Tiho E28 524 tdA, 1986

Foorumiliikmete autod.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Jeei, vana auto rõõmsatest hetkedest veel, nimelt nüüd kõrgsurvepump lekib, ja päris korralikult. Kõikide sisse tulevate ja välja minevate voolikute/torude ümbrused on puhtad. Ilmselt tuleb pump maha võtta ja vaadata, mis kala on. Seda tööd aga kodus ette ei võta ja tuleb auto töökotta viia.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

kustas kirjutas:Jeei, vana auto rõõmsatest hetkedest veel, nimelt nüüd kõrgsurvepump lekib, ja päris korralikult. Kõikide sisse tulevate ja välja minevate voolikute/torude ümbrused on puhtad. Ilmselt tuleb pump maha võtta ja vaadata, mis kala on. Seda tööd aga kodus ette ei võta ja tuleb auto töökotta viia.
tõenäoliselt pumba kaane vahelt lekib, tihendi komplekt maksab miski 300 raha ja vahetus on miski 20 minuti töö.
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Toivoku kirjutas:tõenäoliselt pumba kaane vahelt lekib, tihendi komplekt maksab miski 300 raha ja vahetus on miski 20 minuti töö.
Hea kuulda. Iseenesest pumba eemaldamine ja tagasi panek on see, milleks mul kodus tööriistu pole (ega ka seda pealehakkamist). Sai juba läbi räägitud, et järgmine nädal läheb mingisse diislitega tegelevasse töökotta auto.
killer666
Postitusi: 508
Liitunud: 28 Nov 2006 12:11
Asukoht: Ida-viru , AVINURME

Postitus Postitas killer666 »

kustas kirjutas:
Toivoku kirjutas:tõenäoliselt pumba kaane vahelt lekib, tihendi komplekt maksab miski 300 raha ja vahetus on miski 20 minuti töö.
Hea kuulda. Iseenesest pumba eemaldamine ja tagasi panek on see, milleks mul kodus tööriistu pole (ega ka seda pealehakkamist). Sai juba läbi räägitud, et järgmine nädal läheb mingisse diislitega tegelevasse töökotta auto.
Minumeelest pumpa polegi vaja maha v6tta , saab peal ka lahti keerata , vaja läheb sinna paari torx v6tit.
Tulihingeline bmw fänn:)
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

killer666 kirjutas:
kustas kirjutas:
Toivoku kirjutas:tõenäoliselt pumba kaane vahelt lekib, tihendi komplekt maksab miski 300 raha ja vahetus on miski 20 minuti töö.
Hea kuulda. Iseenesest pumba eemaldamine ja tagasi panek on see, milleks mul kodus tööriistu pole (ega ka seda pealehakkamist). Sai juba läbi räägitud, et järgmine nädal läheb mingisse diislitega tegelevasse töökotta auto.
Minumeelest pumpa polegi vaja maha v6tta , saab peal ka lahti keerata , vaja läheb sinna paari torx v6tit.
jepp, pumpa ei pea maha võtma, ainult kaas tuleb maha võtta.
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Tere üle pika aja.

Kui kellelegi pakub huvi, siis auto omanik tahab selle auto ära müüa, kuna seisab kasutult. Auto asub Märjamaal.

Kel huvi, see võtku mu vennaga ühendust numbril: 55542002 (Tõnis).
(Minuga pole mõtet sellest rääkida, kuna olen teiselpool Atlandi ookeanit).

Terv,
Kustas

PS Üleval olevale jutule jätkuks, et lasin tookord kõrgsurvepumbale remondi teha lennujaama läheduses asuvas diiselautode töökojas (nime ei mäleta kahjuks).
s2si
Postitusi: 132
Liitunud: 04 Mai 2010 23:17

Postitus Postitas s2si »

Mis hinnaklassi see auto siis jääb, kui saladus pole?
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Heh, ei ole kahjuks kursis, mis hinnaks on.

Võta telefon ning helista omanikule, ta vastab sulle hea meelega ise :).
T Tiho
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Aug 2011 21:07

Postitus Postitas T Tiho »

Tere

Hind on 550 €
Kaasa tuleb uus originaal pagasiruumi tagapaneel.
Mootoril mingi pihusti vahelt lekib kütust.
Auto on seisnud üle aasta ja üldine seisukord pole just väga kiita, aga sellel on küljes juppe mis huvi võiks pakkuda (täis m-tech ring, korralkud esimesesed tuled ja midagi ehk leiab veel).
Kui soov igapäeva sõiduks osta, siis tuleb ikka üht teist teha.

Auto asub Märjamaal ja on sealt suuteline omal jalal lahkuma (kindlustus puudub, ülevaatus augusti lõpuni).

Tõnis Tiho
55542002
T Tiho
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Aug 2011 21:07

Postitus Postitas T Tiho »

Just veeres auto minu hoovilt minema.
Loodan, et jõuab ilusasti oma uude koju!
Edu uuele omanikule.

Võib selle teema lukku panna.
Suletud