Ullivilli E21 315

Foorumiliikmete autod.
ullivilli
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Apr 2008 22:29
Asukoht: TLN

Postitus Postitas ullivilli »

Sain autoosadest tihendid kätte, nii koldele, kui sumpsi esimese, mis pidi rariteet olema.
Pükste oma ei olnud küll see, mis realoem-is pildil kahe auguga 316 oma, vaid nagu kahe augu vaheline osa oleks ära lõigatud vms.
Mingi valemi või näpukaga tellisin ma pükste omi kaks, ei teagi, kas jätta tagavaraks, või kellegile ära anda õlle eest, kui kellegil soovi on, kuna ta tegelt ei maksnud miskat.
Nüüd igaljuhul ootab alla sättimist.
Kuna reedel ees pikem sõit, siis see nädal seda kindlasti ei tee, kuna muidu tõenäoliselt pole reedel mul millegiga sõita.

Differ on nii kinni, et ei saa teada, kas seal õligi sees on jeptiduu.
Ei tea, kas enne kiilumist karjub pikalt appi.

Ja käimari vahelt ajab õli.
Nagu siin vähe pikemalt

Vahepeal panin peale väga kahtlase väärtusega õhuvõtu torustiku, mis oluliselt midagi nagu ei ole parandanud vist, aga halba ka mitte.
Kui mitte arvestada olukorda, kus ma ise pakun jooksis külmaõhu torru vesi sisse.. sealt karpasse ma pakun. Igaljuhul ilgem jebimine oli käima saada käia ja käia ja siis turtsus ja lärtsus ja peale seda ei ole miski enam päris sama. Süütus on läinud.
Minu meelest käib kuidagi jõuetumalt ja ebaühtlasemaltki. Kui suur on tõenäosus, et see veetilk midagi kurja teha võis ja kas see kuidagi süütele ka mõjuda võis see turtsumine.. Räige vibra tõmbas küll algul sisse. (ikka väga räige) nagu üks silinder ei oleks tahtnud taha tulla vms.
Nüüd muidu käib enamvääm korralikult. Rõhk sõnale enamvääm.
killer666
Postitusi: 508
Liitunud: 28 Nov 2006 12:11
Asukoht: Ida-viru , AVINURME

Postitus Postitas killer666 »

Mis sest asjast saanud on?
Tulihingeline bmw fänn:)
morefun
Postitusi: 49
Liitunud: 07 Juun 2012 15:34

Postitus Postitas morefun »

teema võib lukku panna auto vahetas ammu omanikku
Suletud