mõndade rullnokkade käes, kes vastu puud sõidaksid ja siis põlema paneksid.......(arvan, et nii oleks ka tehtud, kui poleks näiteks, mina, teda ära ostnud).
Üks näide veel: Muvennal oli kunagi 728i '82. Vend ostis ta ilma tagasillata, kuna "eelmised omanikud", kambakesi, politsei eest põgenedes, tegid mõnusalt "pirueti" ja muidugi tagaosaga vastu äärekivi...
Teine näide veel: Kui vend auto maha müüs, sõitis "uus omanik", migile kaubikule sisse. Krt, endal lube pole. Ja siis pärast, andis oma a la "15" eidele sõita, kes auto puusse väänas..... :evil: :evil: :evil:
Niipalju siis tean, et auto osteti omakorda ära ja see taastatakse...
oeh.... ära müü oma autot maha...
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Sai siis nüüd nokitsetud natuke auto kallal. Mässasin elektriga. Vahepeal tekkis kahtlus et näidikute ploki trükiplaat on tuksis, aga viga oli hoopis kaitsmetes. Paar alumiiniumkaitset pudenesid lihtsalt kätevahele ära. Samas on keegi mingisugust aretust teinud seal kaitsmeplokis. Paar juhet oli veetud kaitsmete alla nii, et juhtme ots oli surutud katsme ja seda kinni hoidva klemmi vahele. :?
Panin ka jahutusvedeliku täna sisse, et auto salongisoenduse süsteem üle kontrollida ning salongist ühtlasi ka niiskus välja lasta. Sellega seoses ilmnes et radiaator on otsad andnud ja laseb alt servast päris mehiselt läbi. Nüüd tuleb kuskilt korralik radiaator leida, nii et kui kellegil üle, siis võib pakkuda.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Tere.
Sorry aga minu arust tundub 17000.- selle auto eest natuke palju, arvestades tema vigu...
Enda omagi ostsin 6000.- ja pigistasin hinna suhtes silma kinni, arvestades selle vigu ja see, et auto omanik ei ole teada....
Mina (kui ostaks) maksaks konkreetse auto eest küll pool, küsitud hinnast...
Lihtsalt väike tagasihoidlik arvamus...
Keep it real.

interscope.
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

See 17000 on esialgu pandud hind. Ja on suures osas räägitav
Eriti siis kui huviline ise kohale tuleb ja konkreetselt ära ütleb, mis põhjusel ta hinnaga rahul ei ole
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Sul rohkem pilte galerii jaoks pole?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Täna sai just klõpsitud Otsin praegu mõnd ftp programmi, et pildid üles saada. Või on äkki muid võimalusi
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

http://www.hot.ee/entusjast/Picture%20002.jpg
Hakkasin uurima autol olevaid kleepekaid Kas keegi tõlgiks mis siia kirjutatud on[/url]
Viimati muutis Entusjast, 26 Jaan 2005 20:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Entusjast kirjutas:Täna sai just klõpsitud Otsin praegu mõnd ftp programmi, et pildid üles saada. Või on äkki muid võimalusi
Tõstsin olemasolevad pildid galeriisse. Muidu võib alati ka näiteks flashi alla pilte laadida ja ma saan nad sealt juba edasi õigesse kohta tõsta :)
Galeriil on oma piltide üleslaadimise süsteemid sisse ehitatud.
Kui tahad, siis võin sulle ka galerii kasutajanime teha, siis saad kohe pildid õigesse kohta panna ja kategoriseerida kui vaja.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Niimoodi. Sai päevake autoall vedeletud ja kardaani külge aretatud. Sain ühe aga noh... nagu tavaliselt. Pikkus pole päris see mis ta olema peaks ja nii tuli ümber aretada tugilaagri kinnitused. Väga niru on seda aga õues lumehanges autoall teha.. :roll: Aga ega midagi. Looltus on nüüd lähipäevil liikuma saada see asjandus
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

:shock: Ikka veel n***d selle kardaaniga?

Voi viltu... :D
Entusjast
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Okt 2004 17:32

Postitus Postitas Entusjast »

Ikka. Polnd aega vahepeal tegeleda autoga, aga kuna õnnestus finantse saada, siis tuleb tegutseda. Omme saab ehk üle tüki aja paar ringi teha ning ehk järgmine nädal ka ülevaatuse ära teha
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

mina ütleks, et viimastel piltidel näeb auto märksa parem välja, kui algselt esitatud piltidel.

noh see hind, millega sa teda müüa proovisid, oli ulmeline, sestap järeldan, et auto on sinu jaoks midagi väärt ;)

eks siis tulevasel (siiani teoreetilisel) hai'de kokkutulekul kohtume :wink:

sysi.
Suletud