635 CSI Alpina

Foorumiliikmete autod.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: CSI635Alpina

Postitus Postitas Ruut »

csi635Alpina kirjutas:Urmas
635 CSI Alpina
Täitsa huviga ootaks lähemat infi, millise alpinaga tegu on B9, B10 või isegi b7 turbo. Kui b7 siis tahaks kohe käega katsuda ja proovisõitu lunida :wink:
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Re: CSI635Alpina

Postitus Postitas Arvo »

Ruut kirjutas:Kui b7 siis tahaks kohe käega katsuda ja proovisõitu lunida :wink:
Mina ka! 8) :twisted:
Pilte ootaks ka huviga ja rõõm näha, et E24 eestis populaarsust kogub
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

B7 arvatavalt jõaub vahele kevadeks!
Tegu lihtsalt Alpinas puuritud 6sega. Alpina vedrud jne!
Üritan. Vaatame kas b mootori kah saab!
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

csi635Alpina kirjutas:Tegu lihtsalt Alpinas puuritud 6sega.
hmm.. ma ei teadnudki, et on ka lihtsalt alpinasid. alpinal on alati olnud oma tähised (vist ka oma VIN). samuti peaks eht alpinal olema salongis vastavad metall plaadikesed tüübi ja numbriga.
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Alpina pass olemas. Lasen mingi aeg ülesse!
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Ruut kirjutas:alpinal on alati olnud oma tähised (vist ka oma VIN). samuti peaks eht alpinal olema salongis vastavad metall plaadikesed tüübi ja numbriga.
Just nii peaks olema, nendelt piltidelt ei paista alpinavärvides istmeid, alpina spoilereid ega kleepsupaketti näiteks. Automaatkastiga E24 alpinasid samuti minu andmetel ei tehtud.
Ebays ja platsidel müüakse aga sageli alpina bemmi pähe lihtsalt alpina rooli, käigukanginupu ja velgedega isendeid. Neid vidinaid sai omal ajal minuteada lihtsalt volitatud esindaja käest osta, võibolla isegi otse bmw esindustest?
Kui alpina pass olemas siis on asjad segased :? :roll:
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Ehk on Alpina-sisustus ja muu säärane juurde kuuluv aja jooksul maha müüdud? Vaid tehniline pass on jäänud?
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

See auto on hiiu-suurtükis platsil olnud ja isegi nemad ei reklaaminud masinat, kui alpinat. Vedrustus ja veljed võivad olla lihtsalt hiljem tellitud ja alla kruvitud. Aga kelle toodetud see Alpina vedrustus on? Minu e30 on Hartge oma ja seal on amortidel nii Hartge, kui ka Bilsteini kirjad/koodid. Eeldatavalt võiks Alpina omad olla ka bilsu töö.

:oops: asi kipub juba räigeks OT-ks
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Liigutasin konkreetse auto jutu eraldi teema alla. Kui omanik soovib, siis liigutan teema edasi "liikmete autode" alla.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Tee seda. Kuna asi on talvekorteris ja läheb täielikult juppideks, siis pildid tulevad vastavalt progressile! :)

Tervitused!
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

http://www.hot.ee/csi635/BMW%20Alus.JPG

Alustan sellest. Kuna eelnevalt sai öeldud, et tegemist pole puhtverelise Alpinaga siis miskit siiski siin leidub. ARK vormistas ma ei tea milleks!
ETK ja TIS VIN koodi järgi annab hoopis asjalikumat infi minu 6`se kohta! :wink:
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Kuna enamus kaadrit on suht asjatundlikud ja kriitlised, siis saadan paar linki kus ma küünealusedki olen sitaseks saand.Vi**u!

http://www.tqhq.ee/dir.php?id=53
http://www.tqhq.ee/dir.php?id=49

:wink:

Ja mitte üks töötund! :?:
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Müts maha kõigi haide omanike ees! Samas ei meeldi targutajad jne.
Kui tegu projektiga ,siis nii see on!

