BMW E12 1978a

Foorumiliikmete autod.
svenk
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Jaan 2006 19:10

Postitus Postitas svenk »

Priit Peljo kirjutas:Mul inff, et UM-st tellitud uued jupid kõik
nii ta on jah! :)
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kes galeriid regulaarselt ei vaata, siis selle auto kohta käiv värske pildimaterjal on vägagi muljetavaldav:
http://www.bmwclassic.ee/galerii/album479?page=5
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
svenk
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Jaan 2006 19:10

Postitus Postitas svenk »

aega on läinud, aga lõpuks olen jõudnud mootorini. mootorit lahti võtte selgus kurb tõsiasi, seistes oli sattunud vesi silindritesse ja kunagi kellegi poolt nukvõlli vahetamise käigus plokikaan ära lõhutud. Aga minu õnneks oli Argol selline kaan üle ja suured tänud talle selle eest! ps. tal on valmimas väga ilus e12!
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

svenk kirjutas:aega on läinud, aga lõpuks olen jõudnud mootorini. mootorit lahti võtte selgus kurb tõsiasi, seistes oli sattunud vesi silindritesse ja kunagi kellegi poolt nukvõlli vahetamise käigus plokikaan ära lõhutud. Aga minu õnneks oli Argol selline kaan üle ja suured tänud talle selle eest! ps. tal on valmimas väga ilus e12!
argo võiks sellest pajatada veidi.
Argo
Postitusi: 69
Liitunud: 09 Veebr 2006 21:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Argo »

svenk kirjutas:aega on läinud, aga lõpuks olen jõudnud mootorini. mootorit lahti võtte selgus kurb tõsiasi, seistes oli sattunud vesi silindritesse ja kunagi kellegi poolt nukvõlli vahetamise käigus plokikaan ära lõhutud. Aga minu õnneks oli Argol selline kaan üle ja suured tänud talle selle eest! ps. tal on valmimas väga ilus e12!
Loodame, et kaanest on ikka kasu. Pealegi on hea kui saab vahel kaasvõitlejatele kasulik olla. Loodab, et mõni korralik e12 veel lisandub - viiekad on kuidagi kehvasti esindatud hetkel siin foorumis. Enda teemasse panen peagi pilti ja juttu juurde - ühtteist on juba tehtud ja ka hetkel teoksil 8)
Vasta