Peace! 635 :wink:
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

csi635Alpina kirjutas:Samas ei meeldi targutajad jne.
Sorry, kui mu jutt tundus targutamisena. Lihtsalt tundus, et sulle on müüdud seda, mida see auto tegelikult ei ole. Kui võtad autot, kui projektikat (nagu me enamus siin), siis jääb ainult õnne ja edu taastamisel soovida. Aga see ei ole Alpina. Sinu postitatud pilt nn Alpina passist kinnitab mu eelpool öeldut, et masinale on alla kruvitud Alpina madaldusvedrud ning veljed, ei enamat.

Ruut
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

csi635Alpina kirjutas:Kuna enamus kaadrit on suht asjatundlikud ja kriitlised, siis saadan paar linki kus ma küünealusedki olen sitaseks saand.Vi**u!

http://www.tqhq.ee/dir.php?id=53
http://www.tqhq.ee/dir.php?id=49

:wink:

Ja mitte üks töötund! :?:
Ei saanud selle postituse mõttest aru, ma omaarust pole kuskil välja näidanud kahtlust sinu võimetes, kui oled kuidagi seotud nende linkide taga olevate autode valmimisega siis minu poolt müts maha.
Jutt käis selle nn Alpina bemmi ümber, nagu juba ütlesin ei tee veljed veel autost Alpina toodangut.
E24 635CSi | E10 2002
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Ma mõtlen, et asi ei ole kriitilisuses. Usun, et igaüks siin rõõmustab Alpina BMW üle. Õige Alpina peab täitma teatud tehnilised nõuded... kuigi see on suures osas standardversiooniga väliselt väga sarnane. Kõige põhilisema info saab kätte vin-koodi järgi… samas on autol väiksed erinevused salongis ja välimuses. Kui need tunnused ära langevad siis tekibki küsimus miks neid ei ole või mis neist saanud on (kui vin klapib). Ja seda võib ju foorumis arutada! Kõigil ei ole võimalik pikemalt oma mõttekäiku välja tuua ja seega võibki jääda ekslik mulje kriitilisusest. Väikeste mööndustega võime ju väita, et kui näiteks ostan Corvette. Ja Tqhq foorumis annan mõista, et see on just see Corvette 50-ks juubeliks valmistatud eriseeria üks eksemplaridest siis on poisid kindlasti natuke kriitilised… ja tahavad sellest kõike teada! Eriti kui pildilt vaatab vastu täiesti „tavaline” Corvette – ei mingit salongi armatuurile kinnitatud sildikest seerianumbriga ning istmetel ei mingit tikitud logo ega… ka muud huvitavat juurdekuuluvat. Ainult veljed ja vin-kood... Noh... see on nüüd näiteks toodud jutt ega pole suunatud otseselt kellegi pihta. Niisama mõlgutan mõtteid. Loodetavasti segadus auto ümber leiab lahenduse ja... edu projektiga!
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
porkee

Postitus Postitas porkee »

csi635Alpina kirjutas:http://www.hot.ee/csi635/BMW%20Alus.JPG

Alustan sellest. Kuna eelnevalt sai öeldud, et tegemist pole puhtverelise Alpinaga siis miskit siiski siin leidub. ARK vormistas ma ei tea milleks!
ETK ja TIS VIN koodi järgi annab hoopis asjalikumat infi minu 6`se kohta! :wink:
Selle paberi järgi on auto madaldatud Alpina vedrusid kasutades ja vahetadud veljed Alpina omade vastu 1990-nendal aastal.Seose sellega on muutunud auto kõrgus ja sellelpärast ka vastav paber Tüv jaoks.

Edu projektiga
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kui tahad pilte meie enda galeriisse laadida, siis võta privaadis ühendust :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Tänan Sind Jaan! Üks väheseid, kes aru saab! kuna asi hakkab jõudma sinnamaale, et nahad vaibad välja ja puhtaks.Üritan anada sellise auto jaoks parima. Pildidd lahtivõetult vast paari nädala jooksul!

Peace :)
Vasta